NoKiA N79 FaNaTiCs....!!!!.NoKiA N79 FaNaTiKLeRi BuRaYa.!!!.BuRaSı BiZiM KoNuMuZ.!!!.(AÇıLdı.!).!!!.

Sponsorlu Bağlantılar

SİZDE Mİ NOKIA N79 FANATİKLERİNDENSİNİZ?

• Kullanılan toplam oy
    841

sui_32

Üye
n79 dasertifika sorununu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim
bişey yüklerken sertifika hatası diyor

kemal21

kemal21

Üye
tek tek cvaplamaya çalışayım kardeş...

1.hac-kleniyor
2.gayet net ve yüksek
3.fazlasını bile çalıştırır
4.hayır rami 121mb işlemci çok iyi donma vb. aklına bile getirme

sonuna kadar n79.......

cevapların için teşekkür ederim

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
cevapların için tesekür...bu telefon görünüş olarak ve hafiflikolarak nasıl birde siyah rengi nasıl duruyo telefon üzerinde.....
zevkler ve renkelr farklıdır kardeş ama ben olsam beyazını alırım ki eğer bulabilsem alırdım.dri sini buldum ve aldım.siyahını almayı aklımdan dahi geçirmem.ama bunlar benim fikrim.görünüşü gayet ince ve şık.nserisinin en şık modeli

--------------- Ekleme ---------------

slm bnm bu n79 mesaj yazarken bir kaç satırdan sonra donarak yazıyor kardeş ne yapcaz ona... her şeyi denedim olmuyor... acaba sorun yazılımsalmı????
sorun yazılımsal eğer versiyon eski ise v32.001 e güncelleyin.zaten bu ise yazma dilini ingilizce yapın tamamdır.

opda dan sertifikanızı alıp ya ha-ck yapmalı yada programları bu sertifika ile sertifikalayıp kurmalısınız.opdadan nasıl alacağınız forumda mevcut.

cevapların için teşekkür ederim
rica ederim görevim

aykuttaze

aykuttaze

Üye
yaw arkadşlar benm n79 dan çektiğim fotolar fotoğraflar menüsüne kayıd oluyodu şimdi çektiğim fotolar kayıd olmuo delirecem napcm bn yardm edn ltfn:D

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
yaw arkadşlar benm n79 dan çektiğim fotolar fotoğraflar menüsüne kayıd oluyodu şimdi çektiğim fotolar kayıd olmuo delirecem napcm bn yardm edn ltfn:D
versiyondan olabilir kardeş.olmazsa hafıza kartına format at sorun çözülecektir

mgfg22

Üye
iyi günler beyler. ben n79 aldım.(siyah renk galiba music edition).. her neyse telefonun tam ortasında bir siyah çizgi vardı o gittikçe büyüdü. bu siyahlığın telefon ekranındaki bir hatadanmı yoksa yazılım hatasındanmı olduğunu anlamak için ekrana bastırdım biraz hiç bi değişiklik yok tahminimce yazılım hatası ne yapmalıyım yardım edin lütfen

sanctuary35

Üye
merhabalar..
güncelleme yapıcam falanen son sürüm nokia.com da v31 gözüküo fakat bazı konularda v32 cıktı denmiş.
güncelleme yaptığımda telin rehber ve kayıtlı msjları silinirmi?

Atlantis.a

Üye
İyi Günler N79 için oyun arıyorum trial olmazsa sevinirim

jeki01

jeki01

Üye
tek tek cvaplamaya çalışayım kardeş...

1.hac-kleniyor
2.gayet net ve yüksek
3.fazlasını bile çalıştırır
4.hayır rami 121mb işlemci çok iyi donma vb. aklına bile getirme

.

1 hacklemeyi nasıl başardın?
2 donma arada sırada oluyor.

merhabalar..
güncelleme yapıcam falanen son sürüm nokia.com da v31 gözüküo fakat bazı konularda v32 cıktı denmiş.
güncelleme yaptığımda telin rehber ve kayıtlı msjları silinirmi?

güncelleme yapmadan her şeyi yedeklersen iyi olur.
Bilgisayara format atar gibi silinir.

İyi Günler N79 için oyun arıyorum trial olmazsa sevinirim

http://www.maxicep.com/symbian-9-1-s60-3rd-oyunlari/

burdan bulabilirsin.

ya telefonu hacklicen ama ben hacklemedim
ya da sertifika alcaksın onu da;
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/opda-net-cn-opda-yeni-sertifika-alma-yontemi-guncellendigi-icin-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html
burdan bakabilirsin.

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
1 hacklemeyi nasıl başardın?
2 donma arada sırada oluyor.

helloox 2.03 ü opda sertifikanla sertifikala ve kur açınca o herşeyi hallediyor zaten.
donma olmaz eğer çok aşırı yüklenmezsen kardeş.

güncelleme yapmadan her şeyi yedeklersen iyi olur.
Bilgisayara format atar gibi silinir.

v32.01 de güncelleyince hiçbir şey silinmiyor ama yinede yedek almak iyidir.
http://www.maxicep.com/symbian-9-1-s60-3rd-oyunlari/

burdan bulabilirsin.

ya telefonu hacklicen ama ben hacklemedim
ya da sertifika alcaksın onu da;
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/opda-net-cn-opda-yeni-sertifika-alma-yontemi-guncellendigi-icin-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html
burdan bakabilirsin.
:bigstar:

iyi günler beyler. ben n79 aldım.(siyah renk galiba music edition).. her neyse telefonun tam ortasında bir siyah çizgi vardı o gittikçe büyüdü. bu siyahlığın telefon ekranındaki bir hatadanmı yoksa yazılım hatasındanmı olduğunu anlamak için ekrana bastırdım biraz hiç bi değişiklik yok tahminimce yazılım hatası ne yapmalıyım yardım edin lütfen
servise götürmeni tavsiye ederim kardeş ..

jeki01

jeki01

Üye
hangi Pyhton programını yükledin acaba?
sitedeki programları yükledim ama çalışmıyor.

sashs

sashs

Üye
bana yardımcı olacak bi babayigit arıyorum:) hadi ordan gazla çalışmıyoruz der gibisiniz:))saka bi yanada yaa arkadaslar bende n79 kullanıyorum ancak son zamanlarda kasmaya donmaya basladı.hard ve soft format attım programı güncelledim yine olmadı donma oluyor sadece power tuşu işlev görüyo dondugu zaman.tek çare bataryayı çıkarıp takmak oluyo ancak bazen pin kodunda bile donma oluyor...LÜTFEN BİLEN ABİ YADA KARDESLERİMİZ VARSA Bİ AKIL VERSİNLER.. SAYGILAR

cansu4567

Üye
Öncelilkle Çok güzel bi gurup olmş (: N79 kullanıyorum ilk aldığımda beyaz kasalı olanını istmiştim ellerinde yokmuş siyah almak zorunda kaldım. telefonu seviyorum ama siyah değilde beyaz olmasını isterdim. Sol köşedeki tuşum koptu ekranım çizik yani baya bi soğudum telefondan. Kasasını değiştirme ve tuşu taktırma imkanım olablrmi bide ekranımdaki çizikler yokolablr mi :/ Kısaca telefonum yepyeni hale gelrblrmi maliyeti ne kadar olur ? Yardımcı olrsanız çokkk sevinirim Şimdiden teşekkrler...

sui_32

Üye
Merhaba ben n79 a n-gage oyun yükleyemiyorrum yardımcı olurmusunuz.yüklerken oyun silinsinmi diye ingilizce olarak hata veriyor.

abb94

abb94

Üye
süper

ahmet6463

Üye
Cok Güzel 1 Grup acmısınız ellerinize saglık.Bende N79 kullanıorm ama 1 sorunum var.Telefonum yenı garantiden geldi Telefonuma Kilit Kodu Yapamıorum Neden olabilr ?

jeki01

jeki01

Üye
bana yardımcı olacak bi babayigit arıyorum:) hadi ordan gazla çalışmıyoruz der gibisiniz:))saka bi yanada yaa arkadaslar bende n79 kullanıyorum ancak son zamanlarda kasmaya donmaya basladı.hard ve soft format attım programı güncelledim yine olmadı donma oluyor sadece power tuşu işlev görüyo dondugu zaman.tek çare bataryayı çıkarıp takmak oluyo ancak bazen pin kodunda bile donma oluyor...LÜTFEN BİLEN ABİ YADA KARDESLERİMİZ VARSA Bİ AKIL VERSİNLER.. SAYGILAR

aynı sorun bende de oldu.
tuş takımlarında sorun vardır telin. garanti varsa iyi, yoksa telefonculara verirsin 1-2 günde yaparlar.

Öncelilkle Çok güzel bi gurup olmş (: N79 kullanıyorum ilk aldığımda beyaz kasalı olanını istmiştim ellerinde yokmuş siyah almak zorunda kaldım. telefonu seviyorum ama siyah değilde beyaz olmasını isterdim. Sol köşedeki tuşum koptu ekranım çizik yani baya bi soğudum telefondan. Kasasını değiştirme ve tuşu taktırma imkanım olablrmi bide ekranımdaki çizikler yokolablr mi :/ Kısaca telefonum yepyeni hale gelrblrmi maliyeti ne kadar olur ? Yardımcı olrsanız çokkk sevinirim Şimdiden teşekkrler...

maliyetini bilemem ama tuşu satılıyor ekranda kapak gibi değişe biliyor.
bende değiştircem ekranı epey çizildi.

Merhaba ben n79 a n-gage oyun yükleyemiyorrum yardımcı olurmusunuz.yüklerken oyun silinsinmi diye ingilizce olarak hata veriyor.

N-gage sildim ben, maxicep sitesinden ayni türden oyunlar yükledim.
n-gage ile ilgili her şey sitede mevcut.

Cok Güzel 1 Grup acmısınız ellerinize saglık.Bende N79 kullanıorm ama 1 sorunum var.Telefonum yenı garantiden geldi Telefonuma Kilit Kodu Yapamıorum Neden olabilr ?
Araçlar-Ayarlar-genel-güvenlik-telefon ve sim kart
tel. oto. kilitlenme - kullanıcı tanımlı seç
dakika belirle, kilit kodunu gir. (12345) dir genellikle.

değiştirmek için hemen altında kilit kodu var ordan değiştirebilirsin.
denedim çalışıyor.

sanctuary35

Üye
arkadaslar ben nokia.com dan indirdiğim güncelleme programını pcde calıstıramıyorum program donup kalıyor. nokia shoptada 2 3saatte yükleme yapıolar telin wireless ile bağlaıp güncelle dediğim zamanda server hatası die yüklemio kısacası bitürlü güncelleyemedim. yardım edebilcek olan warmı?

alien61

alien61

Üye

benimde dışardaki mika ekran çatladı.. toplam olarak ekran ve ön çerçevedeki nikelajlı kısım 45 liraydı..

maximums

Üye
arkadaşlar
n79 için kronometre arıyorum
hangisini indirdimse desteklenmiyor diyor açılmıyor.
sağlam çalışan varsa link gönderir misiniz?. okulda öğrencilere yarışma yapacağım kronometre lazım n79 a uygun bulamıyorum kronometre