Müjde.!! Nokıa n79 v31.101 yayınlandı.!!!

Sponsorlu Bağlantılar

nukleus

nukleus

Üye
Yukarıda anlattıklarımı yap güncellenir.

nerede anlattıkların bulamadım :S

--------------- Ekleme ---------------

yokmudur bana yardım edecek arklar hard format attım vlan ngage yok lütfen biri yardım etsin :(

electro77

electro77

Üye
nerede anlattıkların bulamadım :S

yokmudur bana yardım edecek arklar hard format attım vlan ngage yok lütfen biri yardım etsin :(

Telden *#0000# yaptıktan sonra güncellemeleri kont.et dedikten sonra wi.fi ye bağlandı ve 5 dkda güncelledi. Bence en kolay güncelleme böyle oluyor.

nukleus

nukleus

Üye
Telden *#0000# yaptıktan sonra güncellemeleri kont.et dedikten sonra wi.fi ye bağlandı ve 5 dkda güncelledi. Bence en kolay güncelleme böyle oluyor.

o nu da denedim oldu ama kntr gitti kendi bağlantımda :S

chipnos

Üye
eyvallah saolasın

devfirat

Üye
Yükleyemeyenlere tekrar baştan anlatayım, bugüne kadar kendim dahil 3 arkadaşıma sorunsuz yükledik, hiç bir sorun olmadı. Benim sürümüm eskiden 20 küsürdü, arkadaşlarımınki de aynı.
Sırasıyla şu adımları isleyin;

- *#0000# basın bekleyin.
- Seçenekler/Güncelleştirmeleri Kontrol Et deyin
- İnternete bağlanacak emin misiniz diyor, evet deyin
- Wi-Fi araması yapacak, hangisinden bağlanacağınızı seçin ve bekleyin.
- Bir süre sonra yeni sürüm bulundu falan filan dicek, indirmek istiyormusunuz dediğinde evet diceksiniz.
- 6.999kb program indirecek.
- Kurmaya başlayacak ki bu yaklaşık 3-4 dk sürüyor, o ara MTV'den müzik dinleyebilirsiniz,
- Telefon bir kere yeniden başlayacak ve telefonunuz güncelleşmiş olacak.
- Yine *#0000#'a basarak son sürümün 31.101 olduğunu görün.
- Bu kadar.

Başka da sorununuz olmuyor, fakat siz MTV yerine Kral TV'yi de tercih edebilirsiniz...

Kolay gele...

tedirgin21

Üye
ben hala bu bekiri bekliyorum arkdaşlar.sözde yardımcı olacak.....bu arada bekir ben hackledim telefonu.sana gerek yok.ımei verdik sana sertifika alman için ama.artık o sertifika işine yarar mı bilmem

gerçi kullanırsın sen o sertifikayı yada imei no sunu

Kezreg

Üye
bu yüklenince türkçe oluyor değilmi

utkuo

Üye
abi site yöneticilerine sesleniyorum.şikayet bölümü kaldırılmış.bu alphonso edison denilen kişi bekirbirim midir nedir,bana yardımcı olacam diye n79 u hacklemek için benim imei numaramı istedi verdim ona numaramı imei numaramı verdim.çocuk sonra beni engellemiş ve silmiş.bu çocuk bir sahtekar.sitede yöneticilerden olmaya çalışıyor.biri bana yardım etsin ben şimdi nasıl hackleyecem telefonu.bana yardım edin.msn [email protected]

arkadaşlar özür diliyorum kendisinden hasta olduğunu söylüyor arkadaş.o yüzden bakamamış.bekir hadi o zaman yardım et de halledelim şu hack işini.Allah şifa versin acil.bekliyorum seni.ne zaman döneceksin bana yardım için

arkadaşlar özür diliyorum kendisinden hasta olduğunu söylüyor arkadaş.o yüzden bakamamış.bekir hadi o zaman yardım et de halledelim şu hack işini.Allah şifa versin acil.bekliyorum seni.ne zaman döneceksin bana yardım için
olum sen harbi kafayı yemişin:ehe

jeki01

jeki01

Üye
selam arkadaşlar.
Yazılım sürümü 30.019.
indirdim 5.5 mb diyor. internetten 5 kere indirdim, telefon kapanıp açılıyor ve şu yazıyor;
Telefon güncellenmedi. Güncelleme paketi telefonla uyumlu değil. servis sağlayıcınızla görüşün. yazıyor.
Ne yapmam lazım.

