NoKiA N85 FaNaTiCs (AÇıLdı.!)....!!!!.

Sponsorlu Bağlantılar

NOKIA N85 Mİ KULLANIYORSUNUZ?

• Kullanılan toplam oy
    250

cracers

Üye
merhaba arkadaslar bende n85 var bugün yeni versiyon atıldı (31.002.53.1) ama ondan sonra fm transmitterim çalışmadı. yardımlarınızı bekliyorum.

empereur

Üye
arkadaşlar ben yaklaşık 1.5 yıldır N85 kullanıyorum sertifika alarak aşağı yukarı tüm programları yükleyebiliyorum. Telefonunuzu hacklemeye kesinlikle çalışmayın aksi halde telefondaki ana sisteme çok kolay virüs bulaşıyor. Tel. Sistemine bulaşan bir virüs telefonunuzu çöpe atmanıza veya yedek parça olarak kullanmanıza sebep olur . unutmayınki telefonunuz sertifikayı güvenlik açısından istiyor. Ayrıca bir kaç programın dışında çoğu ovi storeden ücretsiz olarak indirip kurabiliyorsunuz . Geriye kalan bir kaç program da baba programlardır onlarıda biraz takip biraz dikkat ve sertifika ile halledebilirsiniz. Sorulara açığım

srf_ylmz

srf_ylmz

Üye
slmlar ya bu n85 te flv uzantili vodeolari izlemenin bi cagresi yokmu arkadaslar internete baglandigim zaman flv uzantili videolari izleyemiyorum yardimci olurmusunuz acaba rica etsem

buyar_207

Üye
slm arkadaslar ben buyar mazrek bu siteye kosovadan uye oldum nokia n85 kullaniyorum aranizda mesaj srunu olan varsa bilgilendirmek istedim
msj karakterleri yavas geliyorsa 1.yontem firmwarenizi 32.0 yapin yada guncellesttirmeden istiyorsaniz mesajlardaki yazma dilini fransizca yapin tum turkce karakterler var ustelik 160 karakter yazsan bile sorun olmuyor nokia n85 fanatics grubunu avtiginiz icin tesekkurler yararim olmussa bi tesekkuru cok bileyin kardeslerim

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
benim n85 ile ilgili kuşkularım var. Henüz almadım ama almak istiyorum. Ben çok mesaj yazan biriyim çoğu telefonlar bana yavaş geliyor ben e390 kullanıyorum çok hızlı bir telefon onun kadar hızlı olmasını beklemiyorum tabi ama bi n73 kadar yavaşsa almaktan vazgeçebilirim. nokiaların hepsi yavaş gerçi ama

buyar_207

Üye
arkadaslar benimde nokia n85 im var ve size n85 icin rocknrool programi yani hareket sensoruyle calisan programi paylasiyorum josovadan araniza katilmak guzel

zenganlı

Üye
bende kullanıyom

sportmen58

Üye
açılan bölüm için teşekkür ederim arkadaşım çok isabetli ve ihtiyaç duyduğumuz bir clup açmışsın.
ben dijital pusula ve gps ile kıble programı bulamıyorum n85 telefonu daha yeni aldım özelliklere çok muvafık değilim

nottinghill15

Üye
elinize sağlık

mrmralay

Üye
mrh.n85 için ücretsiz navigasyon proğ. varmıdır. tşk

Üst Alt