n8'i gözümüzde en iyi telefon sanarak bence.....

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
nadir abii hazır burdayken bişe sorucam opda çökmüş başka sertifika veren site var mı yada eski sertifikzmı nasıl bulucam 2. hiç qt bilgin var mı

"Symbian signed" i deneyebilirsin.

k4nun1

k4nun1

Üye
bu cumartesi n8 almayı düşünüyorum kullanıcılar yardımcı olabilirmi yani okudum konuyu biri yerden yere vurmuş biri gayet iyi diyo asıl kullanıcılar yardım edebilirmi

Uruloki

Uruloki

Üye
arthur'cuğum az daha açıklama eklesen keşke açtım siteyide nerden üye olucaz başka seçenekler var da

gogolag

gogolag

Üye
    Konu Sahibi
zaten iphone 4 e daha iyi diyen bi yorumcudan doğru telefon hangisi yorumu dinlemek saçma olur....
oyüzden seni daha iyi telefonlarınla başbaşa bırakmakta fayda war yoksa bilgi kirliliği yüzünden insanlar yanlış şeyler düşünecek...
bide listenin başına koymuş,listenin başına koymuşken bide bluetooth koysaymış keşke iphone4 e

senden çok daha fazla bilgim var cep telefonları hakkında . hatta şöyle diyim donanımları hakkında çok ayrıntılı bilgiye sahibim. hatta şöyle desem en iyi olur donanımlarının özellikleri hakkında bu hafta okuduğum okul olan itü elektronik ve haberleşme bölümünde "texas insruments" mühendisleri sempozyum verdi. bütün merak ettiklerimi sordum. bu konuyu açtığımda zaten bu bilgilerim vardı. sadece konuda belli başlı bilenleri görmek istedim. antrenmandan fırsat bulamadığım için çektiğim videodaki konuşmaları text yapamadım. ama haftasonu tahminen 3-4 sayfalık bir çalışmayı sunacağım bu konuda son nokta olarak........ ayrıca son sınıf öğrencisiyim şuan ve bana bu konuyla ilgili hiçbirşey bilmiyormuşum gibi saçma sapan gereksiz ve nokiadan başka hayatında telefon kullanmamış insanlar , (gsmarena, ve mobilbekcisi gibi daha bazı telefonların ekran çözünürlüğü bilgisini yanlış veren sanki din gibi inandıkları forumlardan okudukları bilgilerle) , aslında kendilerinin çok şey ve en önemlisi bildiklerinin hepsinin doğru olduğunu sanarak beni bir şey bilmiyor konumuna soktular bekleyin beyler......... ben hayatımda bundan daha fazla aptalca ve alakasızca kişiselleştirilip , ne8'e laf etmenin suç olduğu bir tartışma ortamı görmedim........ sadece bu yüzden bu forumla ilgi ve alakamı keseceğim....... -son-

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca erkara64 isimli arkadaşım sen de bana mühendisilk diploması al gel diye bi laf etmiştin........ inan türkiyede puan yapmasan bile mühendislik fakültesine giriyorsun..... mühendis olmak da ne var mesela senin bir hiç yerine koyduğun adam yani ben bile bu sene alıyorum itü elektronik ve haberleşme mühendisliği diplomasını bu sene....

Uruloki

Uruloki

Üye
madem texas intruments'den adamlar geldi sorsaydın niye nokia ile çalışıyozunuz ve N9 daki işlemci nedir diye ve mobilbekçsis ne zaman yanlış bilgi verdi bir yanlışsa sahibi burada üye GeceBekçisi ee ona niye söylemedin

mavrick

mavrick

Üye
senden çok daha fazla bilgim var cep telefonları hakkında . hatta şöyle diyim donanımları hakkında çok ayrıntılı bilgiye sahibim. hatta şöyle desem en iyi olur donanımlarının özellikleri hakkında bu hafta okuduğum okul olan itü elektronik ve haberleşme bölümünde "texas insruments" mühendisleri sempozyum verdi. bütün merak ettiklerimi sordum. bu konuyu açtığımda zaten bu bilgilerim vardı. sadece konuda belli başlı bilenleri görmek istedim. antrenmandan fırsat bulamadığım için çektiğim videodaki konuşmaları text yapamadım. ama haftasonu tahminen 3-4 sayfalık bir çalışmayı sunacağım bu konuda son nokta olarak........ ayrıca son sınıf öğrencisiyim şuan ve bana bu konuyla ilgili hiçbirşey bilmiyormuşum gibi saçma sapan gereksiz ve nokiadan başka hayatında telefon kullanmamış insanlar , (gsmarena, ve mobilbekcisi gibi daha bazı telefonların ekran çözünürlüğü bilgisini yanlış veren sanki din gibi inandıkları forumlardan okudukları bilgilerle) , aslında kendilerinin çok şey ve en önemlisi bildiklerinin hepsinin doğru olduğunu sanarak beni bir şey bilmiyor konumuna soktular bekleyin beyler......... ben hayatımda bundan daha fazla aptalca ve alakasızca kişiselleştirilip , ne8'e laf etmenin suç olduğu bir tartışma ortamı görmedim........ sadece bu yüzden bu forumla ilgi ve alakamı keseceğim....... -son-

ayrıca erkara64 isimli arkadaşım sen de bana mühendisilk diploması al gel diye bi laf etmiştin........ inan türkiyede puan yapmasan bile mühendislik fakültesine giriyorsun..... mühendis olmak da ne var mesela senin bir hiç yerine koyduğun adam yani ben bile bu sene alıyorum itü elektronik ve haberleşme mühendisliği diplomasını bu sene....

arkadasım sen ne kadar yazarsan onlar daha fazla yazar nokia bazı n8tüketicilerine görev vermiş siz nokia yı savuncaksınız diye adamlarda bunu hakkıyla yapıyo ,n8 iyi tel değil ,çok iyi tel dersen sevilirsin n8 i kötülersen hepsi sana çullanır,birisi niye kardeş derdin nede böyle diyosun demez çünkü kendi telleri bile hatalı ama saklıyolar,pişmanlık psikolojisi

webplayer

webplayer

Üye
nedir bu N8 tartışması arkadaşlar? farklı konularda birbirimize hakaret boyutuna varan tartışmalar yapıyoruz, lütfen hakaret boyutunu aşan ifadeler kullanmayalım..

Ustam haklısın, ancak bu foruma gelip de telefonu kötülemek saçma ve gereksizce geliyor bana. Eksik yönlerini tartışıp sonuç aramaya hepimiz varız ancak şu da eksik bu da eksik iğrenç telefon vs. sözlerle bir yere varacağımızı sanmıyorum. Burası destek forumu ve burada insanlara yararlı olmayacak şeyler bulunmamalı diye düşünüyorum...

mavrick

mavrick

Üye

erkara susacaksa ben diplomayı göstereyim:ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
birde gogolag öyle yerlerden vuruyon ki N8 i çalıp inceleyen Eldar Murtazi dediği yerler ve bu adam N97 de mükemmel demişti

webplayer

webplayer

Üye
sen bana -emir kipiyle- rica etme yeter.....

!!!!!!!!!!!!!

Emir ile ricanın aynı yerde bulunması ne kadar mantıklı sence? Yazdığım cümleyi emir kipi kullanmadan tekrar yaz bakalım yazabiliyorsan? Sonundaki yeter kelimesi sana her şeyi açıklamış olmalı ancak anlayamamışsın demek ki. Tekrar diyorum arkadaşım bırak bu boş tartışmaları, ne sana yararı var ne de diğer kullanıcılara...

franzliszt

franzliszt

Üye

madem bu kadar iyi anliyorsun broadcom olayini yonga setlerinin kalitesinden neden bahsetmiyorsun , degisen symbiani nasil gozden kaciriyorsun stabillik olsun qt destegi olsun acik kod kaynakli olsun bunlari daha biliyorsun ozaman neyini begenemedinde tartisiyorsun nasil on cihaz icine giremiyor en iyi gpu yongasiyla donanimlariyla stabil yeniden olusturulan isletim sistemiyle , tarafsizsan acikla hangi ozelligi kotu bir kere bile log olusmayan cihazda... galaxy s de daha mesaj yazarken kasiyor yalansa yalan desin kullanicilar

arkadasım sen ne kadar yazarsan onlar daha fazla yazar nokia bazı n8tüketicilerine görev vermiş siz nokia yı savuncaksınız diye adamlarda bunu hakkıyla yapıyo ,n8 iyi tel değil ,çok iyi tel dersen sevilirsin n8 i kötülersen hepsi sana çullanır,birisi niye kardeş derdin nede böyle diyosun demez çünkü kendi telleri bile hatalı ama saklıyolar,pişmanlık psikolojisi

arkadas sende iyi sardin bizim bolume , iyiki bir wave almissin zaten uretimden kalkmis :ehe:ehe:ehe artik wave2 alinca yine bekleriz hani burasi bada bolumuya (h)

erkara_64

arkadaş n8 imden pişmanım diyen açık açık çıksın ortaya dürüstce bu adamların istediği de bu olsa gerek...

ben n8 aldığıma asla pişman olmadım 100 tl fazla verdim aksine yine de pişman olmadım..bekliyorum..

ayrıca beni bu platform da n8 kullanıcısı olarak susturacak varsa buyursun bekliyorum samsungcular madem o yürek ve cesaret var gösterin de millette sizi birşey sansın hadi:)

he birde madem n8 çok kötü bir cihaz tamam kabul...ben n8 hiç kullanmadım hayatımda görmedim..bana anlatırmısın neyi nerden nasıl kullanıyoruz mesela dukto programını veya orb programı ne işe yarıyor...bunları bilgi açısından yazarmısınız? n8 in ekranı nasıl bir ekran bunları kusura bakmayın cahil kalmışım sizler samsung kullanan arkadaşlar bana açıklarsa sevinirim:)bu hackleme olayı nasıl oluyor? n8 güncelleme ne zaman çıkacak ve hangi sürüm çıkacak? malum sizler n8 i bizden daha iyi biliyor ve kötülüyorsunuz ya o bakımdan:)

vito andolini

vito andolini

Üye
yaw şu artistik yapan itülüye söyleyin bölüm puanı 470 kimseye artistik yapmasın gelsin yanıma 550 puanla odtüye

erkara_64

flash flas flash...N8 olayları Üniversitelere sıçradı sayın seyirciler:)

vito andolini

vito andolini

Üye
sakin genç geçen sene 6. Tercihimdi biliyorum

Uruloki

Uruloki

Üye
hakket ya iş iyice aptallık konusuna gelmiş bence b konu burada kapansın gogolag da abimiz de memnun değil telefonundan bence şimdi satarsa bi 800 tl alır üzerine az para verirse istediği bir cihazı alabiliceğine inanıyorum bence artık konu kapanmalı

gogolag

gogolag

Üye
    Konu Sahibi
hakket ya iş iyice aptallık konusuna gelmiş bence b konu burada kapansın gogolag da abimiz de memnun değil telefonundan bence şimdi satarsa bi 800 tl alır üzerine az para verirse istediği bir cihazı alabiliceğine inanıyorum bence artık konu kapanmalı

saol kardeşim... sağ duyyulu bir şey yazan oldu sonunda..... keşke hiç kişiselleşmeden böyle öneriler gelseydi.... veya n8 savunulsaydı tamamen bilimsel olarak ama..... pazar günü son sözümü söyleyeceğim asıl konumuz hakkında... sonra benden kurtulursunuz..... bir daha n8e kötü telefon diyen olmaz....

vito andolini

vito andolini

Üye
ben de gogolag dan özr dilerim bu yöne çektiim için ama başkalarını ezmeye çalışınca içgüdüsel olarak gelişti fakat hatırlatma cerrahpaşa tıp 556 sakin ol yani

gogolag

gogolag

Üye
    Konu Sahibi
sakin genç geçen sene 6. Tercihimdi biliyorum

benim girdiğim sene puanım odtünün bayağı bir üstündeydi istanbulda yüzücülüğe devam etmek için itüye geldim.... ispat istiyorsan hemen yaparım..... ve ayrıca şöyle bir durum var ben itülüyüm diye hava atmadım bu forumda... galiba sen ankarada okumanın pişmanlığını yaşıyorsun..... ..

Üst Alt