Hangi Lumia Yı Önerirsiniz ?

• 10 Ekim 2013
  • 872 Okunma
  • 21 Cevap

1. Iyi gunler. Su anda htc mytouch 4G Slide modelli telefonu kullanmaktayim. Su ana kadar wp haric tum isletim sistemlerini az da olsa deneme fırsatım oldu.

Symbian in kolay kullanımi, ios un kalitesi, android in ise uygulama bolluğu na hayran kaldım. Ama ne var ki ne kadar kaliteli olsada ios un marketi pahalı. Android in ise şarj dan başka sorunu yok sanırım.

Birde wp denemek istiyorum. Ama merak ettiğim,

Wp nin mağazasında ne tür dini programlar bulunmakta ? Ezan, Kuran, hadis (kutubis sitte) vs var mi ?

Telefonu ikinci el almayı düşünüyorum ve 400 lira civarında hangi lumia yı önerirsiniz ?

Yazan: messevim
  2. ben şiddetle 620 yi öneririm. Fiyatına karşılık verdiği performans çok iyi

3. istediğin türde uygulamalar mevcut zaten diyanet işleri başkanlığının resmi uyguaması var mağazada çok güzel çalışıyor. istediğin fiyata göre de araştırabilirsen eğer 620 veya 520 rahat bulabilirsin

mehsevim bunu beğendi.
  4. dini uygulamalar yeterli düzeyde. bence 720 çok güzel bir seçim olacaktır.

mehsevim ve OttomaN TigeR bunu beğendi.
  5. :oke: harfi harfine katılıyorum

mehsevim ve PureFood bunu beğendi.
  6. Bende :D

mehsevim bunu beğendi.
  7. Diyanetin android uygulamasını yetersiz buluyorum. tahminimce wp uygulaması da böyledir. peki pc den wp nin marketine bakabiliyor muyuz ? bir göz atayım eğer öyle birşey varsa
    ---
    yukarıda ki fiyat aralığın da acaba ikinci el bir 720 bulabilir miyim ?
    ---
    720 ile 620 ye bir bakayım

8. Windowsphone.com'dan bakabilirsiniz
    ---
    720 ikinci el fiyatlarına hiç bakmadım, sahibinden.com'u gezmek lazım biraz fiyat oğrenebilmek için

mehsevim bunu beğendi.
  9. 720 çok iyi bir cihaz eğer uygun bulamazsan 620

mehsevim bunu beğendi.
  10. bir sahibinden .comu ziyaret edeyim. biraz baktım da güzel dini programlar var. az ve öz.. son olarak geçenlerde faceden yakınılıyordu wp kullanıcıları. hala güzel bir face programı çıkmadı mı ?

11. kimse 625 demiyor acaba çok mu pahalı? Benim bildiğim 620 den 50 tl fazla? Hem 4.7 inç. Ezan vakti programları harika. Ben kullanıyorum ara sıra bildirim olarak ezan vaktini söylüyor. Bir dahaki ezana kaç saniye kaldığını söylüyor. Kıbleyi gösteriyor. Bence bu konuda eksiği yok.

12. yok be kardeşim. hepsi 500 ün üzerin de... biraz daha para toplamak gerekecek anlaşılan

13. mehsevim bunu beğendi.
  14. pm kabul etmiyor kısmetse yarın arar detaylarını falan öğrenirim. teşekkürler :)

15. dini programlar yeteri düzeyde Facebook ve twitter son güncellemelerle neredeyse kusursuz oldu.

mehsevim bunu beğendi.
  16. :rica:

17. güncellemeleri 620 de aldı değil mi ?

18. güncellemeler tüm telefonlar için geldi dini programlar gayet başarılı namaz programları olsun Kur'an-ı Kerim programları olsun hem Arapça olarak hem de Türkçe olarak gayet güzel ;)
    Facebook her hafta güncelleniyor git gide daha iyi oluyor twitter kullanmıyorum bilmiyorum ;)
    telefon olarak arkadaşların da dediği gibi 720 alabilirsen iyi olur fakat fiyat olarak uygun bir tane bulamazsan kendi isteklerine göre 620 veya 520 başlangıç için işini görür
    Saygılar..

mehsevim bunu beğendi.
  19. bak bu bilgiler güzeldi işte :) 520 yi eledim çünkü kamerasın da flash yok. 620 ve ya biraz daha para biriktirip 720 almayı düşünüyorum.

drangela61 bunu beğendi.
  20. hepsi güzel ne diyebilirim ki

Yüklüyor...
22/09/2018 - 06:00