iGO Gift (Israel) Nextgen 9.18.27.687519 (pongo skinlinin en iyisi+++)

Sponsorlu Bağlantılar

atmacaselo

atmacaselo

Üye
Üstad merhaba,öncelikle emeğine sağlık .Şimdi bu dosyaları(Pal,Gift,Basar ve Navigon) telefona yükledim fakat bir türlü global hatasını aşamadım.Bunların winCe versiyonu varmı?Arabada kullanayım bari.(Emülatörde ux klasörü olunca hata veriyor ve hafıza yeterli olmuyor) bu sebepten araçta denemek için winCe olanı gerekli.
Bazı sorularım var.
1.tüm tr olmayan yabancı sesleri siliyorum
2.tüm dil dosyalarını siliyorum
3.Dosyada ki ülkemizde kullanılmayan eklentileri de siliyorum program epeyce kısalıyor ama yine de ux dosyası hafızayı yükseltiyor.
Sizin tavsiyeniz nedir bu konuda..
Navigon veya benzeri için Wince versiyon için yardımcı olurmusunuz?(Primo/4.2 veya İgo8 Myway gibi çok zevksiz onları kullanmaktansa hiç kullanmamayı yeğlerim.)
Saygılar..

• Beğen
Tepkiler: nambay

karadag_66

karadag_66

Üye
Selam özüt tek sorunumuz hizli acilmiyor onun haricinde hepsi cok güzel calisiyor neden gec acilir hizli islem yapmiyor LUna denedim ama en iyisi bu

tmkxxx

Üye
Haritaların yükleneceği klasörü bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

LunatiK

Üye

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: tmkxxx

tmkxxx

Üye
Emeği geçen herkese Teşekkürler klasör adını igo yaptım iGO_Gift_9.18.27.687519_VR.make.sys apk yı yükledim . Poi ve haritalarda tamamladım sorunsuz çalışıyor

Keanu_Ree

Üye
Config hatasını
[folders]
;content="/storage/6A19-C9F9/addons/content"
content="/storage/emulated/0/iGO_Pal/content"
Pal yazan yeri Gift yazarak düzelttim deneyin

karadag_66

karadag_66

Üye
:tşk:

leche

Üye
Arkadaşlar aplikasyon çok hoşuma gitti hiç bir sıkıntı yok.benim için önemli olan canlı trafik bilgisi vs çalışıyor.fakat bu pongo skin e çok alışamadım.bunu kaldırıp orjinal görüntüye dönebilir miyim?

-bir de tek yaşadığım sıkıntı aplikasyonu kapattıktan sonra açınca ayarlar bozuluyor normalde tuş seslerini kapatıyorum fakat yeniden başlayınca tekrar açılıyor ses.bunun ayarını nasıl yapabilirim?

Teşekkürler

Faruk KATI

Faruk KATI

Üye
güzel :bigstar:

mickroop

Üye
Konuyu hortlatmak gibi oldu ama Bu gibi güzel navigasyonları WİNCE işletim sistemine sahip navigasyona nasıl kurabiliriz

bicer79

Üye
Bende nav579 cihaz vardı ömür boyu harita güncellemeli arızalı onun hafıza kartını toolbox taktım güncelledi ama map dosyalarını bu android sürümüne içine attım uygulama çalışmıyor.

Çözüm varmı. Çalışırsa 2020.10 güncellemesi atıcam buraya

Muzocat

Üye
Kardes mumkunse banada gonderebilirmisin yada indirebilecegim bir link versende olur.
Mesaj birleştirildi:

Konu başlığının sonundaki açıklamalara göre araç multimedia oynatıcısına anlatıldığı gibi “sd kart kurulum” yaptım Content Error
global_cfg not found
hatası veriyor ustalar bir yardım edermisiniz araç android oynatıcıya ( sd karta ) nasıl kurdunuz

Son düzenleme:
haggar73

haggar73

Üye
Kardeşim beceremedim. Link yükledim açmıyor. Bir saatten fazla uğraştım. Kusura bakma

Son düzenleme:

cengoakca

Üye
Teşekkürler.Hava durumu servisi şu anda kullanılamıyor uyarısı verdi.
Çözümü bilen varmı?
Mesaj birleştirildi:

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Üstadım hava durumu şu anda mevcut değil uyarısı veriyor ve çalışmıyor.Bilgine.

Son düzenleme:

Üst Alt