Nokia online store lumia920 satişina başladi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia online store lumia920 satişina başladi

Avrupa'da yaşayip degerlendirmek isteyenler icin guzel bir haber olabilir.
Türkiye'de yaşayanlari ilgilendiren kısım ise fiyatı. Aynı site Nokia symbian işletim sistemli son telefonu olan 808 pureview'ı aynı fiyatla satışa çıkartmıştı. Peki bu bize neyi ifade ediyor? Nokia Lumia 920 Türkiye giriş fiyatı 808 pureview'ın biraz ustunde olabilir mi?

Ön sipariş sayfasina ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

acuxx

acuxx

Üye
fiyatı bence iyi ne dersiniz?

Haber için sağol usta

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
günümüz piyasasına göre tl cinsine çevirirsek
[h=2]1 406 ... tl yapıyor bencede çok iyi[/h]

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
aşşa yukarı 1500 1600 gibi bir fiyat göreceğiz demek ki hadi bakalım :) Sağol Ali abi.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
daha once de soyledigim gibi 1400-1600 arası bir fiyatla gelicektir fakat yurtdışındaki talebe baglı olarak 1700tl gibi bir fiyata da cikabilir.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
daha once de soyledigim gibi 1400-1600 arası bir fiyatla gelicektir fakat yurtdışındaki talebe baglı olarak 1700tl gibi bir fiyata da cikabilir.

aslında yurtdışındaki talebi çok kaale almamaları lazım abi sonuçta oranın alım gücüyle bizimki bir değil :hmmm

esokmen

esokmen

Üye
Telefon harika ya noia lumia serisi ile geri donecek gibi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

aslında yurtdışındaki talebi çok kaale almamaları lazım abi sonuçta oranın alım gücüyle bizimki bir değil :hmmm

alımgücü tabi ki bir degil ama fiyat unsuruna en cok etki eden faktör arz talep dengesidir.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

ordaki fiyatlar da zaten o ülkenin vergili fiyatları o vergiyi çıkarıp elde kalan fiyata bizim vergileri eklemek gerekir.

Bizim vergiler daha yüksek olduğu için fiyatın daha yüksek olacağından şüphem yok :pro:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
1600'ü geçmezse sıkıntı yok --> Ben:sarıl:Lumia 920

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Karar verdim amerikadan telefon getirme isine giriyorum ilk etapta 10 tane lumia920 ile ise baslayabilirim:kıskıs:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt