iGO PAL (Palestine) 9.18.27.719974 (pongo skinin en günceli ve en mükemmeli)

Sponsorlu Bağlantılar

abraham2000

abraham2000

Üye
Teşekkürler,
emekleriniz için.

• Beğen
Tepkiler: hsn0415 ve özüt

özüt

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: hsn0415 ve gultekinm
ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Teşekkürler

özüt

Üye
    Konu Sahibi
İndirdiğiniz dosyaları, igo pal içindeki aynı isimli dosyalarla değiştireceksiniz.Komple değil.Yanlışlık yapmayın.
Dosyalar daha güncel olduğu için değiştiriyoruz.

• Beğen
Tepkiler: hsn0415 ve abraham2000

gultekinm

Üye
İndirdiğiniz dosyaları, igo pal içindeki aynı isimli dosyalarla değiştireceksiniz.Komple değil.Yanlışlık yapmayın.
Dosyalar daha güncel olduğu için değiştiriyoruz.

Sayın Özüt system dosyası değişinçe global cfg not found arızası veriyor system dosyasının içindeki
content="/storage/emulated/0/iGO_Israel/content"
content="/storage/emulated/0/iGO_Pal/content"

e dönüştürülünce arıza vermiyor... Bilginize

abraham2000

abraham2000

Üye
Sayın Özüt system dosyası değişinçe global cfg not found arızası veriyor system dosyasının içindeki
content="/storage/emulated/0/iGO_Israel/content"
content="/storage/emulated/0/iGO_Pal/content"

e dönüştürülünce arıza vermiyor... Bilginize
Yeni dosyalarla birlikte iGO_Pal sürümünü denedinmi?
Bir problem varmı?

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Üzerine kaydedilmez.Silip kopyalacaksınız.

• Beğen
Tepkiler: hsn0415

gultekinm

Üye
Yeni gelen dosyadaki dizinleri komple eskisinin üzerine kaydettin değil mi?
Evet kopyala yapıştır işlemi yaptım... Yapıştır deyince aynı dosyalardan olanları buldu onlarında hepsini kopyala değiştir yapacaksınız o kadar.

• Beğen
Tepkiler: abraham2000

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Olur olmaz değil.Usul, silip yapmak.

• Beğen
Tepkiler: gultekinm

özüt

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Html1

sevilcik

Üye
İlk güncellemeden beri out of memory hatası veriyor.Daha önce sıkıntı yoktu.Tekrar yaptım güncellemeyi,devam ediyor,son güncellemeyi de yaptım devam ediyor.Neden acaba..

• Beğen
Tepkiler: heybil2

cello52

Üye
Herkese günaydın,
Programı indirdim kurdum ama şöyle bir sorun var. .apk çalıştırdığınızda programı kuruyor kurulum bittikten sonra programı çalıştırdığınızda global_cfg hatası veriyor programı kapatıyor bundan sonra telefonun ana dizinine baktığınızda İGO_Pal klasörüne ilave olarak birde İGO_İsrael klasörü açılmış oluyor ve bu klasörün içinde sadece boş bir content klasörü var. İGO_Pal klasörünün içini olduğu gibi İGO_İsrael klasörüne kopyalarsanız program çalışır hale geliyor ama ana dizinde içi birebir aynı ama isimleri farklı 2 İGO klasörü oluşmuş oluyor (İGO_Pal ve İGO_Israel) bunlardan birini silerseniz veya ismini değiştirirseniz program gene çalışmaz hale geliyor. Ben şuan 2 klasörüde tutarak programı çalıştırıyorum ama bu sorun için bir çözüm önerebilirmisiniz lütfen.
O dosyayı sil çalışır

cello52

Üye
Özüt kardeş igo İsrail de ki gibi harita üzerinde poilerin isimleri çıkabilir mi? Mesela A101, Ford gibi

abraham2000

abraham2000

Üye
Arabamdaki Android 6.0 multimedia cihazıma yükledim,
denedim,
herhangi bir problem olmadı.
Gayet güzel çalışıyor.
En son güncellenen dosyaları kullandım.

kutupyildizi

Üye
Özüt bey tüm denilenleri yapmama rağmen global cfg hatası devam ediyor telefonum oppo A5 2020

Üst Alt