NoKiA N78 FuNcLuB (AÇıLdı.!)....!!!!.

Sponsorlu Bağlantılar

NOKIA N78 Mİ KULLANIYORSUNUZ?

• Kullanılan toplam oy
    127
turkon

turkon

Üye
yav bunlar sorun degil işletimler güncellemeler sorunları kalkar ama şu 5800 kıvırdı fiyatı düştü ya N78 i bir ay önce aldığıma yanıyorum. başka hiç bişe değil.:stres:

arau31

Üye
kolay gelsın bana n78 de sertıfıka hatası vermeyen bı tam ekran duvar kagıdı yapma programı bulabılırmısın yada bıldıgın varmı
sımdıden tesekkuler

gentlement39

gentlement39

Üye
aynen bende uyuz oldum hepsi buradada 550ye dustu 5800 n78 aldıgıma pısman oldum gercekten

turkon

turkon

Üye
alfonso_edishon sende N79 vardı simdi nasıl. durum göster.

musthi38

musthi38

Üye
yardım lütfen ...
yorumLarı detayLıca inceLemedim daha önce soran var mı bilmiyorum ama lütfen yardım .
n78 kuLLanıyorum günceLLeme nasıL yapacagım 11 li verisyon yüklü ?

musthi38

musthi38

Üye
cevap veren yok mu ???

futbol123

futbol123

Üye
hayırlı olsun

crazybrk

Üye
*#0000# yap güncellemeleri kontrol et de kablosuz ağdan güncellemeleri kontrol edecektir . şarjı dolu olsun ztn 2 dk bişe sürüyor. güncel versiyon v21 dir. telefonun uçar..

musthi38

musthi38

Üye
yaptım ama günceLLeme yok diyoR :(

koleram_67

Üye
s.a arkadaşlar n 78 e şöyle sağlam 10 -15 tane oyun indirebiliceğimiz sorun yaşamayacagımız.yani kısaca kurarken proplem yaşamayacam :(sinirlenmeyeceğim .bir site veya link var mı? teşekkür ediyorum :)

musthi38

musthi38

Üye
ya arkadaslar telefona güncelleme yükledim bu sefer wirellesden bağlandığımda ağ geçidi cevap vermior diyor yardım pLss

thaylee

Üye
merhaba arkadaşlar bende n78 aldımve görünüş olarak olsun içerik olarak olsun cok memnunum harika bi telefon.bi kaç sorun olacaktı ben 2. el almıştımve faturası falan var bu garantiye götürsem başkasının adına fatura tamir olurmu garantiden yararlanabilirmiyim sol alt hoparlörü bozuldu kendim mi yaptırsam kvk yamı versem acaba? ve fotograf cekerken yakınlaştırma tuşu calışmıyor fakat normalde calışıyor o tuş bu neden olabilir? mesaj cekerken İ leri yazmayınca karakter düşürüyor bunu nasıl halledebiliriz bi çözümü varmı yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler:=)

Üst Alt