Lumia 930 için Kulaklık Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 930 için Kulaklık Tavsiyesi
Arkadaşlar aslında MS Lumia Kullanıcıları Kulübü'de mesaj yazmıştım ancak cevap veren olmayınca konu açtım. Bir kaç güne Lumia 930 elimde olacak inşallah. Ancak bildiğiniz gibi kutu içeriğinde kulaklık yok maalesef. Sizden kulaklık konusunda tavsiye almak istiyorum. Önerebileceğiniz kulaklık modelleri nelerdir?

emz

emz

Üye
Sony mdr-ex-50. Ben kullanıyorum müthiş memnunum. Bunun mikrofonlusu da var. Hangisi işini görürse. Ama bence ses kalitesi gayet iyi.

bayon

Üye
Sony mdr-ex-50. Ben kullanıyorum müthiş memnunum. Bunun mikrofonlusu da var. Hangisi işini görürse. Ama bence ses kalitesi gayet iyi.
ben mdr-ex-10 kullanıyorum ve müthiş bi müzik deneyimi yaşıyorum ex-50 ile daha iyidir eminim ki :)

• Beğen
Tepkiler: emz
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Nokia WH-930 HD Purity kullanıyorum kusursuz ses veriyor ama hem bulmak zor hem de biraz pahalı.

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
ben mdr-ex-10 kullanıyorum ve müthiş bi müzik deneyimi yaşıyorum ex-50 ile daha iyidir eminim ki :)

Kulaklık hiç rahatsız etmiyor en büyük güzelliği bu ve asla patlamama garantisi var. Eğer olursa bir sorun çıkarsa 2 yıl boyunca servise verebiliyorsunuz ve ücretsiz olarak ilgileniyorlar garanti kapsamında. Ben bir kere verdim gayet güzel bir şekilde ikinci günü aldım :) Ayrıca çok kullanışlı.ben her türlü tavsiye ediyorum ve ben 40₺ verdim sadece:) Mikrofonlusu biraz daha pahalı ama ihtiyaç duymadım. Telefonun kendi mikrofonu yeterli oluyor ama cebe koyunca biraz sıkıntılı oluyor. Mikrofonlusuna laf edilmez m :D

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur

bayon

Üye
Kulaklık hiç rahatsız etmiyor en büyük güzelliği bu ve asla patlamama garantisi var. Eğer olursa bir sorun çıkarsa 2 yıl boyunca servise verebiliyorsunuz ve ücretsiz olarak ilgileniyorlar garanti kapsamında. Ben bir kere verdim gayet güzel bir şekilde ikinci günü aldım :) Ayrıca çok kullanışlı.ben her türlü tavsiye ediyorum ve ben 40₺ verdim sadece:) Mikrofonlusu biraz daha pahalı ama ihtiyaç duymadım. Telefonun kendi mikrofonu yeterli oluyor ama cebe koyunca biraz sıkıntılı oluyor. Mikrofonlusuna laf edilmez m :D
ben 25 tl almıştım bimexten ama mikrofonlu kullaklık hiç çalışmadı bende ya nokia nokianın kiler özellikle. O yuzden mikrofonlu almaya korkuyorum ben

remzi33

remzi33

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler. Mikrofonlu almayı düşünüyorm. Aynı modelin mikrofonlusunun model kodu da aynı mı yoksa değişiyor mu?
Nokia WH-930 HD Purity kullanıyorum kusursuz ses veriyor ama hem bulmak zor hem de biraz pahalı.
Ali Kemal Bey, bu biraz kaba gibi sanki :D

meg1ddo

meg1ddo

Üye
sennheiser MM serisi mikrofonlu kulaklıklar sanırım nokia uyumluydu onlara bak istersen.

afwerker

afwerker

Üye
WH-920 Purity alabilirsiniz onlarda güzel

emz

emz

Üye
ben 25 tl almıştım bimexten ama mikrofonlu kullaklık hiç çalışmadı bende ya nokia nokianın kiler özellikle. O yuzden mikrofonlu almaya korkuyorum ben

Çünkü eski Nokia kulaklıkları evrensel değildi. 3,5 mm jak değildi. 4 diş oluyordu onlar da ama diğer cihazlarda 3 diş bulunuyordu kuşaklık jak girişinde. Ama lumia cihazlardakiler evrensel. Sıkıntı yok :)

emz

emz

Üye
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler. Mikrofonlu almayı düşünüyorm. Aynı modelin mikrofonlusunun model kodu da aynı mı yoksa değişiyor mu?

