Lumia1520 xperia z ile birlikte

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia1520 xperia z ile birlikte
[/IMG]

Merakla beklenen Lumia1520 ile ilgili yeni gorseller gelmeye devam ediyor. 5.8 ile 6" arasında olması beklenen yeni Lumia1520 Quad Core Snapdragon800 işlemci ve 2GB Ram'e sahip olacak Lumia925'e benzeyen Lumia1520 kamerası ise 20mp olması bekleniyor.

Windows Phone8 GDR3 yüklü olarak gelmesi beklenen cihaz Driving Mode, Glance notifications, geliştirilmiş Bluetooth destegi, orientation lock gibi yeni özellikleri barındıracak.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan, m542tf, komando04 ve 2 diğerleri

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
abi biz daha Amber alamadık gdr3 hazırlığı yapılıyor

• Beğen
Tepkiler: ON9
goktas19

goktas19

Üye
Haber için :tşk: Bu telefondaki özellikleri duydukça almak için iştahım kabarıyor Zaten hızlı bir sistem Snapdragon 800 ve 2GB RAM ''woww'' dedirttirecek cinsten :d: :d:

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Telefon güzele benziyor gerçektende özellikleride gayet güzel ama yandaki nasıl bi xperia z 'dir öyle görünüşü garip geldi :D

IVI-Elia

Üye
güzel cihaz o çerçevenin inceliği çok güzel ama bana hitap etmiyor

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
haber için teşekkürler abi,sitenin yeni hali içinde emeği geçenlere burdan teşekkürler.
ben 1020 de kararlıyım fotoğraf çekmeyi seviyorum çünkü:)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
m542tf

m542tf

Üye
tam benlik bu

katil_197

katil_197

Üye
on numara valla forever lumia :D

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Güzele benziyor ama ikisi arasında kalsaydım o kadar büyük ekran tercihim olmazdı herhalde

yeminli06

yeminli06

Üye
Konu için teşekkürler . Orientation lock nedir ?

pirenuri

pirenuri

Üye
Telefon çok iyi. Haber için teşekkürler. Bu arada ali kemal abi bu siteye nolmuş ya ? Efsane bişi olmuş helal olsun maxicep ekibine. Ali Kemal abi diyordun güzel olacak güzel olacak diye de inanmıyordum helal valla efsane olmuş

mesutcinik

mesutcinik

Üye
çok güzel telefon gerçekten...

narnia16

narnia16

Üye
Telefon güzel olmasına güzel de bence mutlaka buna yakın veya bununla aynı donanımda 4.5-5'' aralığında bir versiyonu daha olmalı büyük telefon sevmeyenler için.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
haber için teşekkürler güzel cihaz olmuş

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Beni telefonumu satıp yeni telefon almaya zorluyorlar ama direnicem. Müsrifliğin lüzumu yok :P

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Güzele benziyor ama apple ın 6 inç telefonunu beklemek lazım :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Çok harica Z 1520 nin yanında ufacık kalıyor ya umarım görüntünün dışında içide güzeldir derler ya iç güzelliği de önemli Allah insana iç güzelliği versin diye :)
Lumia da hem iç hem dış güzel gibi

Üst Alt