Haber Windows Phone Gdr3 Ve Bittersweet Shimmer Guncellemeleri Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

efeler12

efeler12

Üye
Ben öğrenci olduğum için dreamsparkla aldım edu lu bi e posta gerekiyor

ko4fun

ko4fun

Üye
nasıl hesap acıcaz yardımcı olucak yokmu gdr3 yuklerız

turbocore35

turbocore35

Üye
aynen 520 yede yüklüyebilirmiyim birisi benm için alırmı lütfen

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
bildirim merkezi geldi mi gelmedi mi gdr3te pek bişey yok galiba

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Muhtemelen? WP 8.1 beklentiler çok büyük gelmezse bu tür gerekli şeyler WP bitebilir. Yani muhtemel değilde garanti gelmesi lazım bence

Bildirim merkezi kesin gelecek o konuda endişeniz olmasın.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
yeminli06

yeminli06

Üye
Bittersweet Shimmer ile gelecekler sadece bu ikisi mi ;
•Göz atma ekranı bildirimleri
•Göz atma ekranı saat rengi seçenekleri

• Beğen
Tepkiler: katil_197
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bittersweet Shimmer ile gelecekler sadece bu ikisi mi ;
•Göz atma ekranı bildirimleri
•Göz atma ekranı saat rengi seçenekleri

Güncellemenin tam içeriği henüz bilinmiyor ancak şu ana kadar duyumu alınanlar şu şekilde:

NokiaCamera (Nokia SmartCam ve ProCam birleşecek), StoryTeller uygulaması, Glance Screen bildirimleri ve renk özelleştirmeleri, Performans iyileştirmeleri. (Belki bir de Bluetooth ile ilgili güncelleme)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Güncellemenin tam içeriği henüz bilinmiyor ancak şu ana kadar duyumu alınanlar şu şekilde:

NokiaCamera (Nokia SmartCam ve ProCam birleşecek), StoryTeller uygulaması, Glance Screen bildirimleri ve renk özelleştirmeleri, Performans iyileştirmeleri. (Belki bir de Bluetooth ile ilgili güncelleme)
Artı Ekran Yan Çevirme Kilidi. :oke:

yeminli06

yeminli06

Üye

Sağolasın abi süprizlerde olur belki :eller:
İnşallah sadece bu ikisi mi derken lafım yanlış anlaşılmamıştır bilmediğim için sordum

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
peki bu güncellemenin kalan kısımlarıda böle parpa parça mı gelecek acaba yoksa hepsi birden mi gelecek?

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Zaten bildirim merkezi 8.1 le gelmezse benim için WP biter bu kadar saçmalamazlar sanırım

Akhtoher

Akhtoher

Üye
:tşk:

Üst Alt