Telefon Tavsiyesi Lumia 920 i verip 1020 yada başka model mi alsam ?

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
iPhone 6 3000 TL falan çıkmaz fiyat farkı olursa o da en fazla 100 $ olur 5s 2149 TL den çıktığına göre iPhone 6 da 2350 TL den çıkar ama fark olcağını zannetmiyorum
16 GB 5S 2300'den çıktı ve hala da aynı fiyat. 32 GB 5S 2500TL. İphone 6 da aynı fiyattan çıkar 5S fiyatları düşer.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
930 VS 1520 Al 1020 kamera dışında aynı

ArMaGeDdOn_87

Üye
16 GB 5S 2300'den çıktı ve hala da aynı fiyat. 32 GB 5S 2500TL. İphone 6 da aynı fiyattan çıkar 5S fiyatları düşer.
5s 16 gb apple online mağazada ilk çıktığıdaki fiyatıda 2149 TL idi şimdide aynı,1-2 ay geçtikten sonra zaten TR nin büyük bilişim alışveriş merkezlerindeki fiyatı 2000 e düştü hatta 2 hafta önce belirli stok adediyle satış fiyatı 1930 TL idi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
5s 16 gb apple online mağazada ilk çıktığıdaki fiyatıda 2149 TL idi şimdide aynı,1-2 ay geçtikten sonra zaten TR nin büyük bilişim alışveriş merkezlerindeki fiyatı 2000 e düştü hatta 2 hafta önce belirli stok adediyle satış fiyatı 1930 TL idi
Apple Online mağaza 5S çıktıktan 3 ay sonra açıldı.

İndirimli Satış mağazalarını baz alırsak ben de 1800'e satıyorum isteyen varsa pm atsın. Fakat operatörlere sorarsanız cihaz hala 2300TL'dir

ArMaGeDdOn_87

Üye
Apple Online mağaza 5S çıktıktan 3 ay sonra açıldı.

İndirimli Satış mağazalarını baz alırsak ben de 1800'e satıyorum isteyen varsa pm atsın. Fakat operatörlere sorarsanız cihaz hala 2300TL'dir
milet neden operatörlere fazladan para kazandırsınki ? hatta şu anda istanbul bilişim de 64 GB 2500 TL 5S

papakudioflu

papakudioflu

Admin
milet neden operatörlere fazladan para kazandırsınki ? hatta şu anda istanbul bilişim de 64 GB 2500 TL 5S
Size göre fazla kazandırmak oluyor ama alan garantisi için alıyor. Bahsettiğiniz cihazlar 110V şarj cihazıyla veriliyor ve yurtdışı.

Yine söylüyorum aynı cihazı ben de satıyorum. Unlocked 16GB 5S Apple Store ürünü 1800TL. Tüm renk seçenekleri de mevcut. New York Apple Store'dan aldım hepsini. Bence siz Bimeks'teki İphone kutusundan çıkan şarj cihazını bir görün bir de Türkiye cihazının şarj cihazıyla karşılaştırın ne demek istediğimi anlarsınız.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Size göre fazla kazandırmak oluyor ama alan garantisi için alıyor. Bahsettiğiniz cihazlar 110V şarj cihazıyla veriliyor ve yurtdışı.

Yine söylüyorum aynı cihazı ben de satıyorum. Unlocked 16GB 5S Apple Store ürünü 1800TL. Tüm renk seçenekleri de mevcut. New York Apple Store'dan aldım hepsini. Bence siz Bimeks'teki İphone kutusundan çıkan şarj cihazını bir görün bir de Türkiye cihazının şarj cihazıyla karşılaştırın ne demek istediğimi anlarsınız.
Hocam istanbul bilişimde paralel ithalat diye bişey yazmıyor eğer paralel ithalatsa bende ona karşıyım,bimeks teki şarj cihazı ile ilgili bilgim yok incelemem lazım,peki apple store TR de şarj cihazı nasıl ? o da mı farklı ?
fiyat 2149 TL -yani birtek operatör firmalarımı şarj cihazını farklı veriyo anlamadım ?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Siz aranızda tartışın :) Yurt dışından gelen cihaz garantisi benim adıma soru işareti Ali abi şurada haklı alan garanti için alıyor ben şahsen yutdışını göze alamam garantili olsun diye mecbur fark veriyoruz

osmanmert94

osmanmert94

Üye
iPhone 6 3000 TL falan çıkmaz fiyat farkı olursa o da en fazla 100 $ olur 5s 2149 TL den çıktığına göre iPhone 6 da 2350 TL den çıkar ama fark olcağını zannetmiyorum
64GB modeli. En az 2700 den falan çıkar.

