Lumialar Neden Piyasada Yok / Türkiye'deki Durum

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim varda daha çıkmadı :) yeni bir amiral gemi bekliyorum sence ne kadar zaman alır 920 ile idare ediyorum sırf bu yüzden
Valla 920 öyle idare edilecek bir cihaz değil inan çok iyi bir cihaz,ben 920 yi verip üstüne bir miktar para vererek 1020 aldım ama kamera dışında bir fark hissedilmiyor kaldıki 920 nin kamerası da çok yeterli aslında.şimdiki aklım olsa değişmezdim.
Benim varda daha çıkmadı :) yeni bir amiral gemi bekliyorum sence ne kadar zaman alır 920 ile idare ediyorum sırf bu yüzden
Valla 920 öyle idare edilecek bir cihaz değil inan çok iyi bir cihaz,ben 920 yi verip üstüne bir miktar para vererek 1020 aldım ama kamera dışında bir fark hissedilmiyor kaldıki 920 nin kamerası da çok yeterli aslında.şimdiki aklım olsa değişmezdim.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

Hayır kötü demiyorum ama şuan 920 yi verip başka bir telefon alamam zira 1520 dışında bir telefon yok benim istediğim ise samsung tarzı bir telefon donanım açısından tabi Windows olmalı git samsung al deme :)

ihsan.snmz

Üye
Dostum bos bulundum direk yazinin sonunu okudum eylem falan demissin bende dusunuyorum eylem yapmayi 1 aydir satamadim 1320 yi..

Burdan ilgililere duyrulur satilik 1320 var hahhah her yere yazicam satilana kadar : )
Kaça satıyorsun kardeş. Çizik filan var mı birde

luckysleven

luckysleven

Üye
serinaga

serinaga

Üye
Lumia'lar artık kıymete binecek sanırım kullanıcıları için, yandık desenize, bu fiyatlara bence son fırsatlar, yakında aranıp bulunamayan cihazlardan olacaklar, tabii anlayanlara, yakında Microsoft Lumia'lardan devam, bakalım ne gibi değişiklikler olacak ?
Ben alacağım en büyük Lumia'yı aldım, gözüm arkada kalmayacak en azından ...

BaySerkan

BaySerkan

Üye
2.el siyah çiziksiz darbesiz 1 yıl daha garantili Full kutulu faturalı yanında 3 arka kapak 2 tanede ekran koruyucu ile 1020 isteyenler bana ulaşabilir,İstanbul elden teslim tercihimdir fiyat 800 TL.

suleymaneser

suleymaneser

Üye
Artık gerçekten sıkıldım Terk edicem bu ülkeyi , mediamarkt (Denizli/Teraspark) mağazasına girip lumia sordum 1320 var ama onlarda android yok diye cevap aldım bumu ya bu ülkenin ticaretten anladığı? Bumudur yani almayacağım ios ve android kullanmayacağım wp yide oldururlerse gidip b.berry alacağım ama ölsemdr o iki sisteme ait telefon almayacağım

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Aybin.Kilic, ThunderblastX ve 1 kişi daha
ON9

ON9

Üye
Görünen o ki geçen 7-8 aylık süreçte pek de bir şey değişmemiş :(

kursat99

kursat99

Üye
640 XL ı o kadar beğendim ki hemen alacaktım. Bir iki operatör mağazasına sordum yok, mediamarkt da yok, teknosa da vatan da... yok. Hepsiburada da vardı stokta bitmiş. Diğer sitelerde 1100 TL falan. Vazgeçme aşamasına geldim artık.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
640 XL ı o kadar beğendim ki hemen alacaktım. Bir iki operatör mağazasına sordum yok, mediamarkt da yok, teknosa da vatan da... yok. Hepsiburada da vardı stokta bitmiş. Diğer sitelerde 1100 TL falan. Vazgeçme aşamasına geldim artık.
Buyrun

bbakkus

bbakkus

Üye
Artık gerçekten sıkıldım Terk edicem bu ülkeyi , mediamarkt (Denizli/Teraspark) mağazasına girip lumia sordum 1320 var ama onlarda android yok diye cevap aldım bumu ya bu ülkenin ticaretten anladığı? Bumudur yani almayacağım ios ve android kullanmayacağım wp yide oldururlerse gidip b.berry alacağım ama ölsemdr o iki sisteme ait telefon almayacağım

terasta media markta gittim istediğim hafıza kartını bile bulamadılar almadan çıktım müşteriye ilgi az

Üst Alt