Lumia1520'nin Yeni Görüntüleri Sızdı

• 8 Ekim 2013
  • 969 Okunma
  • 28 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Nokia'nın 22 Ekim'de Abu Dhabi'de tanıtacağı ilk Quad Core işlemciye sahip Windows Phone akıllı telefonu Lumia1520'ye ait yeni görüntüler sızdırıldı.

Windows Phone. İşletim sisteminin merakla beklenen güncellemesiyle birlikte gelecek olan Lumia1520 GDR3+Lumia BitterSweet Shimmer yüklü olarak geliyor. Lumia925'deki gibi 6 elementli lensle gelicek olan Lumia1520 20.8 MP kameraya sahip olacak.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: papakudioflu
    m542tf ve sahte_suhte bunu beğendi.
  2. Sağdaki telefon da neyin nesi 920ye benzettim ama altta ki boşluk çıkıntılı gibi geldi yoksa gözlerdemi bişey var :pokey:

3. Haber İçin Teşekkürler.

4. Diğer telefon l920 mi? Eğer öyleyse 1520 çok büyük olacak.

5. microsoft üretime nihayet başladı 6" inç galiba bu

6. Haber için :tşk:

7. 1520nin yanındaki telefon 1020 olabilir o çıkıntıda şarjlı kılıfın çıkıntısı bence

8. Lumia1020'nin alt tarafı;

DenizhaNq bunu beğendi.
  9. Yandaki telefonun gölgesi ile 1520'nin gölgesinde farklılık var, dolayısı ile yandaki telefon photoshop ile eklenmiş gibi duruyor. Ayrıca alt kısmındaki çıkıntı gibi görünen yeri ise çoğaltılarak yine montajla eklenmiş gibi görünüyor. Eğer gerçekten montaj yüzündense bayağı bir hatalı. Ancak benim düşüncem montaj bile olsa boyut farklarını gösterebilmek için yapılmış.
    Bu arada 1020 nin alt tasarımını çok sevdim :) 920 den güzel.

10. :tşk: haber için

11. tanıtılsın artık da şu telefonu elimize alalım

12. gelsin bi alıp incelemek lazım boyut sıkıntı çıkarırmı çıkarmazmı ozaman belli olur

13. :evet:cihazın ekran boyutu 6"

14. rahat olun o bizim işimiz:ehe

15. Tamam ozaman merakla bekliyorum:)

16. 1520 satışı yaklaşmasına 2 hafta kala nsu gdr3 gelebilir :D

17. 6,3 İnçlik Samsung mega yı az çokboyut olarak inceledim sorun yok benim açımdan 1520 nin boyutunu merak edenler onunla kıyaslayabilir diye düşünüyorum

18. gelirse direk yaparım amberi yapmıştım :D

19. aynene öyle :D

Yüklüyor...
23/09/2018 - 08:35