iGO PAL (Palestine) 9.18.27.719974 (pongo skinin en günceli ve en mükemmeli)

Sponsorlu Bağlantılar

bocek4676

Üye
paylasım için teşşekkürler telefonuma kurdum calısıyor fakat araç multimedya da global_cfg not found hatasını alıyorum cözüm varmı dır
deneme yanılma ile sorunu çözdüm igo israel klasöründeki global cfg dosyasını ile bunu değiştirdim simdi hem telefonda hem de araç multimeyda da çalışıyor

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
paylaşım için teşekkürler özüt hocam emeğinize sağlık bende de haritalar açılıyor ama hiç sokak yada cadde filan yazmıyor yorumları okudum bir tek bende mi var bu sorun anlamadım 2020 07 haritaları attım nerede hata yapıyorum acaba yardımcı olabilir misiniz.

Html1

Html1

Üye
Emeğinize sağlık.
Dahili belleğe yüklediğimde (androidin içine de denedim, donwloads dosyasına da) eksiks veya bulunamayan klasör: /sdcard/İgo uyarısı çıkıyor.

meteormeteor

Üye
Sayın Özüt; aracın hareket ettiği yolun genişliğini ve rengini sys nin hangi kısmından ve nasıl ayarlayabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Keanu_Ree

Üye
Bişey sorucam pongo daha güzel geldi bana arimiye göre ama benzin istasyonlarının simgeleri ve evler yok tom tom gibi olmuş ekstradab nasıl koyabiliriz

• Beğen
Tepkiler: hamiyildirmis

cengoakca

Üye
Teşekkürler

cengoakca

Üye
Sağol

Gzaldemir

Gzaldemir

Üye
Sagol

s.savas

Üye
Merhabalar.
Eski bir konuyu hortlatıyorum ancak Android 11 sürümü olan Samsung A70 telefonda TTS sesler görünmüyor.
Çözüm hakkında bir öneri varsa memnun olurum.

MadChild72

Üye
Slm,

Andoid 14 e güncelleme yaptım igo çalışmıyor eski versiyon içindir uyarısı veriyor. Android 14 te çalıştırmak için yardımcı olabilirmisiniz lütfen?

Ahmet KIROĞLU

Üye

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Android 14 için bu apkyı deneyin

Ahmet KIROĞLU

Üye
Yine calişmadı

MadChild72

Üye
Yardım için teşekkür ederim.
Program kuruldu ama global.cfg hatası veriyor.
Buna gelmeden önce lisans hatasıda verdi ama son durum global.cfg hatası veriyor.

Prof1211

Üye
Özüt üstadım 2023 Europa haritaları lazım yardımcı olabilirmisin, teşekkürler..

özüt

Üye
    Konu Sahibi

Europe HERE 2023-Q2​

Torrent

• Beğen
Tepkiler: nambay ve Prof1211

Prof1211

Üye
Oppo reno 8 de çok güzel çalışıyor,kurulum yapil global cfg hatası aliyorsanız telefonu yeniden başlatın,bir de dikkat edin ana dizinde başka iGo olmasın,muhakak siliniz,en güncel iGo pal yükleyin,trafik vs çok güzel çalışıyor..

• Beğen
Tepkiler: özüt

cengoakca

Üye
Android 14 te çalıştıramayanlar ben az önce şu şekilde çözdüm.Global_cfg hatası veriyordu.(Telefonum Xiaomi 12T)
Önce İgo Luna yı kurdum.Sonra bunu kurup çalıştırdım oldu.Daha sonra Luna yı kaldırdım.Şu an çalışıyor bende.

• Beğen
Tepkiler: özüt

MadChild72

Üye
Özüt Selam,

İgo palestinanın android 14 te sorunsuz bir versiyonunu yayınlamak gibi planın varmı acaba.
Çok hoşuma gidiyordu ama şuan senin son verdiğin android 14 için olan apk ilede çalışmadı hata veriyor.

Bu sürümü yada ikonunda srael yazmayan başka bir sürümde günceleme yapmayı düşünüyormusun?

Üst Alt