iGO Gift (Israel) Nextgen 9.18.27.687519 (pongo skinlinin en iyisi+++)


atmacaselo

atmacaselo

Üye
Üstad merhaba,öncelikle emeğine sağlık .Şimdi bu dosyaları(Pal,Gift,Basar ve Navigon) telefona yükledim fakat bir türlü global hatasını aşamadım.Bunların winCe versiyonu varmı?Arabada kullanayım bari.(Emülatörde ux klasörü olunca hata veriyor ve hafıza yeterli olmuyor) bu sebepten araçta denemek için winCe olanı gerekli.
Bazı sorularım var.
1.tüm tr olmayan yabancı sesleri siliyorum
2.tüm dil dosyalarını siliyorum
3.Dosyada ki ülkemizde kullanılmayan eklentileri de siliyorum program epeyce kısalıyor ama yine de ux dosyası hafızayı yükseltiyor.
Sizin tavsiyeniz nedir bu konuda..
Navigon veya benzeri için Wince versiyon için yardımcı olurmusunuz?(Primo/4.2 veya İgo8 Myway gibi çok zevksiz onları kullanmaktansa hiç kullanmamayı yeğlerim.)
Saygılar..
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt