iGO PAL (Palestine) 9.18.27.719974 (pongo skinin en günceli ve en mükemmeli)


bocek4676

Üye
paylasım için teşşekkürler telefonuma kurdum calısıyor fakat araç multimedya da global_cfg not found hatasını alıyorum cözüm varmı dır
deneme yanılma ile sorunu çözdüm igo israel klasöründeki global cfg dosyasını ile bunu değiştirdim simdi hem telefonda hem de araç multimeyda da çalışıyor
 
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
paylaşım için teşekkürler özüt hocam emeğinize sağlık bende de haritalar açılıyor ama hiç sokak yada cadde filan yazmıyor yorumları okudum bir tek bende mi var bu sorun anlamadım 2020 07 haritaları attım nerede hata yapıyorum acaba yardımcı olabilir misiniz.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt