iGO Gift (Israel) Nextgen 9.18.27.687519 (pongo skinlinin en iyisi+++)

Sponsorlu Bağlantılar

kotkep

Üye
Merhabalar emekler için teşekkürler özsüt kardeşim...
Bende global gfx. Hatası verdi sys dosyasınıda düzenledim fakat sorun devam etmekte...
Kolay gelsin....

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Aynı hata bende de var hafıza kartı kurulum sıkıntı l

cavit63

cavit63

Üye
Sesli yönlendirme yapmıyor bende sys dosyasında yapabileceğim bir düzeltme varmı

bayar28

Üye
Ozut hocam xiaomı mi 9t cıhacımın cozunurlugu 1080 x 2340 alttan bıraz bosluk kaldı nasıl tam ekran yapabılırım

mahmut_hoca

Üye
install klasörü içindeki VR.make.sys.apk yi kurdum, ve iGO_Gift klasörünün ismini iGO olarak değiştirdim, çalıştı. global gfx hatasından kurtuldum. Şimdilik sorunsuz çalışıyor.

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Telefonlarda sorun yok.Araç multimedyalarda göstermeyebiliyor.Öteki sesleri seçeceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: gultekinm

gultekinm

Üye
SD kart olabilecek mi?
Sayın özüt SD kart işlemini sys de değişiklik yaparak çözdüm vede tabletin android data kopyalayıp apk dosyasıyla çalıştırdım.... Burada tek problem TTS_PRO_C&K.zip dosyası yapılandırma ayarlarında Deutsh katharina TTS Pro V1-BY-Winter olarak algılıyor... Ayrıca koordinasyonlu Resimlerde Yeni Rota içinde Resim kısmı devre dışı İGO-Pal de çalışıyordu Bilginize....

atakan_86

Üye
Teşekkürler. Sd kart üzerinden ben de çalıştıramadım maalesef. global_cfg not found deyip kapatıyor.

Son düzenleme:

1903

Üye
Haritaları nereden ve nasıl indirecegim yardım edermisiniz

snaykeder

snaykeder

Üye
igo laz ses versiyonu eklentisini buna yüklesek çalışır mı?

arbede59

Üye
Arkadaşlar Türkiye’den bulgaristana giderken mesela İstanbul-Burgaz arasını yazdığınız zaman sadece kapıkule sınır kapısından çıkış veriyor dereköy yada hamzabeyli sınır kapılarından hiçbir şekilde rota çizmiyor bunun sebebi ne olabilir

kaböz

Üye
sizi gözlerimiz her yerde arıyordu özüt bey paylaşımlarınız için teşekkür eder ve kesintisiz olarak devam etmesini temenni ederim.

• Beğen
Tepkiler: özüt

bicer79

Üye
hocam yıllardır sizi takip ederim navigasyon uygulamalarında kral sınız

bicer79

Üye
Global cfg not found hatası veriyor
Mesaj birleştirildi:

Düzelttim igo İsrail adında başka klasör oluşmuş herşeyi oraya yükledim çalıştı

Son düzenleme:

340676

Üye
araç multimedyasında şimdiye kadar denediklerimin içerisinde en hızlı açılan ortalama 15 saniye civarı tamamını denedim 45 saniyelerden aşağı inmiyordu teşekkürler emeğinize sağlık

akcakent

akcakent

Üye
SA Özüt hocam ben sanırım aynı konuyu farklı bir yere yazdım. Ben bu versiyonu Lenovo Tb X605F modeline kurdum çalıştı. Bazı kardeşler israel yazısından benim gibi rahatsızlar sanırım israel yazan yere SYSde iGO_Turkiye yazınca da çalışıyor. Onda sıkıtı yok. Yani (;logcat_file = "/storage/emulated/0/iGO_Turkiye/logcat_tur.txt" ) satır değiştirince de çalışıyor. Ben APK daki hem simgede hem kurulduğu ve programı çalıştırdığı kısa yoldaki adı değiştirdim; fakat APK yı çalıştıramadım. Sanırım imza var. Yardımınız olur mu bu hususta? Teşekkürler!!!!

Son düzenleme:

Üst Alt