JTube İle Symbian'a Youtube v2.5.0 GÜNCELL

Sponsorlu Bağlantılar

XXXturi01

XXXturi01

Üye
@DeV/AsA @Cadillac34 @gonyalı @XXXturi01 @PALA. @DarkredBlue61 ve diğer üyeler son güncelleme güzell
Baya güzel abone olma özelliği var ve splash geldi. Umarım sonraki guncellemelerde oturum açmada gelir ve uygulama üzerinden izlemede gelir. Ve en önemlisi bazı cihazlar MP4 codec desteklemedigindan ve jtube MP4 codecli 3gp izlettiginden video ses vermiyor cihaz desteklemeyince. 2730da jtube video actim ses yok çünkü 2730 MP4 codecli 3gp desteklemiyor. Yani nnprojectin sonraki guncellemede 128x96 3gp codecli 3gp video özelliği koyması lazım yoksa ses sorunundan videonun zevki cikmaz
Mesaj birleştirildi:

Evet sonra açıyor bende ama videonun sesi yok. Nasıl düzeltebilirim? Nokia 6303i Classic en son sürüm.
Mesaj birleştirildi:

Merhaba ben en son sürümü yükledim ama video açınca önbelleğe alıyor tam olarak tamamlanmadan videoyu açıyor ama videonun sesi yok. Nokia 6303i Classic. Ses sorununu nasıl düzeltebilirim. Nokia Asha 201'de sorunsuz çalışıyor.
Çünkü 6303 MP4 codec desteklemez jtube MP4 codecli 3gp izletiyor ama Ashalarda MP4 desteği gelişti biraz oyuzden sorunsuz açar. Nnproject 128x96 3gp codec 3gp video seçeneği eklemeliki videoda ses osrunu olmasin

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
foto harici gelişme yoksa ben yokum :D kullanmıyorum telefonu zaten fotodan fotoya

• Cool
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
  • Düşünceli
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Uygulamayı 7230'da denedim ama çalıştıramadım.
Geçersiz uygulama mı dedi? Bendeki 2730 dada geçersiz uygulama diyordu. Geçersiz uygulama hatası almamak için 7230 dan indirmen lazım jtube yi yoksa olmaz. Bende 2730 dan jtube indirdim çalıştı

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
XXXturi01

XXXturi01

Üye
2.5.1 çıktı

• Düşünceli
XXXturi01

XXXturi01

Üye
bir kaç gün önce 2.5.3 çıktı

gonyalı

gonyalı

Üye
Dosyalara buradan erişebilirsiniz:
jtube2.jar
jtube2.jad
Mesaj birleştirildi:

2.5.3 son sürüm jtube

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve MzKARTAL
casusrobot

casusrobot

Üye
Deneyeceğim
Mesaj birleştirildi:

N8 DE DENEDİM ÇALIŞT ÇOK DA GÜZEL

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Şimdi denedim çalışıyor. Yıllar sonra symbiandan youtube açmak ilginç oldu. :) İleride hesap açma özelliği de gelirse güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve MAERKEK
XXXturi01

XXXturi01

Üye
ACİLLLLL!!!! Jtube nin yapimcilari yani nnproject in bağışa ihtiyaci var. Şu anda nnprojectin web sitesi ve MPGram,jtube gibi programlarının sunucusu kapandı bağış yapalım ki adamlar sunucuyu açsın. Ben böyle duydum. Bağış linkini kaybettim

• Üzüldüm
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
ACİLLLLL!!!! Jtube nin yapimcilari yani nnproject in bağışa ihtiyaci var. Şu anda nnprojectin web sitesi ve MPGram,jtube gibi programlarının sunucusu kapandı bağış yapalım ki adamlar sunucuyu açsın. Ben böyle duydum. Bağış linkini kaybettim
Kimden duydun yalan olmasın
Jtube yi kullanarak milletin parasına çökmesinler

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Malesef sen ben buradan yardım edemiyoruz . Ödeme yöntemi desteklemiyor

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Kendi telegram gruplarında duymadıysan inanma
Kendi telegram gruplarındada duydum jtube nin yapımcılarından biri olan Shinovon kendi telegram gruplarında paramız bitti sunucu için ödeme yapamıyoruz dedi adamın parası bitmiş ve yaptığı jtube MPGram ve kendi sitelerinin sunucularını kiralamislar ama odemeye para yetmemiş. Kimse bağış yapmazsa ödemeyi başka şekilde yaparlar😂😂😂😂

• Düşünceli

Üst Alt