iGO Basarsoft Netgen 9.18.27.736574 (pongo skinli-mükemmel)

Sponsorlu Bağlantılar

cello52

Üye
Özür kardeş çok güzel bir navigasyon programı elinize sağlık. Bunun klavyesini igo primo 2.4'ün klavyesi gibi ve igo pal deki gibi ses komutu eklenebilir mi?

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Ses komutu, Android 7 ve altı versiyonlarda yalnız igo israelde çalışır.

cello52

Üye
İgo primo 2.4 klavyesi olmaz mı?

A.Oğuz Tokalak

Üye
Content error "global_cfg not found" mesajı verip kurmuyor. Neden acaba?

A.Oğuz Tokalak

Üye
Baktım , dosya mevcut. Neden görmüyor sizce.

Son düzenleme:

dogalburgaz

Üye
global hatasını bende alıyorum, system dosyasını basar diye düzelltim yine aynı, arimi skinli olanı yükledim nda sorun yok, nasıl yapacağım birisi yardımcı olabilir m? sorun nerde, telefon hafızasına yüklüyorum,
Hocam basar olmayacak Gift olacak. Yani şu şekil de

data="/storage/emulated/0/iGO_Gift/content

Diğer bir ipucu dahili hafızaya atacağınız dosyanın ismi neyse sys de o şekil de olacak.

ado74

Üye
Hocam basar olmayacak Gift olacak. Yani şu şekil de

data="/storage/emulated/0/iGO_Gift/content

Diğer bir ipucu dahili hafızaya atacağınız dosyanın ismi neyse sys de o şekil de olacak.

dahili hafızaya atacağınız dosyanın ismi neyse sys de o şekil de olacak.

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Bende direk hata vermeden İgo Pal olarak kuruluyor.Diğer igo sürümleride bende kurulu olduğu için sanırım bu dosyalardan destek alıyor.
Pongo skin ,İgo_Israel sürümündede çok iyi çalışıyor.Bu nedenle skin sahibi özellikle sys dosyasına igo Israel yazmış.
---------
sys dosyasını dediğiniz şekilde değiştirerek, igo Pal klasörünü tekrar yükledim.

ado74

Üye
Bende direk hata vermeden İgo Pal olarak kuruluyor.Diğer igo sürümleride bende kurulu olduğu için sanırım bu dosyalardan destek alıyor.
Pongo skin ,İgo_Israel sürümündede çok iyi çalışıyor.Bu nedenle skin sahibi özellikle sys dosyasına igo Israel yazmış.
---------
sys dosyasını dediğiniz şekilde değiştirerek, igo Pal klasörünü tekrar yükledim.

Teşekkürler Özüt bey bir şey daha sorsam İgo İsrael apk sını kurduğımızda İkon adı olarak Israel oluşuyor bunu değiştirmenin bir yolu varmıdır.

A.Oğuz Tokalak

Üye
Kayıtlı verilerinizi Primo'dan NextGen'e aktarmak istiyorsanız;
Bu dosyaları iGO PRIMO 2.4 ---> 'den NextGen'e kopyalayın:

İgo primo dosyaları - igo nextgen dosyaları
save / profiles / 01 / user lists / user_position_list.txt ---> save / profiles / 01 / userlists / user_position_list.txt
save / profiles / 01 / userlists / user_poi_search_params.txt ---> save / profiles / 01 / userlists / user_poi_search_params.txt
save / profiles / 01 / user.upoi ---> save / profiles / 01 / users / 00 / user.upoi
save / profiles / 01 / cityhistory_v4.sav ---> save / profiles / 01 / users / 00 / cityhistory_v4.sav
save / profiles / 01 / street_history.sav ---> save / profiles / 01 / users / 00 / street_history.sav
save / profiles / 01 / history.sav ---> save / profiles / 01 / users / 00 / history.sav.sav (NexGen dosyasında - history.sav.sav...bu bir hata değildir)

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: nambay ve özüt

karabatak4

Üye
nihayet seni bulduk özüt, emeklerine sağlık

hudev

Üye
merhabalar.yüklemem sonrasında bende bu hatayı aldım "global_cfg not found .fakat dikkat ettiğimde igo klasörünün içinde bir igo klasörü daha vardı.içteki igö klasörünü diğer igo klasörünün dışına
taşıdım.ve boş kalan igo klasörünü sildim sorun düzeldi şimdi gayet güzel çalışıyor.emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim.

izmirege35

Üye
Hallettim çok teşekkürler emeğinize sağlık

atmacaselo

atmacaselo

Üye
Content Global_cfg not found..Dosyayı telefona yükledim olmadı sd karta yükledim olmadı..sys de komutu gift uaptım olmadı basar yaptım olmadı farklı global_cfg ekledim sildim yükledim olmuyor..Navigon yükledim server hatası veriyor..yandexe el mahkum kaldık yine

avmehmet

Üye
teşekkürler özüt, ben de bunu kurdum ancak şöyle bir sorun var ki;
ayarlar, ses tuşları, tuşlardaki ses seviyesine sıfıra almama rağmen programı kapatıp açtığımda yine Tuşlar ses seviyesi %50 ye geliyor.(uygulama cihaz hafızasında kurulu) ayrıca navigasyona gönder 3.1.5 versiyon kullanmama rağmen google haritalardan konumu igoya aktarmıyor, paylaş dediğimde igo açılıyor ama paylaştığım konum değil kendi konumum geliyor, kaydedilen yerler altında da yok. çözümünü bulamadım bir türlü

kemo1

kemo1

Üye
calismiyor..

haykirish

haykirish

Üye
Teşekkürler

Son düzenleme:

Üst Alt