Haber GTA: San Andreas Mağaza'da!

Sponsorlu Bağlantılar

sinan430

sinan430

Üye
13 tl ye aldı yippuu

Rainesto

Rainesto

Üye
gta 512 mb ram için editlenmiş apksını buldum deniyorum şuan %6 denemek istiyenler için link : windowsphonehub tarafından patchlenmiş ve denenmiş

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
gta 512 mb ram için editlenmiş apksını buldum deniyorum şuan %6 denemek istiyenler için link : windowsphonehub tarafından patchlenmiş ve denenmiş
hocam sende kapanıyormu bende yine kapanıyr

edit:hocam görevlerde hemen kapanıyor diğer turlu araba ile gezerken 7 dk de falan kapanıyor

Son düzenleme:
saynesim

saynesim

Üye
Bende hiç bir sorun yok lumia 1020 gayet güzel ve sorunsuz çalışıyor tek sıkıntı telefon çok ısınıyor

Son düzenleme:
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye

deneyen var mı bunu

meneleos

Üye
hocam yine arıyor ama bu sefer atma süresini 7 dkye çıkarmışlar :D
Açıklamada test için yapıldığını yazmışlar zaten. :) Çökme yine var diyor ama kolay editlediklerine göre geriye kalan hataları da düzeltirler. Zaten artık 2.5gb telefondan indirmeyle beklememiz gerekmicek siteye hazır yüklemişler

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Açıklamada test için yapıldığını yazmışlar zaten. :) Çökme yine var diyor ama kolay editlediklerine göre geriye kalan hataları da düzeltirler. Zaten artık 2.5gb telefondan indirmeyle beklememiz gerekmicek siteye hazır yüklemişler

çok iyi o zaman

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
acaba ne zaman bitirirler

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
625 unclok edince garantiden çıkıyor mu ?

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Beyler lumia 920 ye windowsphonehub ın verdiği xap ı yüklemeye çalıştığımda şöyle bir hata alıyorum hiç yüklenmiyor. Cihazım ücretli developer unlocklu.
Hata şu: Error-deployment optimization failed with error “unable to read input file”...”

Heimdalll

Heimdalll

Üye
arkadaşlar bugün yeni bir xap eklenmiş siteye bi bakın isterseniz sayfanın altında

Son düzenleme:

meneleos

Üye
arkadaşlar bugün yeni bir xap eklenmiş siteye sanırım bu sorunsuz çalışıyor,
linki yanlış vermişsin (sanırım). Hem o dosyaları denedim ben + olarak üzerinde bende oynamalar yapıp düzenlemeye çalıştım ama 10 dakikayı geçmiyor. Hala atma problemi var :)

Heimdalll

Heimdalll

Üye
indirme sayfasını ekledim ama açılmıyor tıklayınca, bende ana sayfanın linkini verdim şimdi

Üst Alt