JTube İle Symbian'a Youtube v2.5.0 GÜNCELL

Sponsorlu Bağlantılar

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Bence hiç yapmazlar biz de jtube ye veda ederiz
Yok jtube zaten İnvidious ile calsiiyor eğer nnproject sunucularından çalıştırma ayarını seçersen çalışmaz jtube. Bende sorunsuz çalışıyor çünkü ayarlarda İnvidious seçili.

• Sevdim
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
Jtube ayarlarında mı nerde ?
Mesaj birleştirildi:

Tamam buldum network yazısının altında 3 seçenek var biri invidious ...
Bende bu işaretli onaylanmış
Mesaj birleştirildi:

Debug ne oluyor hangilerini işaretliyeyim

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Jtube ayarlarında mı nerde ?
Mesaj birleştirildi:

Tamam buldum network yazısının altında 3 seçenek var biri invidious ...
Bende bu işaretli onaylanmış
Mesaj birleştirildi:

Debug ne oluyor hangilerini işaretliyeyim
İşaretleme onu debug hata kodları falan çıkartır

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Hani demiştim ya nnproject sunucuyu ödeyemiyor. Yeni sunucu alcaklarmis
Mesaj birleştirildi:

Bu linkten nnproject e bağış yapalım ki yeni suncu alabilsinler yoksa nnprojectin yaptığı şeylere görüşürüz deriz.

MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
sunucu yerine bence uygulama için donate alması lazım çünkü uygulama yazmak website kodlamaktan daha zor. ;) kapanırsa free sunuculardan websitesini halledebilirim.
Hani demiştim ya nnproject sunucuyu ödeyemiyor. Yeni sunucu alcaklarmis
Mesaj birleştirildi:

Bu linkten nnproject e bağış yapalım ki yeni suncu alabilsinler yoksa nnprojectin yaptığı şeylere görüşürüz deriz.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve XXXturi01
XXXturi01

XXXturi01

Üye
sunucu yerine bence uygulama için donate alması lazım çünkü uygulama yazmak website kodlamaktan daha zor. ;) kapanırsa free sunuculardan websitesini halledebilirim.
Ucuz bir sunucu kiralicaklarmış ben öyle duydum. Şuanda nnprojectin yaptığı jtube MPGram gibi şeyleri alternatif sunucular ile kullanacağız mesela jtube u İnvidious ile kullanacağız ve zaten jtube invidious ile kullanıyoruz jtubee İnvidious un j2me versiyonu. mpgrami ise wunderwungiel ile.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
En başından uygulamayı yaparken para ile satacaklardı. Benim merak ettiğim bu kadar kısa sürede nasıl parasız kaldıkları. Daha ucuz bir sunucuya geçerek uygulamayı geliştirmeye devam edebilirler. Ya da uygulamanın bir üst versiyonunu geliştirerek para ile satabilirler. Symbian için bir tane instagram uygulaması vardı para ile satılıyordu.

• Beğen
  • Beğenmedim
Tepkiler: XXXturi01 ve MAERKEK
MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
En başından uygulamayı yaparken para ile satacaklardı. Benim merak ettiğim bu kadar kısa sürede nasıl parasız kaldıkları. Daha ucuz bir sunucuya geçerek uygulamayı geliştirmeye devam edebilirler. Ya da uygulamanın bir üst versiyonunu geliştirerek para ile satabilirler. Symbian için bir tane instagram uygulaması vardı para ile satılıyordu.
kim ne yapsın symbian da video izlemeyi. küçük ekran, belli ki yapan geliştiricinin canı sıkılmış yapmış. para kazanma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum.

• Kahkaha
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Zaten ucuz sunucu alcaklar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
kim ne yapsın symbian da video izlemeyi. küçük ekran, belli ki yapan geliştiricinin canı sıkılmış yapmış. para kazanma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum.
Ufakta olsa para kazanabilirler. Daha ne kadar oldu ki program çıkalı hemen bağış istiyorlar. Ben uygulamadan memnun kaldım. Bu kadar yıl sonra hala symbian için program geliştiriyor olmaları takdire şayan. :)

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Ruslar elindekini kullanmayı biliyor . Amoled ekran cidden çok güzel gösteriyor. Kullanıcıların çoğununun tercihi belli

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Para ile satılmaz. Adamların amacı millete yardımcı olmak millete eski telefonları kullanılabilir kılmak jtube yapan nnproject in amacı eski telefonları günümüze uydurmak. Telegram,YouTube,Yahoo Maps,osu!,vb. Gibi şeyler nnproject sayesinde eski telefonlarda kullanılabilir hale geldi.
Mesaj birleştirildi:

