Haber Gta: San Andreas, Windows Phone’a Önümüzdeki Hafta Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Akhtoher

Akhtoher

Üye
şimdi tekrar telefonda oyun yok satacam diyenler gelecek :D

benim Lumia 1020 de markette iyi denilebilir ücretli tüm oyunlar var. Full aksesuar olmakla beraber 170 cm tripot ve masa üstü tripot hediye satıyorum.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
beats

beats

Üye
san andreas gelene kadar tüm cihazlar satılacak gibi :)

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Tmobile

Tmobile

Üye
20 ay garantili 520 sarı renk satıyorum :D satmam

Tmobile

Tmobile

Üye
Bende 1520 almak için satacaktım WP8 bırakılır mı beeee... :D
bazen felaket derecede sinir etsede küfür ettirsede deli etsede windows phone 8 3 ana işletim sistemini aktif olarak kullandım aslında her ay telefon değiştiriyordum yanlış duymadınız :D ama windows phone 8 denemek için aldım bağlı kaldım değiştiremiyorum :D.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
ne kadar hepsi kdv dahil fiyatı olursa lütfen :D

1.5 aylık cihaz ekran jelatini var. 160 liraya aldığım kamera tutucu, 40 liralık Nokia'nın orijinal yedek bataryası, kablosuz şarj için orijinal siyah arka kapak oda 50 lira, 170 cm profesyonel tripot 85 lira masa üstü tripot bir şey değil saten. Cihazın durumu iyi olduğundan yenide 1800 e bırakabilirim.

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
1.5 aylık cihaz ekran jelatini var. 160 liraya aldığım kamera tutucu, 40 liralık Nokia'nın orijinal yedek bataryası, kablosuz şarj için orijinal siyah arka kapak oda 50 lira, 170 cm profesyonel tripot 85 lira masa üstü tripot bir şey değil saten. Cihazın durumu iyi olduğundan yenide 1800 e bırakabilirim.
920 ile takas düşünmediniz galiba cevap yazmadınız

Akhtoher

Akhtoher

Üye
920 ile takas düşünmediniz galiba cevap yazmadınız

Telefonun herhangi bir sıkıntısı olduğu için değil, işletim sistemini değiştirmek için satıyorum o yüzden takas mümkün değil mesajınızı da siz alıntı yapınca fark ettim yoksa cevap yazardım :)

Tmobile

Tmobile

Üye
Telefonun herhangi bir sıkıntısı olduğu için değil, işletim sistemini değiştirmek için satıyorum o yüzden takas mümkün değil mesajınızı da siz alıntı yapınca fark ettim yoksa cevap yazardım :)
Harbimi Diyorsun Değiştiriyormusun neden ???? :D.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Harbimi Diyorsun Değiştiriyormusun neden ???? :D.

Galaxy Note ve HTC One dan sonra bazı özelliklerin yokluğu çok hissediliyor. 920 yada başka bir Lumia dan buna geçsem olurdu herhalde ama o iki cihazdan sonra pek ihtiyaçlarımı karşılayamıyor ama yine de ısrarla satmaya çalışmayacağım denk gelirse müşteri vericem yoksa kullanmaya devam :)

Tmobile

Tmobile

Üye
Galaxy Note ve HTC One dan sonra bazı özelliklerin yokluğu çok hissediliyor. 920 yada başka bir Lumia dan buna geçsem olurdu herhalde ama o iki cihazdan sonra pek ihtiyaçlarımı karşılayamıyor ama yine de ısrarla satmaya çalışmayacağım denk gelirse müşteri vericem yoksa kullanmaya devam :)
hiç oldumu bu şimdi ne almayı düşünüyon? :D.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Windows Phone cihazları saymazsak piyasadaki en iyi cihaz note 3 tabi S 5 de geliyor satabilsem ikisinden birini seçerdim. Windows Phone iyi hoş ama temel eksiklerinin tamamını gidermesi ve biraz daha hızlı olması gerekiyor.

Tmobile

Tmobile

Üye
Windows Phone cihazları saymazsak piyasadaki en iyi cihaz note 3 tabi S 5 de geliyor satabilsem ikisinden birini seçerdim. Windows Phone iyi hoş ama temel eksiklerinin tamamını gidermesi ve biraz daha hızlı olması gerekiyor.
ANLADIM :D.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
şaka maka bu oyun çıkmayacak.

enterneoll

enterneoll

Üye
konu: 12 Aralık 2013 başlatılmıştır şu an 03.01.2014 helal olsun yakında diğer platformlarda gta 4 oynanıcak bu ne hız