note 3 oyunlarda ısınma :/

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
20 dakikada bu kadar ısındı. Hindistan stock romu mevcut.

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu ilk aldigimda guncelleme geldi o guncellemeden sonra mi oldu ki bende kasma :/

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sizdeki ısınma ve kasma hiç normal değil. Telefonu iade etmelisiniz çok geçmeden.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

MaxipmaN

Üye
Telefonu daha 2 gun once aldim :/
bak frontline command 2 ye giriyorum oyunu ilk actigimda kasma 0 ve gayet rahat oynaniyor, fakat 10 dk oynadiktan sonra telefon isiniyor ve oyunda kasmaya basliyor :/ bu oyundan kaynaklanan birsey mi yoksa telefonun isinmasindn mi anlamadim:^
Note3ün kasacagı oyun yok donanıma gore konusursak ustte acıkladım ısınırsa telefon kendini koruma amaclı yavaslatır diye

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Eğer gerçekten anormal derecede ısınıyorsa vaktin varken gidip degişim yaptır.Birde başka bir firmware kurmayı denesene garantiden çıkmazsın veya sayacın artmaz rahat olabilirsin :)
Sadece oyun oynadigim zmn isiniyo ama asiri degil sadece hissedilir bi sekilde ekrana dokundugumda hissediliyo sicakligi. Fakat kasmasi sicakliktan mi yoksa oyundan mi anlamadim (frontline 2)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Frontline, Note 3'te nasıl kasar ki? Sizin cihaz sorunlu gibi.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ısınma bu yaz aylarında normal sayılabilir ama ne kadar ısınırsa ısınsın telefon kasmaması lazım ben daha yavaş ısınsın diye güç tassarufunu açıyorum işe yarıyor hemde hiç kasmıyor (1.6 ghz den 1.2 ghz e düşürüyor güç tassaruf modu)
yani cihaz ısısından kavrulup kapanır aşırı ısıdan kapanır ama kasmaz

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Frontline, Note 3'te nasıl kasar ki? Sizin cihaz sorunlu gibi.
Asphalt 8 de full ayarlarda hafif kasmalar yapiyorBirde telefonu samsungun kendi magazasindan aldim sorunlu olacagini pek sanmiyorum :/

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Öyle demeyin, hatalı üretim olabilir. Çok geçmeden değiştirin.

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Bi format mi atsam :/ zarari olur mu?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Olmaz. Hard reset atın. Fabrika ayarlarına geri dönmekten daha kapsamlı.

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Hard reset attim yine ayni :( arkadaslar google play de grafikleri yuksek olan bir baska oyun onerirmisiniz ? Eger ondada kasarsa samsunga goturecem telefonu.Internette dolasirken falan menude kasma 0 ama bu oyuna girince kasiyor :/ sizin romunuz orjinal tr mi ? Belki romlada alakasi olabilir dye dusunuyorum

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Grafik değil ama sistemi biraz yoran oyun: Minion Rush. Bir de bu oyunu dener misin? Bunda da kasarsa kesin götür çünkü grafik isteyen bir oyun değil, sistemi yoruyor biraz.

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Six guns yukledim 20 dk oynadim hic kasmiyor, birde senin dedigini deneyim
Grafik değil ama sistemi biraz yoran oyun: Minion Rush. Bir de bu oyunu dener misin? Bunda da kasarsa kesin götür çünkü grafik isteyen bir oyun değil, sistemi yoruyor biraz.
Yaklasik bi 15 dk kadar oynadim hic kasmadi. Six guns indirdim ondada hic kasma yok fakat frontline command 2 de kasma var :/ sizin romunuz orjinal tr mi?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Benim telefon LG G2 ve Optimus G3 v1.2 ROM'u kullanıyorum. Orjinal ROM'da dq Asphalt 8'i en yüksek grafik ayarlarında akıcı bir şekilde oynuyordum.

MaxipmaN

Üye
Oyunu oynadım baya basit oynanışı. Güç tasarrufunu kapatmayı unutmuşum ama kasma olmadı. Kasma oyunda ki çatışma arasında olmadı fakat bomba patladığında bi kasma oldu birde son adam öldüğünde yere düşmesini ağır çekim mi diyim öyle yapmışlar orada adam havada kaldı kısa bir süre sonra düştü :D tüm bölümlerde oldu. Elim yanmadı ısındı sadece arka kapak vardı extra bir kılıf falan yoktu işte sıcaklık değerleri:

NOT: Parlaklık 100% dü
bi de oyun esnasında bataryayı gösterse keşke

m5c4

m5c4

Üye
Oyunu oynadım baya basit oynanışı. Güç tasarrufunu kapatmayı unutmuşum ama kasma olmadı. Kasma oyunda ki çatışma arasında olmadı fakat bomba patladığında bi kasma oldu birde son adam öldüğünde yere düşmesini ağır çekim mi diyim öyle yapmışlar orada adam havada kaldı kısa bir süre sonra düştü :D tüm bölümlerde oldu. Elim yanmadı ısındı sadece arka kapak vardı extra bir kılıf falan yoktu işte sıcaklık değerleri:

NOT: Parlaklık 100% dü
Bende S5 Cok ısınıyo diyodum seninkinin yanında hiçmiş

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bettery 38°C yazıyor :) sende 41,9°C

Üst Alt