JTube İle Symbian'a Youtube v2.5.0 GÜNCELL

Sponsorlu Bağlantılar

MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
Bomba haberim var😱😱😱
Whatsapp eski telefonlar için (Symbian, Java falan) geri döndü!!!
Whatsapp XMPP kullanıyor ve j2me için XMPP clienti indirip whatsappi aktarinca artık eski telefonlarda wp kullanabileceğiz😍😍😍😍
Deneyeceğim.
whatsapp 'ın kendi şifrelemesini nasıl aşacaksın peki? :D

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK ve XXXturi01

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Genel olarak teknolojiden tüketimden bıkma noktasına geldik galiba ben de bazı asker telefonlarına ayar yaptım baktım özlemişim heves ettim arada Belle'ye S60v3'e bir dönüş yaptım ve evet WhatsApp olsa kullanırdım sanırım. Kaios var evet ama Symbian'ın tadı başka gibi geçenlerde sayfalarca uygulama oyun baktım geçmişi hatırlattı :)

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, XXXturi01 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Whataspp client bulduysan bu işi yaparsın zaten fakat wp buna izin verir mi ? Yabancı cihaz hatasını gösterir gibime geliyor. Ban yersin

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Çok gereksiz ve uğraşmaya değmeyecek bir iş. Yıllar önce n8 de whatsapp kullandım ve çok işlevsizdi. Adamlar symbian a üvey evlat muamelesi yaptılar. Hem whatsapp kaç sene symbian da desteklendi?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
yapacak bir babayiğit varsa. whatsapp'ın html sürümü olan kaios telefonlara ürettiği reactjs ile yazılan paketi incelesinler. kaios'un apilerine köprü yazabilen varsa symbian da wgz olarak çalıştırılabilir. tabi symbian'ın html5'in desteklemediği şeyleri de fixlemek lazımdır ki; uğraşmaya değmez.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Mesele program yazmak değil kaç kişiye ulaştırabildiğin önemli. Su anda youtube programını kaç kişi kullanıyor? Adamlar bağış başlatmışlar.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve MzKARTAL
MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
Mesele program yazmak değil kaç kişiye ulaştırabildiğin önemli. Su anda youtube programını kaç kişi kullanıyor? Adamlar bağış başlatmışlar.
Şahsen ben bile yapsam kullanmam çünkü o telefonlarda bir şey yazmak zulüm. Buradaki amaç bir şeyleri hackleme hissini tatmak. Youtube uygulamasını yazan arkadaş youtube'u oradan seyretmiyordur.

• Beğen
Tepkiler: KomiserMemoli_12
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Şahsen ben bile yapsam kullanmam çünkü o telefonlarda bir şey yazmak zulüm. Buradaki amaç bir şeyleri hackleme hissini tatmak. Youtube uygulamasını yazan arkadaş youtube'u oradan seyretmiyordur.
Ben de yıllardır bunu söylüyorum ama insanlar symbiandan vaz geçemiyorlar. N8 i arada sırada kullanıyorum onun dısında öylesine duruyor. Symbian için zaman kaybetmek yerine android icin uygulama yazmak daha faydalı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: MzKARTAL
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Whataspp client bulduysan bu işi yaparsın zaten fakat wp buna izin verir mi ? Yabancı cihaz hatasını gösterir gibime geliyor. Ban yerse
Evet ban yeme riski var ama denerim ban yersem zaten ban acilir geçici olur bence ban.
Mesaj birleştirildi:

yapacak bir babayiğit varsa. whatsapp'ın html sürümü olan kaios telefonlara ürettiği reactjs ile yazılan paketi incelesinler. kaios'un apilerine köprü yazabilen varsa symbian da wgz olarak çalıştırılabilir. tabi symbian'ın html5'in desteklemediği şeyleri de fixlemek lazımdır ki; uğraşmaya değmez.
Mantıklı aslında. KaiOS uygulamaları HTML den oluşuyor ve bu html kodları alıp basitleştirip ve bir web sitesi açıp kodları oraya ekledikten sonra olur. Web sitesini açarsın wp karşında olur. Ama yapacak kim olurki?
Mesaj birleştirildi:

Whatsapp clienti için basit bir çözüm buldum. Whatsapp Web HTML kodlarını alıp eski telefonların tarayicilarina göre uygun halde basitlestirip web sitesi açıp kodları oraya köy siteye girince al sana eski telde wp

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: MzKARTAL, gonyalı ve MAERKEK
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
144p .3gp formatında video indirirken sorun yaşıyorum sürümüm 2.6.0 önceki sürümde böyle bir sorun yoktu. Videolar 3gp de bile çok büyük ayrıca görüntü yok

• Düşünceli
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
144p .3gp formatında video indirirken sorun yaşıyorum sürümüm 2.6.0 önceki sürümde böyle bir sorun yoktu. Videolar 3gp de bile çok büyük ayrıca görüntü yok
Telegram geubuna iletir misin

• Beğen
Tepkiler: Dobraokuyucu
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
malesef iletemem çünkü bildiğim çalışan s60v2 için telegram yok gerçi telegram hesabım da yok da...

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
144p .3gp formatında video indirirken sorun yaşıyorum sürümüm 2.6.0 önceki sürümde böyle bir sorun yoktu. Videolar 3gp de bile çok büyük ayrıca görüntü
Bendede aynı sorun var. Video MP4 olarak açılıyor 144p olmasına ragmen

• Düşünceli
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
sorunumu y2mate sitesi ile çözdüm istek olursa yazarım

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Hala çalışıyor. On numara olmuş.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Dobraokuyucu ve XXXturi01
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
SON GELEN GÜNCELLEME ILE 144P VIDEO INDIRME SEÇENEĞI TAMAMEN KALDIRILDI

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, gonyalı ve XXXturi01
XXXturi01

XXXturi01

Üye
SON GELEN GÜNCELLEME ILE 144P VIDEO INDIRME SEÇENEĞI TAMAMEN KALDIRILDI
bence çok kötü oldu kaldırılması. mağdur oldum telefonum jtubenin formatlarından bir tek 144p destekliyordu artık oda yok. ama 2yxa.mobi seçerseniz istediğiniz ayarda videoyu izlersiniz. eski sürümde deneyincede olmuyor 144p seçili olsa bile yüksek pixelde indiriyor videoyu.

gonyalı

gonyalı

Üye
  • Beğen

Üst Alt