iGO Basarsoft Netgen 9.18.27.736574 (pongo skinli-mükemmel)

Sponsorlu Bağlantılar

aycan54

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: nambay ve özüt

esilay

Üye
Çalışıyor mu güncel mi

rear2011

rear2011

Üye
Teşekkürler.

veliyavas

veliyavas

Üye
tesekkürler

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: özüt

özüt

Üye
    Konu Sahibi
sys dosyasında aşağıdaki satırda content="/storage/emulated/0/iGO_Basar/content" şeklinde değiştir.
Yani "iGO_Israel" yazan yere "iGO_Basar yaz

[folders]
;content="/storage/6A19-C9F9/addons/content"
content="/storage/emulated/0/iGO_Israel/content"

memleketim42

Üye
Özüt kardeş ellerine sağlık.
Yukarda da belirtildiği gibi kurulumda küçük bir sıkıntı var. İgo israil diye ayrı bir klasör oluşturuyor ve buda hataya sebep oluyor.

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Pongo skin güncelleme: 20.11.2019
İlk mesajdaki igoyu kuranlar için, aşağıda verdiğim dosyaları esksiyle değiştirin.Sadece o kadar.

Dosya içeriği:Sizdeki ux ve ux (isteğe bağlı) dosyaları silip, indirdiğinizi kopyalayacaksınız.

İgo.xxx
ux
ux (isteğe bağlı)

• Beğen
Tepkiler: sevilcik

sevilcik

Üye
Çok teşekkürler evet saat gibi çalışıyor usta eline emeğine sağlık.Eski kayıtlı yerler ve gezilen yerler vs aktarımını eski igo içinden nasıl yapıyorduk save/user/00 folderı içine mi taşıyorduk üstad eski bilgileri...

• Beğen
Tepkiler: özüt

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Kayıtlı verilerinizi Primo'dan NextGen'e aktarmak istiyorsanız;
Bu dosyaları iGO PRIMO 2.4 ---> 'den NextGen'e kopyalayın:

İgo primo dosyaları - igo nextgen dosyaları
save / profiles / 01 / user lists / user_position_list.txt ---> save / profiles / 01 / userlists / user_position_list.txt
save / profiles / 01 / userlists / user_poi_search_params.txt ---> save / profiles / 01 / userlists / user_poi_search_params.txt
save / profiles / 01 / user.upoi ---> save / profiles / 01 / users / 00 / user.upoi
save / profiles / 01 / cityhistory_v4.sav ---> save / profiles / 01 / users / 00 / cityhistory_v4.sav
save / profiles / 01 / street_history.sav ---> save / profiles / 01 / users / 00 / street_history.sav
save / profiles / 01 / history.sav ---> save / profiles / 01 / users / 00 / history.sav.sav (NexGen dosyasında - history.sav.sav...bu bir hata değildir)

• Beğen
Tepkiler: nambay ve sevilcik

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Pongo skin güncelleme: 21.11.2019
- 6 adet ux dosyası

Bu verdiğim güncellemeleri ilk mesajdakji uygulamayı kurduktan sonra mutlaka yapın.
indirdiğiniz dosyaları sizdeki ux içine atacaksınız.Aynı dosyadan varsa silip değiştireceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: Html1

tuncel19

Üye
ıgo ısrail dosyasını ext hafıza kartına yükledim çalıştı teşekkürler

dogalburgaz

Üye
Here haritalarda Turkey.ph dosyası nereye taşınıyor

özüt

Üye
    Konu Sahibi
İgo/content/phoneme içine.
Öyle bir dosya yoksa kendiniz oluşturun.

• Beğen
Tepkiler: dogalburgaz

nazimozer53

Üye
underfire arkadaşımızın karşılaştığı sorunu bende yaşamıştım. sevgili özüt igo basar olan olan ana dizine kurulacak olan dosyanın içindeki sys dosyasının içerisinde igo basar değilde igo israel yazmaktadır sanırım orasını düzeltirsek problem çözülecektir. saygılar.

gultekinm

Üye
Özüt hocam sizen bir ricam var çoğu navigasyon programlarında koordinatlı resimlere dokulununca resimdeki koordinatlı yere navigasyon başlatıyor ve sonuçlandırıyor bu programda koordinatlı resimleri kullanma imkanımız varmıdır. Varsa koordinatlı resimleri nasıl ekleyebiliriz şimdiden teşekkürler....

iGO Basarsoft Netgen 9.18.27.736574 (pongo skinli-mükemmel) de

Sayın Özüt en nihayet çözdüm... Koordinatlı resimlerin Navigasyon açıldıktan sonra Menü- Yeni Rota-Resimde görünebilmesi için Telefonun Dahili Depolama kısmında Picture klasörünün içine (Yeni Klasör oluşturabilinir) taşınması gerekiyor... Picture klasörünün içinde genelde Twitter-İnstagram gibi kayıtlarda görünüyor ...

Son düzenleme:

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Var.Yeni rota/resim kısmından fotoğrafa ulaşabilirsin.
Foto çekerken GPS konumun açık olmalı.

gultekinm

Üye
Var.Yeni rota/resim kısmından fotoğrafa ulaşabilirsin.
Foto çekerken GPS konumun açık olmalı.

Maalesef daha öncede ve şimdi yeniden denedim ne yaptıysam yeni koordinatlı resimlere ulaşamadım....

mozej34

Üye
global hatasını bende alıyorum, system dosyasını basar diye düzelltim yine aynı, arimi skinli olanı yükledim nda sorun yok, nasıl yapacağım birisi yardımcı olabilir m? sorun nerde, telefon hafızasına yüklüyorum,

Üst Alt