note 3 oyunlarda ısınma :/

Sponsorlu Bağlantılar

m5c4

m5c4

Üye
Bende sonradan fark ettim senin altta batarya isisi 38 lerde benimki daha yuksekmis o zaman

PriZm

PriZm

Üye
Isınınca kasmaya başlaması bence çok normal çünkü cihaz önlem olarak thermal trottlingi devreye sokuyor ve cpu frekansını çok daha düşük bir seviyeye kilitliyor.Böylece cihaza zarar verebilecek ısılara çıkmadan önlem alınıyor.

PriZm

PriZm

Üye
Hem sizdeki sonuçlar yine iyi bence. :D
Thermal Trollingin bir parçası olan DVFS yi kapattığımdaki sonuçlar.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve B.A.R.O.N
Kontrol

Kontrol

Üye
Hem sizdeki sonuçlar yine iyi bence. :D
Thermal Trollingin bir parçası olan DVFS yi kapattığımdaki sonuçlar.

Navy. Şuan hangi romu kullanıyorsun. Şuan x treme v4 var nedense fazla ısınıyor ve kasıyor? stock görünümlü bir rom veya kullandığın romunda önerir misin ?

PriZm

PriZm

Üye
Android Revolution HD v31 kullanıyorum.

PriZm

PriZm

Üye
Hayır.Ama xdada note 2 development forumunda aircommand modu var.Arama yaparak bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
Hayır.Ama xdada note 2 development forumunda aircommand modu var.Arama yaparak bulabilirsin.

Teşekkürler. Evet buldum, şimdi 2si de iniyor. S5/N3 modları bir süre sonra kasıyor malesef..

PriZm

PriZm

Üye
Evet aşırı derecede ram tüketiyorlar.

Aircommand modunu bende kullanıyorum.Çok minimal ram kullanımı var.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar deadzone six guns vs oyunlarda hic kasmiyor fakat frontline 2 d3 kasiyor :D b3nim telefonun bu oyuna karsi bi alarjisi var heralde :D birde bi sorum okucak india romunu kurucam da root gerektirir mi? Veya telefon garanti disi kalir mi rom yuklersem

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Arkadaslar deadzone six guns vs oyunlarda hic kasmiyor fakat frontline 2 d3 kasiyor :D b3nim telefonun bu oyuna karsi bi alarjisi var heralde :D birde bi sorum okucak india romunu kurucam da root gerektirir mi? Veya telefon garanti disi kalir mi rom yuklersem
eğer stock olarak sammobileden indirirseniz(üzrinde oynanmamış ve modifiye edilmemiş) ve odin le kurarsanız garantiniz bozulmaz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hayır sammoiledan indir ve odinden kur hiçbir sıkıntı çıkmaz :)

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
rica etsem linkini atarmısınız. Sayfa cok karışık geldi :/

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
rica etsem linkini atarmısınız. Sayfa cok karışık geldi :/
Mavi bir dowload yazıyor ona tıkla üye girişi yap ve indir :)Yedek alıp wipe data yapsan (wipe da<ta herşeyi siler) hindistan romunun farkını daha iyi görürsün (hindistan=india)

Üst Alt