Nokia online store lumia920 satişina başladi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ya arkadaşlar şöyle diyim, adamlar piyasaya ucuza sürmek isteseler bile 1400 dediğimiz fiyatı biz burda veya başka interaktif forum sosyal paylaşım sitesi vb gibi yerlerde 1700, 1800 hatta i pohone 5 e 5 çeker diye beklentimizi 2000 tel li fiyatlara çıkartırsak diyeceklerki
Oh türk halkı parayı gözden çıkartmış bizde yüklenelim fiyata derler benim düşüncem tabi herkeze saygı duyarım
ama yine fiyat hakkında şöyle deim yerini geri kazanmak isteyen bir telefon devi için rakiplerden daha makul fiyata satış yapmaları gerekir benim max beklentim 1500 TL

yasirtaha

yasirtaha

Üye
benimde beklentim 1400 civarı yoksa millet fazla rağbet etmez ne kadar iyi olursa olsun

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
1500- civari 1600ü gecmiyecek rakamlar buyuk satiş yaptirir. 1700 gibi bir rakam olursa da cok etkilenmez. Cihaz raflardaki yerini alsin ilgi daha da articaktir.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
en iyisi önceden konuşmadan bekleyip görmek abi bakalım neler olacak.

komando04

komando04

Üye
türkiyeye bir gelsin bakın 1600tl civarında olacak ahanda görürsunüz rüyamda gördüm 820yi 1399tl ile satılıyordu.920de en fazla 1659olsun

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia920 en pahali almanyada 836$ en ucuz 771$ fiyatla italya'da satilacak. Benim umudum 808'in fiyati italyadaki ile ayni olmuştu. Umarim yine ayni fiyatla girer bu durumda 1500-1550tl gibi bir rakam cikiyor

nofear3458

nofear3458

Üye
lumia920 en pahali almanyada 836$ en ucuz 771$ fiyatla italya'da satilacak. Benim umudum 808'in fiyati italyadaki ile ayni olmuştu. Umarim yine ayni fiyatla girer bu durumda 1500-1550tl gibi bir rakam cikiyor

ışte bu 10 numara olurdu.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ışte bu 10 numara olurdu.

nokia, 808pureviewdaki fiyat politikasini uygularsa lumia920'nin satiş fiyati 1530TL olmasi gerekiyor. 808 italyada 599€ fiyattan satilirken ulkemize 1530TL'den girdi. Ayni şekilde lumia920 italya'da 599€ ayni şartlar oldugu icin fiyatin da ayni olmasi gerekiyor.

komando04

komando04

Üye

nokia, 808pureviewdaki fiyat politikasini uygularsa lumia920'nin satiş fiyati 1530TL olmasi gerekiyor. 808 italyada 599€ fiyattan satilirken ulkemize 1530TL'den girdi. Ayni şekilde lumia920 italya'da 599€ ayni şartlar oldugu icin fiyatin da ayni olmasi gerekiyor.

Inşallah öyle olur ALI KEMAL KARDEŞIM BIR AN ÖNCE GELSINDE ALALIM ÇÜNKÜ TELEFONSUZ KALACAĞIM AYIN 15INDE BIR AY KADAR BEKLERIM HERHALDE

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Ağzından bal damlıyo Ali Kemal :sarıl:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

şiir gibi konuştun abi :) İnşallah herkesin gönlüne göre olur :)

komando04

komando04

Üye

inşallah gonlumuze gore bir fiyatlandirma yapilir da imkanlar zorlanmadan almak isteyen alir.

Bence bir ay telefonsuz kalmaya deger

değer değmesine kardeşimde sürekli işyerinde olduğum için maxicepi takip edemeyeceğim ondanda üzülüyorum biraz ama şu 920i ile maxicepe girmek siz sevgili arkadaşlarla muhabbet ve bilgi alışverisi yapmakta ayrı bir güzel olacak şimdi kullandığım n8 de güzel ama 920gibi asla olamaz

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

değer değmesine kardeşimde sürekli işyerinde olduğum için maxicepi takip edemeyeceğim ondanda üzülüyorum biraz ama şu 920i ile maxicepe girmek siz sevgili arkadaşlarla muhabbet ve bilgi alışverisi yapmakta ayrı bir güzel olacak şimdi kullandığım n8 de güzel ama 920gibi asla olamaz

o çok büyük sıkıntı ya Ali abi biliyor ben sırf o yüzden iki ay telefonumu servise yollayamadım :D

komando04

komando04

Üye

o çok büyük sıkıntı ya Ali abi biliyor ben sırf o yüzden iki ay telefonumu servise yollayamadım :D

valla haklısın kardeşim bende bunu biliyorum çünkü bir ay uzak kaldım telefonun ekranı patladı bir ay gelmedi e şimdi bir ay daha olmayacak ama olsun ALI KEMAL KARDEŞIN DEDIĞI GIBI BEKLEMEYE DEĞER

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

seni cok iyi anliyorum gerci ben hic telefonsuz kalmadim ama n8 ile forumda dolaşmanin ne demek oldugunu iyi bilirim. N8'den sonra lumia920 sana uzay cagini yaşatir:D

komando04

komando04

Üye
seni cok iyi anliyorum gerci ben hic telefonsuz kalmadim ama n8 ile forumda dolaşmanin ne demek oldugunu iyi bilirim. N8'den sonra lumia920 sana uzay cagini yaşatir:D

lumia 900un çok sağlam olduğunu biliyorum hızı nasıl kardeşim adam onunla çivi çakıyordu ve dokunmatik yine çalıştı gerçekmı acaba bana pek inandırıcı gelmesede doğruluk payıda yüksek

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

lumia 900un çok sağlam olduğunu biliyorum hızı nasıl kardeşim adam onunla çivi çakıyordu ve dokunmatik yine çalıştı gerçekmı acaba bana pek inandırıcı gelmesede doğruluk payıda yüksek

evde pc'de bir video var akşama atarim gercekmi degil sen karar verirsin. Ayrica hiz olarak lumia900 boyleyse 920 napiyor acaba diye duşunuyorum hep. Emin olun bu yil wp lumia bir telefon alanlarin buyuk cogunlugu yeni lumialari almak isteyecektir.

komando04

komando04

Üye

evde pc'de bir video var akşama atarim gercekmi degil sen karar verirsin. Ayrica hiz olarak lumia900 boyleyse 920 napiyor acaba diye duşunuyorum hep. Emin olun bu yil wp lumia bir telefon alanlarin buyuk cogunlugu yeni lumialari almak isteyecektir.

Tamam kardeşim sen at akşam izlerim ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt