Nokia online store lumia920 satişina başladi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

kardeşim siz ne işi yaşıyorsunuz eğer telefoncu iseniz telefonu sizden alalım

ben makine teknisyeniyim ama amerikadan kuzenim gelip gidiyor ve yaninda istedigi kadar cihaz getirebiliyor. Şimdilik kesin geliş tarihi belli degil o yuzden kimseye söz veremem.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

ben makine teknisyeniyim ama amerikadan kuzenim gelip gidiyor ve yaninda istedigi kadar cihaz getirebiliyor. Şimdilik kesin geliş tarihi belli degil o yuzden kimseye söz veremem.

abi sen ciddi misin?? Ben ilk başta şaka yaptın sandım ondan şaka yollu cevap yazmıştım :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
abi sen ciddi misin?? Ben ilk başta şaka yaptın sandım ondan şaka yollu cevap yazmıştım :)

Türkiye ye on tane Lumia 900 getirdi bu yaz Ali abi :D Sen yoktun Ali abinin Lumia900 ü gelecek diye kaç gün şafak saydık biz

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

Türkiye ye on tane Lumia 900 getirdi bu yaz Ali abi :D Sen yoktun Ali abinin Lumia900 ü gelecek diye kaç gün şafak saydık biz

aslında forumu takip ediyordum ama üyeliğim yoktu :) çünkü evde net yoktu ve telefondan üyelik almak işkence idi :) ama getirtme olayını bilmiyorum

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
aslında forumu takip ediyordum ama üyeliğim yoktu :) çünkü evde net yoktu ve telefondan üyelik almak işkence idi :) ama getirtme olayını bilmiyorum

olsun er geç aramızdasın ya yeter kardeşim :)

hidayet02

hidayet02

Üye
Ali Abi Sen İstanbul'damı Oturuyorsun?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

Hmm İyi O Zaman Abi Müsait Bir Zamanda Buluşalım Bir Çayını İçmeye Gelirim:D Bu Arada Ben Anadolu Yakasında S.beyli de Oturuyorum:)

orasi bana gore dunyanin obur ucu beylikduzundeyim ben:D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ali abi de avrupa yakasının bir ucunda oturuyor :D Aynı yaka da oturmamıza rağmen benim gidişim bile iki saati buluyor yahu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt