NoKiA N85 FaNaTiCs (AÇıLdı.!)....!!!!.

Sponsorlu Bağlantılar

NOKIA N85 Mİ KULLANIYORSUNUZ?

• Kullanılan toplam oy
    250
alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
NoKiA N85 FaNaTiCs (AÇıLdı.!)....!!!!.
:megafon:NoKiA N85 FaNaTiCs (AÇıLdı.!)....!!!!.:megafon:

:oke:HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR:bigstar:;
:megafon:DİKKAT:nono:: BU KONU SADECE NOKIA N85 İÇİNDİR.DİĞER MODELLER İÇİN İLGİLİ KONULARA GİRİN LÜTFEN....!!!!.:heyo:
:deal:KONUM TÜM NOKIA N85 KULLANICILARINA,ALMAYI DÜŞÜNENLERE,ALACAKLARA vb. KISACA NOKIA N85 İLE YAKINDAN UZAKTAN BİR İLGİSİ BULUNAN HERKESE AÇIKTIR.:)
NOKIA N85 İLE İLGİLİ TÜM YORUMLARINIZI,:allalla:SORULARINIZI,SORUNLARINIZI,DÜŞÜNCELERİNİZİ,BİLGİLERİNİZİ,UYARILARINIZI,HABERLERİ,DUYUMLARINIZI,RESİMLERİ,VİDEOLARI,YAZILARI,İYİ ve KÖTÜ YANLARINI,EKSİLERİNİ,ARTILARINI vb. NOKIA N95 İLE İLGİLİ HERŞEYİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ ve SORABİLİRSİNİZ....!!!!.
NOKIA N85 İLE İLGİLİ PROGRAM,OYUN,TEMA,N-GAGE,HAC*K,SERTİFİKA vb. TÜM KONULARLA İLGİLİ SORU ve İSTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM....!!!!.
:bigstar:TÜM SORU ve SORUNLARINIZIN OLUMLU veye OLUMSUZ MUTLAKA CEVAPLANACAĞINI BELİRTMEK İSTİYORUM.:)
NEDEN N79'un,N78'in,N95'in vb. CEP TELEFONLARININ FuNcLuB'ları OLSUNDA ŞUAN ÇOK POPÜLER BİR CEP TELEFONU OLAN NOKIA N85'in OLMASIN?
HEPİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR.!
LÜTFEN EMEĞE SAYGI....!!!!.:sn:
BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN....!!!!.:coold:
TÜM NOKIA N85'cileri BEKLİYORUM....!!!!.:oke:
:megafon:lütfen emeğe saygı..!!
:megafon:bir teşekkürü çok görmeyinki bizde daha çok azimle çalışalım ve böyle olay konularla sizleri buluşturalım..!!:deal:
:megafon:Sadece Sağ Alt Köşedeki Teşekkür Et Butonuna Tıklamanız Yeterlidir..!!!:megafon::oke:
:)sağolun varolun..!!:bigstar:

CEP TELEFONUNUZLA İLGİLİ SORU ve SORUNLARINIZI BANA SORABİLİRSİNİZ.!
UYGULAMA,OYUN,TEMA,N-GAGE VB..İSTEKLERİNİZİ YAZARSANIZ KESİNLİKLE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM.!

GÖRÜŞMEK ÜZERE....!!!!.:bann:
:):oke::sn::coold::nono::islik:ehe:yuru:bilmem:;):hmmm:bann::bigstar::heyo::vur:aman2::allalla::huhu::megafon:

--------------- Ekleme ---------------

• Beğen
Tepkiler: supernova1978, necati_k.k, supernova197810 ve 27 diğerleri

jackalx_06

jackalx_06

Üye
kusuruma bakma kardeş.görmedim eğer senin konun oldunu bilsem bu isimle açmazdım.hemen gereğini yapcam.

önemli değil zaten n85 kullananların sayısı çok az fazla ilgi çekmiyor bu konular. ama ilgi çekebilirsek yardımlaşırız.:oke:

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil zaten n85 kullananların sayısı çok az fazla ilgi çekmiyor bu konular. ama ilgi çekebilirsek yardımlaşırız.:oke:
tabiki canım kardeşim.seninle dost olursak sevinirim.yardımlaşmak forumun temelidir zaten.görüşürüz.

srf_ylmz

srf_ylmz

Üye
arkadaslar ben N85 kullanıyorum fakat hıc bişey yukleyemıyorum tlf yardımcı olursanız sevinirim

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar ben N85 kullanıyorum fakat hıc bişey yukleyemıyorum tlf yardımcı olursanız sevinirim
nasıl bişi yükleyemiyosun? symbian ve java uygulama oyun tema yüklenir n85e.eğer unsignedları yükleyemiyom dersende sertifika ve hack lazım sana. açıklarmısın sorununu?

gunozgur82

Üye
merhaba ben n85 kullaniyorum ve oyun yuklemek istiyorum hatta denedim ama olmadi.yardimci olursaniz sevinirim.arti bazi programlarida yukleyemiyorum.suresi gecmis sertifika diyo.ne yapmaliyim

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
merhaba ben n85 kullaniyorum ve oyun yuklemek istiyorum hatta denedim ama olmadi.yardimci olursaniz sevinirim.arti bazi programlarida yukleyemiyorum.suresi gecmis sertifika diyo.ne yapmaliyim
süresi geçmiş sertifika derse telefonun tarihini 2 yıl öncesine al.yükler.oyun derken n-gage oyunları ise konum mevcut.buyur: Olay!.tüm n-gage oyunlarını n-gagenin son versiyonu 1.40 ile tam sürüm oynayın.!asphalt 3,one dahil!
diğerleriyse ismini yazarmısın?

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
:megafon:arkadaşlar nokia n85 için beklenen versiyon 30.201 yayınlanmıştır.
bu haber şuan sadece bu konuda vardır.buda sizlere kıyağım olsun.bu konunu ayrıcalığının bir göstergesi olsun.:)
deneyin eğer güncelleme görünmüyorsa normaldir.türkiyeye geç yayınlanıyor çıkan versiyonlar biraz.
bu bazı sorunlar düzeltilmiştir.:oke:
ayrıntılı bilgileri ortaya çıktıkça burada konumda bulabilirsiniz.

ahenk

ahenk

Üye
4 gün önce yükledim ancak rehber yavaş ama sanki menü hızlı
0560498 produck cod ile telden görüp güncelliyor hacklı güncellediğim için hack sıkıntısı yok
iyi paylaşımlar

oneronline

Üye
sağolun n85 için gerekli bi yer. bu kadar güzel bir telefon için yeterince sağlam kaynak yok aslında. bir çok yerde her ne kadar çalışıyor dense de çoğu programlar çalışmıyor.

tam ekran duvar kağıdı programı biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.

bende biraz önce n85 için en büyük sorunlardan biri olan flaşı el feneri kullanma programını tam anlamıyla buldum forum içerisinden bulamayanlar için ;
http://www.maxicep.com/s60-3rd-dige...larak-kullanma-100-n85-te-denendi-265441.html

rknctn

Üye
valla böyle bi konu açmış olduğunuz için çok teşekkürler bu telefonu alalı yaklaşık 3 ay oluyo evet özellik olarak gerçekten çok güzel bi telefon ama şu meret sertifika sorunu bana kafayı yedirecek ne bi pro ne bi oyun ne bi tema atabiliyorum bissürü sertifika sitesi var ama malum imei numaramı yazmak istemiyorum hal böle olunca da sertifikaları imzalayamıyorum bana imei numarası vermeden sertifika sorununu nasıl aşacağım konusunda ve n gage oyunlarının nasıl kırılacağı hakkında bi bilgi verirmisinizi teşekkürler

savass07

Üye
slm,bole bi bolum actiniz icin tesekkurler.insallah devamlari gelir.benim sorum n85'de nasil videolari yada ,dizi gibi seyleri izleye bilirim ?bir diziye tikliyom ve flas .... gerekli diyo,yada facebook 'da videolari izleyemiyorum.bu konuda yardimci olursaniz sevinirim ?? kolay gelsin . . .

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
slm,bole bi bolum actiniz icin tesekkurler.insallah devamlari gelir.benim sorum n85'de nasil videolari yada ,dizi gibi seyleri izleye bilirim ?bir diziye tikliyom ve flas .... gerekli diyo,yada facebook 'da videolari izleyemiyorum.bu konuda yardimci olursaniz sevinirim ?? kolay gelsin . . .
skyfire uygulamasından izleyebilirsin.

valla böyle bi konu açmış olduğunuz için çok teşekkürler bu telefonu alalı yaklaşık 3 ay oluyo evet özellik olarak gerçekten çok güzel bi telefon ama şu meret sertifika sorunu bana kafayı yedirecek ne bi pro ne bi oyun ne bi tema atabiliyorum bissürü sertifika sitesi var ama malum imei numaramı yazmak istemiyorum hal böle olunca da sertifikaları imzalayamıyorum bana imei numarası vermeden sertifika sorununu nasıl aşacağım konusunda ve n gage oyunlarının nasıl kırılacağı hakkında bi bilgi verirmisinizi teşekkürler
benim n-gage konum mevcut.hac*k ve sertifika yardımınıda msnden yapabilirim.gel telini hackliyelim. [email protected]

polvet4

Üye
N85 son

üstteki mesaj için kusura bakmayın n85 son sürüm olan 30,201 de mesaj yazarken kasılma sorunu bitirilmiş benim bnir isteğim olacak ben bu telefona n gage oyunlarından olan fifa yükleme k istiyorum ve bunu trial değilde sınırsız kullanmak istiyorum bilgiis olan varsa yardımcı olabilirmi

üstteki mesaj için kusura bakmayın n85 son sürüm olan 30,201 de mesaj yazarken kasılma sorunu bitirilmiş benim bnir isteğim olacak ben bu telefona n gage oyunlarından olan fifa yükleme k istiyorum ve bunu trial değilde sınırsız kullanmak istiyorum bilgiis olan varsa yardımcı olabilirmi

byachilles

Üye
Selam arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır n85 kullanıcısıyım benim sorunum dünya kadar thema indirdim bu n85 de hareketli tema yokmu ..?

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
kardeş n-gage sorununu buradan çözebilirsin.http://www.maxicep.com/sizlerden-gelen-yararli-kaynaklar/olay-tum-n-gage-oyunlarini-n-gagenin-son-versiyonu-1-40-ile-tam-surum-oynayin-asphalt-3-one-dahil-251597.html
ama önce sertifika hac*k işini yapmalısın.msn den yapalım eğer istersen [email protected]

Selam arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır n85 kullanıcısıyım benim sorunum dünya kadar thema indirdim bu n85 de hareketli tema yokmu ..?
sadece ownskinden indirdiğin hareketli temalar hareket eder.

N85 son

gel yardım edeyim kardeş. [email protected]

murti_murt

Üye
...................

srf_ylmz

srf_ylmz

Üye
hocam tlf hack yaptim ama saglam oyunlar istiyorm ama sitede bi turlu bulamiyorum sizinde bildiginiz uzere N85 bi oyun tlf olarak uretildi ve tlf hakkiniz vermek istiyorum bakalim neler yapabiliriz diye bu konuda yardimci olursaniz sevinirim [email protected] isterseniz msn ekleyin daha iyi konusabiliriz saygilar :oke: tskler simdiden

Üst Alt