note 3 oyunlarda ısınma :/

Sponsorlu Bağlantılar

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
note 3 oyunlarda ısınma :/
Arkadaslar asphalt 8, frontline 2 vs oyunlarda 5 dk oynamamla cok isiniyor ve bu sinir bozucu. Sizdede oluyor mu? Telefon isininca oyunlarda kasmaya basliyo anlamis degilim :/ yardim edermisiniz tesekkurler.Arkadaslar isinma kameranin tam yaninda :/

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Isınmayan cihaz yok ki. En fazla root atıp SetCPU indirip CPU hızıyla oynarsın, bu kadar. Ama ısınma her zaman var.

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Isininca kasiyor ama :/ frontline command 2 yi 10 dk oynayabiliyorum sonra kasiyor. Bide note 3

MaxipmaN

Üye
Çok ısınınca kendini dizginler ve kasar , çok ısınıpkasmaz ve süreklı yuksek performansta çalısırsa kısa surede bataryan el sallar

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Root atip cpu ile oyna.
Telefonu daha 2 gun once aldim :/
Çok ısınınca kendini dizginler ve kasar , çok ısınıpkasmaz ve süreklı yuksek performansta çalısırsa kısa surede bataryan el sallar
bak frontline command 2 ye giriyorum oyunu ilk actigimda kasma 0 ve gayet rahat oynaniyor, fakat 10 dk oynadiktan sonra telefon isiniyor ve oyunda kasmaya basliyor :/ bu oyundan kaynaklanan birsey mi yoksa telefonun isinmasindn mi anlamadim:^

foreverthe

foreverthe

Üye
Kardeşim telefonda sorun olabilir çünkü benim S3 bile ısındığında kasmıyordu 2 gün almış alalı hiç sıkıntıya girme git yenisiyle değiştirsinler ha onda da aynı sorun oluyorsa yüksek gpu'dan oluyordur ki bu aralar havada çok sıcak telefonlar cidden baya ısınıyor. Bu arada sadece tek bir oyunda yapıyorsa kasmayı oyunda da sorun olabilir :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Benim telefonda soba gibi oluyo :D

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
ne biçim telefonmuş be 5dakka da benim tablette ısınıyor ama kasmıyor frontlide comandoda falan custom rom custom kernel yüklü işlemci hızı ve gpu da overclok yok

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende kasmıyor hacı senin cihazda sıkıntı olmalı. Veya Hindistan stock romu kur benimde Türkiye 4.3 ve 4.4.2 firmwarede baya ısınıyordu.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Birde güç tasarrufunda mı oynuyorsun?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Telefon ısındıktan sonra az çok kasma olur biraz sizde hem ısınıyor hem kasmıyor o nasıl oluyor? Ama kasıntı hafif olur bendede mesela telefon çok ısınıyor ama kasma yok denecek kadar az eğer ciddi kasma varsa o zaman anormal diyebiliriz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Telefon ısındıktan sonra az çok kasma olur biraz sizde hem ısınıyor hem kasmıyor o nasıl oluyor? Ama kasıntı hafif olur bendede mesela telefon çok ısınıyor ama kasma yok denecek kadar az eğer ciddi kasma varsa o zaman anormal diyebiliriz
10 dakika boyunca oynadığım oyunu videoya çeksem izleyecek misin? Tabikide ısınıyor fakat kasma olmuyor.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
kaç derece oluyor.

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
10 dk da 36°C oluyor frontline 2 de ve kasmaya basliyor. Arkadaslar bu oyundan mi anlamadim. Note 3 kullananlar su oyunu yukleyip deneyebilir mi ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardes cok tesekkr :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Oyunu oynadım baya basit oynanışı. Güç tasarrufunu kapatmayı unutmuşum ama kasma olmadı. Kasma oyunda ki çatışma arasında olmadı fakat bomba patladığında bi kasma oldu birde son adam öldüğünde yere düşmesini ağır çekim mi diyim öyle yapmışlar orada adam havada kaldı kısa bir süre sonra düştü :D tüm bölümlerde oldu. Elim yanmadı ısındı sadece arka kapak vardı extra bir kılıf falan yoktu işte sıcaklık değerleri:

NOT: Parlaklık 100% dü

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Üst Alt