tedirgin21

Üye

candas177

Üye
arkadasım hard formal atarsan n-gage modulu silinir tekrar indirip yukleme yapman lazım;)

sdtsdt

Üye
öncelikle seviyesiz münakaşalrın bu sitede yeri yurdu yok diye düşünüyorum bu öneri diil... nihayetinde güncelleme yapan arkadaşlar yorumlarını yazsın bence ve konuyu inceleyen kullanıcılara yarasın.fikrimi paylaşmak isterim bende,yükseltme yapanlardanım evet ama eski versiyonda bariz görülen eksikler dışında ufak tefek ama yine de can sıkıcı bazı problemler halen devam ediyor bilginize,en basitinden bilmiyorum benim telefonda mı böle oldu sadece,web browser da iyileştirme yapılabilirdi,diyolar belki ama fotoğrafta hiçbi değişiklik yok,album gezinmesindeki yavaşlık halen süregelen sinir bozucu bişey,şu telefonun açılması bukadar yavaş olmamalı,vs...
tabi mesaj sim rehberi problemleri falan giderilmiş ki bunlar da basite alıncak şeyler değildi ama devmını bekliyorum henüz tam bi n79 olmadı..

tedirgin21

Üye
arkadaşlar bu arada bu bekirbirim yani alphonso isimli kişi,sitenin birinde erotik reklam içeren içerik yayınlamaktan birde aldatıcı spam yayınlamaktan süresiz cezalandırılmış.bilginizeee.isteyene link verilir sitenin linki.bizde yalan yok.herkese güvenmeyin.özellikle de buna.

barisakkaya

Üye
Ben birşey öğrenmek istiyorum telfonuma yedekleme yaptığım taktirde telefonumdaki programlar temalar gidermi.herşey hafıza kartına kurulu ama n73 ümde karşılaşmıştım yedekleme yapıyordum hafıza kartını da çıkartıyordum onu yedeklemiyordum fakat yeni versiyon yüklendikten sonra bazı programlar çalışmıyordu ya da gdiyordu.eğer ki hafıza kartı da dahil olmak üzere yedekleme yaparsam bu sorunu halletmiş olur muyum lütfen cvp bekliyorum

jeki01

jeki01

Üye
selam arkadaşlar.
Yazılım sürümü 30.019.
31.101 sürümünü indirdim 5.5 mb diyor. internetten 5 kere indirdim, telefon kapanıp açılıyor ve şu yazıyor;
Telefon güncellenmedi. Güncelleme paketi telefonla uyumlu değil. servis sağlayıcınızla görüşün. yazıyor.
Bir cevap veren olmadı. Sorunum ya okunmuyır ya da ilki cekmiyor.

dersimli01

Üye
güncelleme yaptım telefon mahvoldu ya sertifika hatası cart curt yavasladı telefon wireles bağlanamıyorum:S bu parayı bu telefona verdiğime pişmanım

ultrasivas

Üye
güncelleme yaptım telefon mahvoldu ya sertifika hatası cart curt yavasladı telefon wireles bağlanamıyorum:S bu parayı bu telefona verdiğime pişmanım

kardes senin güncellme sırsında bi sorun oluşmuş ben n95te denedim aynısı oldu wireless baglanmıodu telini bi daha güncelle problem ortada kalkacak bu arada için rahat olsun sen verdiğin paraya göre en iyi telefonu aldın bakma hayret edon nokia nasıl o paraya bu teli satıyo

Üst Alt