Hem can sıkıntısından hemde eski telefonları gunumze uydurmak için yapmışlar. Küçük ekranda video izlemek kötü ama güzel. Nokia 2730 un 240x248 boyutlu ekranı ile video izliyorum ve çok güzel oluyor zevkli oluyor büyük ekrandan izlemek sıkıcı. Zaten para kazanmaz ama bağış yapıyorlar ordan kazanıyorlar yani emek karşılığı olarak bağış alıyorlar. Ah be keşke bunlar Whatsapp clienti cikarsalarda Whatsapp kullanabilsek bu eski telefonlarda 🤦🤦

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Uzun yıllar 6630 da bir sürü videolar izledim smart movie ile. Alt yazılı filmler bile izledim. Hala durur o videolar. N8 de video izlemek evet güzel ama zamanı geçti artık. Para ile satmazlarsa o zaman ücretsiz sunucu bulacaklar.

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Uzun yıllar 6630 da bir sürü videolar izledim smart movie ile. Alt yazılı filmler bile izledim. Hala durur o videolar. N8 de video izlemek evet güzel ama zamanı geçti artık. Para ile satmazlarsa o zaman ücretsiz sunucu bulacaklar.
Bulmuşlar bile sanırım siteleri çalışıyor suan

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Para ile satılmaz. Adamların amacı millete yardımcı olmak millete eski telefonları kullanılabilir kılmak jtube yapan nnproject in amacı eski telefonları günümüze uydurmak. Telegram,YouTube,Yahoo Maps,osu!,vb. Gibi şeyler nnproject sayesinde eski telefonlarda kullanılabilir hale geldi.
Mesaj birleştirildi:

Hem can sıkıntısından hemde eski telefonları gunumze uydurmak için yapmışlar. Küçük ekranda video izlemek kötü ama güzel. Nokia 2730 un 240x248 boyutlu ekranı ile video izliyorum ve çok güzel oluyor zevkli oluyor büyük ekrandan izlemek sıkıcı. Zaten para kazanmaz ama bağış yapıyorlar ordan kazanıyorlar yani emek karşılığı olarak bağış alıyorlar. Ah be keşke bunlar Whatsapp clienti cikarsalarda Whatsapp kullanabilsek bu eski telefonlarda 🤦🤦
Ahah ah sene 2015 o zaman wp halen çalışıyor. X2-00 var bende. Ellerindee kocaman akıllı telefonlarıyla interneti olmayan fakirlere internet paylaşır , whatsapp kullanıyorum diye ezerdim bunları. Büyüklenmek gibi görmeyin de vermiş çok para interneti yok . Biz sıradan tuşlu telefonun onun algısına göre çok üst düzey iş yapıyoruz. @Nuru TaşDemir çok güzel bir sözü var. Ghz mhz önemli değil önemli olan işlemciyi nasıl işlettirdiğin .

Whataspp geri gelse s40 ve symbiana bırakırım android telefonu .

O gazla foruma başladım :)

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Ahah ah sene 2015 o zaman wp halen çalışıyor. X2-00 var bende. Ellerindee kocaman akıllı telefonlarıyla interneti olmayan fakirlere internet paylaşır , whatsapp kullanıyorum diye ezerdim bunları. Büyüklenmek gibi görmeyin de vermiş çok para interneti yok . Biz sıradan tuşlu telefonun onun algısına göre çok üst düzey iş yapıyoruz. @Nuru TaşDemir çok güzel bir sözü var. Ghz mhz önemli değil önemli olan işlemciyi nasıl işlettirdiğin .

Bende 2017 de Nokia c3-00 kullanıyordum o zaman Whatsapp var herseyin desteği kesilmemisti süperdi efsaneydi. YouTube rtsp ile video oynatiyordu çatır çutur video izlerdim. Özledim o gunleri
Mesaj birleştirildi:

Bende wp falan filan geri gelse S40 a bırakırım android i

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Bomba haberim var😱😱😱
Whatsapp eski telefonlar için (Symbian, Java falan) geri döndü!!!
Whatsapp XMPP kullanıyor ve j2me için XMPP clienti indirip whatsappi aktarinca artık eski telefonlarda wp kullanabileceğiz😍😍😍😍
Deneyeceğim.

Edit:işlem çok zor ve riskli

Nasıl yapılır linki:

Son düzenleme:
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK

Üst Alt