Haber Gta: San Andreas, Windows Phone’a Önümüzdeki Hafta Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

sekajmer

sekajmer

Üye
2 bin TL ver ondan sonra bekle dur fesuphanallah ya bunlar babadan oğula nesil galiba bir bitmediler arkadaş ya bir güncelleme bir oyun da zamanında gelsin arkadaş. Tamam sakinim.
%100 katılıyorum

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

PureFood

PureFood

Üye
2 bin TL ver ondan sonra bekle dur fesuphanallah ya bunlar babadan oğula nesil galiba bir bitmediler arkadaş ya bir güncelleme bir oyun da zamanında gelsin arkadaş. Tamam sakinim.
BUYUR ABİ;

• Beğen
Tepkiler: sekajmer
enterneoll

enterneoll

Üye
oyunda bayağı ilerledim ben artık ben bitirince siz oynamaya başlarsınız manita bile yaptım :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
lumia 920 de nova 3 oynarken süper kasıyorç eğer san andreas oynarken kasarsa, işte o zaman çok kotu olurum. Ve halen çıkmadı oyun

Rainesto

Rainesto

Üye
halo asphalt 512 mb de çalışıyorsan buda çalışmalı.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
lumia 920 de nova 3 oynarken süper kasıyorç eğer san andreas oynarken kasarsa, işte o zaman çok kotu olurum. Ve halen çıkmadı oyun

Süper kasıyor derken? Bende de NL920 var ama bugüne kadar hiç kasmadı? Tamam açık alanlara ve kalabalığa çıkınca anlık yavaşlama oluyor, sonra normal performansa oturuyor. :hmmm

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ya sizde bir sorun var ya bende sırf kasıyor diye yazanlar için kaç tane oyun kurdum hiç bir oyunda kasma yoktu

sekajmer

sekajmer

Üye
nova 3 oynamadım ama mali-400 grafik işlemcili bir tablette 0 kasma ile oynuyor

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Nova 3, Halo Spartan gibi stabil çalışan bir oyun demek ki siz AvengerS, Spider Men ya da The Dark Knight Rises oynasanız işiniz zor :)

sekajmer

sekajmer

Üye
Nova 3, Halo Spartan gibi stabil çalışan bir oyun demek ki siz AvengerS, Spider Men ya da The Dark Knight Rises oynasanız işiniz zor :)
spiderman aldım keşke almasaydım ya oyundan yada telden normal gezerken bişey yok görev yaparken felç oluyor zaten oyunun her yeri görev :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
spiderman aldım keşke almasaydım ya oyundan yada telden normal gezerken bişey yok görev yaparken felç oluyor zaten oyunun her yeri görev :D
feci kasıyor diyorsunuz yani doğrumu anladım akşama deneme yapacağım bakalım nasılmış bir bu oyunu kurmamıştım bakalım bunda sorun olacak mı

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Ben baya ilerledim ilerleyen zamanlarda mutlaka şişiyor oyun 1020 de bile böyle ise ilginç yani :)
feci kasıyor diyorsunuz yani doğrumu anladım akşama deneme yapacağım bakalım nasılmış bir bu oyunu kurmamıştım bakalım bunda sorun olacak mı
1020 de yarım saatten sonra şişme yapıyor sizde de mutlaka yapar :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Ben baya ilerledim ilerleyen zamanlarda mutlaka şişiyor oyun 1020 de bile böyle ise ilginç yani :)
1020 de yarım saatten sonra şişme yapıyor sizde de mutlaka yapar :)
şişme derken kasıyormu