csll

csll

Üye
Teknolojiyi çok seven bir insanım l 920 alalı bir sene olmadı bile daha ama insanın içi gidiyor açıkçası :D İos için fikirlerim olumlu yönde ama yeni bir de bilmedigim bir eko sistem dünyası ben nokia dan hiç ayrılmadım bugune kadar 5800 flan kullandım yani sadece bir kere degiştirdim e 250 aldım bidaha dedim sen misin nokia yı değiştiren :D Ama şu ısınma sorunu aklımı aşırı kurcalıyor bazıları buzdolabına koyuyorum diyor bu ne yani böyle :D Önümüz yaz ve izmirde oturuyorum ve yazın izmir yanar yani ee telefon yanar hava yanar ateşe dönüşmeyim yani :D Şaka bi yana samsung ve diğer telefonlar iyidir güzeldir ama asla cebime koymam nokia her seferinde servis olsun başka konularda destegini sagladı servis agıda baya iyi ama ısınma hız ve batarya bunları yabana atmak istemiyorum açıkçası taksitle alıcagım için max 2000 lira lık bir cihaz alabilirim . 930 u görmedim fırsatım olmadı açıkçası wp 8,1 sürümüyle gelicekse ilk tercihim o olur sanırım fotograf konusunda öle prof çeksin tabikide isterim ama diğer saydıgım özellikler birer adım öndeler yani benim için .

Isınma sorunu hemen hemen her cihazda var bence fazla kafana takma bu sorunu :)

Hesap makinesi ile gönderildi.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
ben 930'u beklerdim açıkçası. ya da 820 ile idare ederdim. zaten 820 ile idare ediyorum :)

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
820 değil 920 kullanıyorum memnunum aslında ama işte insan daha iyisini istiyor madem çalışıyorum daha iyisi diyorum :) L920 de çok bir sorunum yok sorun sadece şarj ve ısınma hepsi bu yani diğer şeylerden memnunum . Teknoloji'yi takip etmeyi severim her üründe ilgimi çeker açıkçası 930 şekil olarak benden tam puan aldı açıkçası ama işte ısınma pil durumları kafamda ios kısmında millete danıştım herkes boşver Nokia yı flan diyo onunda şarj olayı çabucak bitiyor prizin yanında kombine almak istemiyorum yani şuanlık seçeneklerim 2 ye inmiş gibi görünüyor 930 ve 1020 yada i6 nın durumunu beklicem :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
820 değil 920 kullanıyorum memnunum aslında ama işte insan daha iyisini istiyor madem çalışıyorum daha iyisi diyorum :) L920 de çok bir sorunum yok sorun sadece şarj ve ısınma hepsi bu yani diğer şeylerden memnunum . Teknoloji'yi takip etmeyi severim her üründe ilgimi çeker açıkçası 930 şekil olarak benden tam puan aldı açıkçası ama işte ısınma pil durumları kafamda ios kısmında millete danıştım herkes boşver Nokia yı flan diyo onunda şarj olayı çabucak bitiyor prizin yanında kombine almak istemiyorum yani şuanlık seçeneklerim 2 ye inmiş gibi görünüyor 930 ve 1020 yada i6 nın durumunu beklicem :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
1020 yide ele işlemci kurtarmaz 930 un kamerada ondan aşağı kalmaz 1080p ekran falan süper ;)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Sen İ6 yı da bekle ama 930u da ama bence 1020 den vaz geç zira kamera dışında aynı diyebiliriz

#suseninhayatınhayatınasahipçık

oysu

oysu

Üye
1020 kullanıyorum gayet memnunum.Ama arkadaşların dediği beklersen l930 bekle ama bekleyemem beklesemde bütçemi aşar diyorsan 1020 al

orian

orian

Üye
Ust sekment telefonlarin psikolojik ust sinir fiyati bu yil 2499 TL diye biliyorum. Yanlisim varsa abilerim duzeltsin. Bence; iphone kullanmak istiyorsan yani isin gercegi uygulama sikintisi yasamak istemiyorsan iPhone 6'yi bekle ki genelde ekim ayinda tanitilir. iPhone 5s suan Gaziantep'te bir cok telefoncuda 1800 tl sifir yurtici. iPhone alirsan paran cebindeymis gibi olur zira piyasasi ölmüyor. Diger butun markalarda durum tam tersi maalesef. Ha yok WP benm icin cazip (tasarim, kullanim, kamera vs) ve ben piyasasina bakmam uzun sure kullaniciyim diyorsan arkadaslarin dedigi gibi Lumia 930u beklemeden karar verme. Ucuz idarelik bi tel al ve pusuda bekle :çay:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kamera İle İşin Olsa Başta 920 Almazdın 1020 Almana Gerek Yok

Üst Alt