Ali Kemal Bey, bu biraz kaba gibi sanki :D

Direkt eğer sony satış merkezi varsa yakında bir sorun bu modelin ismi değişiyor mu diye. Sanırım sonunda bir fark vardı. Eğer sony nin sitesinde mdr ex 50 diye bakarsanız tavsiye olarak gelir mikrofonlusu ;) Sıkıntı çıkarmıyor. :)

bayon

Üye
Çünkü eski Nokia kulaklıkları evrensel değildi. 3,5 mm jak değildi. 4 diş oluyordu onlar da ama diğer cihazlarda 3 diş bulunuyordu kuşaklık jak girişinde. Ama lumia cihazlardakiler evrensel. Sıkıntı yok :)

Bu kulaklıktan bahsediyorsun değilmi çok saçma yani ses bile gelmemesi

emz

emz

Üye

Aynen. Bende de 5800 Xpress Music kulaklığı vardı onda da aynısı oldu. Ses gelmesini istiyorsanız jakı tam takmayın. Son diş açıkta kalsın. Jak oturmazsa ses gelir ;) Hafif çıkartın tam takınca anlarsınız zaten verip keser :) Sanırım resimdeki n9 kulaklığından :)

bayon

Üye
Aynen. Bende de 5800 Xpress Music kulaklığı vardı onda da aynısı oldu. Ses gelmesini istiyorsanız jakı tam takmayın. Son diş açıkta kalsın. Jak oturmazsa ses gelir ;) Hafif çıkartın tam takınca anlarsınız zaten verip keser :) Sanırım resimdeki n9 kulaklığından :)
yok n8 in kulaklığı deneyim şimdi bi :)
evet oluyor :D peki mikrofondan ses gidermi telefon konuşması yaparken ?

emz

emz

Üye
yok n8 in kulaklığı deneyim şimdi bi :)
evet oluyor :D peki mikrofondan ses gidermi telefon konuşması yaparken ?

İkisinde de aynısı çıkıyordu evet :ehe Biraz tutmadı ama neyse :D Azıcık uğraşırsanız ses gelir. Şöyle açıklayayım tam takmaya yakın ama tam takılı değil. Açıklanmıyorda :D

bayon

Üye
İkisinde de aynısı çıkıyordu evet :ehe Biraz tutmadı ama neyse :D Azıcık uğraşırsanız ses gelir. Şöyle açıklayayım tam takmaya yakın ama tam takılı değil. Açıklanmıyorda :D
anladım ben sizi tamam :D şöyle olacak ama mikrofondan ses gidecek kadar taksam kulaklıklardan ses gelmeyecek kulaklıklardan ses gelene kadar taksam bu seferde mikrofondan ses gitmeyecek doğru mu anlamışım :D ?

StRonK

StRonK

Üye

Bu kulaklığı zamanında 5800 ile kullanmıştım çok iyi tuş olayı süper acaba lumia ile uyumlumudur bilginiz varmı bu konuda ?

emz

emz

Üye
Bu kulaklığı zamanında 5800 ile kullanmıştım çok iyi tuş olayı süper acaba lumia ile uyumlumudur bilginiz varmı bu konuda ?

Jak uyumsuzluğundan dolayı tuşlar çalışmıyor. Ayrıca mikrofon da aktif olmuyor. En fazla ses veriyor:S

• Beğen
Tepkiler: StRonK
0343434

0343434

Üye
Urbanears Kransen modeline bak bence