Nokia Lumia 920 - Potansiyel Batarya Sorunu (Teorik)

Sponsorlu Bağlantılar

IVI-Elia

Üye
Şuan bu mesajı Lumia 980'den yazıyorum.Nokia Finlandiya'da çalışan arkadaşım getirdi.WP9 işetim sistemi.6 çekirdekli Snapdragon S5 işlemci.Adreno380 GPU.4 GB RAM.1920x1080 p 4.8" ekran. 7.6 mm inceliğinde.bir telefon.Süper.Battlefield 3'ün WP uyumlu versiyonu çıkmış aynı PC'deki grafikler:muha:....Galiba hayalimdeki cihaza kavuştum.Sizede getirtebilirim 1000$ :anlas: pazarlık payı var... :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Şuan bu mesajı Lumia 980'den yazıyorum.Nokia Finlandiya'da çalışan arkadaşım getirdi.WP9 işetim sistemi.6 çekirdekli Snapdragon S5 işlemci.Adreno380 GPU.4 GB RAM.1920x1080 p 4.8" 7.6 mm inceliğinde.bir telefon.Süper.Battlefield 3'ün WP uyumlu versiyonu çıkmış aynı PC'deki grafikler:muha:....Galiba hayalimdeki cihaza kavuştum.Sizede getirtebilirim 1000$ :anlas: pazarlık payı var... :D
Hayali bir tepsi baklava olacağına, aslından bir dilim yeter. :D

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ya arkadaslar gercekten saka bir yana resmen nokia bunun icin reklam videosu cekti. Yok eldivenle kullaniliyor yok kumasla kullaniliyor super sensitiv touchscreen ultra hassas neler neler. Simdi bende bir video cekip nokia facebook sayfasina koyucam. Hassasiyet olarak lumia900 den hic farki yokmus lumia920nin resmen sok oldum. Bir de isyerinde telefoncu bir arkadas var ona gosteriyorum eldivenle calistigini adam dalga geciyor bozuk o calismamasi lazim diyor yahu:kop2:

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaslar gercekten saka bir yana resmen nokia bunun icin reklam videosu cekti. Yok eldivenle kullaniliyor yok kumasla kullaniliyor super sensitiv touchscreen ultra hassas neler neler. Simdi bende bir video cekip nokia facebook sayfasina koyucam. Hassasiyet olarak lumia900 den hic farki yokmus lumia920nin resmen sok oldum. Bir de isyerinde telefoncu bir arkadas var ona gosteriyorum eldivenle calistigini adam dalga geciyor bozuk o calismamasi lazim diyor yahu:kop2:
Bozuktur o bozuk, sen onu hünkarımıza hediye et en iyisi :kop2:

SheFy

SheFy

Üye

catal, kasik dene olmuyorsa problem yok :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

görmüştüm bunu hünkarım :)

- - - Eklendi - - -

:kop2: Elemanın şuuru gitti :kop:

• Beğen
ecel54

ecel54

Üye
bende lumia 800 ile denedim iş eldiveni ike olmadı( üzeri boya kaplı olan ). Kottan denedim oldu :D

- - - Eklendi - - -

kutuda gelen orjinal kılıfıyla ekrana dokundum algıladı :ehe:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Nokia 1.nesilde de kullanmış ama haberi yok heralde :kop:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Adam mesleği bırakacak senin yüzünden:)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
papakudioflu

papakudioflu

Admin
nokia bu konuda bir aciklama yapti işte o aciklama:
Testler sırasında boyle bir sorun oluşabilecegi duşunulse de herhangi bir sorun tespit edilememesine ragmen firmware ekranin yanlişlikla acilmasini engellemek icin konfigüre edilmiştir.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Testler sırasında boyle bir sorun oluşabilecegi duşunulse de herhangi bir sorun tespit edilememesine ragmen firmware ekranin yanlişlikla acilmasini engellemek icin konfigüre edilmiştir.

vay arkadaş ben dedim Nokia halleder.. Yalnız abi ben olsam bunu tespit eden elemana bi iyilik yapardım hani :)

IVI-Elia

Üye
Küçük detaylar Nokia'nın işi.Her şeyi ayrıntısına yapar.Ben zaten biliyordum.Nokia'nın da aklına gelmiştir bu sorun.Ben de Eldiveni C6-01'de denenim tık yok.Gerçi ekranı ikinci kattan düşürdüğümden beri elle de pek hassas çalışmıyor ama Allahtan pert olmadı.Kameranın üzerindeki kapkak çıktı.Takarken ucu kırıldı.Bir de köşelerinde hasar var ama siyah olduğundan belli olmuyor :ehe

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Küçük detaylar Nokia'nın işi.Her şeyi ayrıntısına yapar.Ben zaten biliyordum.Nokia'nın da aklına gelmiştir bu sorun.Ben de Eldiveni C6-01'de denenim tık yok.Gerçi ekranı ikinci kattan düşürdüğümden beri elle de pek hassas çalışmıyor ama Allahtan pert olmadı.Kameranın üzerindeki kapkak çıktı.Takarken ucu kırıldı.Bir de köşelerinde hasar var ama siyah olduğundan belli olmuyor :ehe

geçmiş olsun dostum, 2.kattan düştüğü halde hala sağlamsa ona bile şükretmelisin bence :D

IVI-Elia

Üye
geçmiş olsun dostum, 2.kattan düştüğü halde hala sağlamsa ona bile şükretmelisin bence :D

Allah'tan ekran üzerine düşmedi.Testlerde Galaxy s3 atıyorlar hoop.kırılıyo.Bnimki bi de 2. kattan düştü.Ama ekan üzerine gelmedi Allha'tan

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

Vay bee o kadar uğraştık, teori çöktü mü şimdi :kop2:

Neyse yeni araştırmalara girişiyim ben :eller: