Haber Gta: San Andreas, Windows Phone’a Önümüzdeki Hafta Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Adamlar android kitkat güncellemesi ile Multitasking in kralını yapacaklar bizim Multitasking e bak ie de dolaşırken bi başka uygulamaya gireyim diyorsun sonra ie ye geri donuyorsun hooop sayfa bembeyaz ekran olmuş yeniden yükleniyor ekran döndürme kilidi bile olmayan Bi işletim sistemi(gdr2) ne kadar zorlar cihazı zaten, lumia 1020 ye adreno 225 gpu koyuyorlar bide 2 bin lira para istiyorlar buda gülünç bi durum değilmi https://www.maxicep.com/forum/konu/her-lumia-macerasinin-bir-sonu-vardir.862659/
bu paylaştığım konuda ferit.61 nickli arkadaş şöyle yazmış çokta iyi yazmış:
Benim en çok merak ettiğim şu meşhur en stabilite sistem lafımız varya yağ gibi akıyor cihaz, bende öyle diyordum çevremdekilere emin olun J
Şimdi şöyle düşünüyorum, WP stabil sistem ama 1GB ram koymuşsun ki 256 mb bile koysan yağ gibi akar.. Ama; ram kısıtlaması var ki 2 gb ram koysan ne olacak. Sadece fotoğraf çekmek için mi kullanacak sistem bunu.
Menü arka zemini dümdüz siyah, menüler aşağı doğru rehber gibi gidiyor zaten, klasörleme vs. yok.
Müzik çalar arayüz bom boş, videolar kısmı bomboş. Zaten tema, kişiselleştirme adına hiç birşey yok kutucuk renklerinden başka, bir kaç ana ekran vs. olayı yok.
Böyle bir sistemde tabiki cihaz kasmas, biraz daha özellikler gelsin, veya biraz kişiselleştirme gibi şeyler çıkarsınlar açsınlar kullanıcılara bakalım o zaman merak ediyorum o stabilite kalacak mı ?
Bunu gerçekten iyi niyetimle merak ediyorum.
Yoksa stabilite ayağına ne kadar Lumia cihaz satsak kardır, ne de olsa bir süre sonra başlayacak kasmalar vs…
Ondan sonra wp9-10-11-12…..61 çıkartırız yeni cihazlarla.
Varsayım bu…

neyse daha fazla uzatmayayım yukarda paylaştığım linki oku demek istediğim herşey orda soylenmiş

Size ne veriyorlar çok merak ediyorum. Ya da yazdıklarınıza siz de inanıyor musunuz?

Biz diyoruz ki stabilite olan çok ağır oyunlar kasmadan oynanıyor. Sen gitmişsin yok tema yok, yok o yok, yok bu yok.

BİRİNCİSİ VE EN ÖNEMLİSİ MANTIKLI OL VE BU PARAGRAFI İYİ OKU!
Senin teman, tema renklerin, müzik arayüzlerin yada diğer küçük modüllerin mi daha fazla ram ve işlemci harcar? Yoksa Asphalt, Dungeon Hunter, NOVA, Modern Combat gibi oyunlar mı?
Tabiki saydığım oyunlar. Peki bu oyunları kasmadan oynuyorsan, sence bu stabilitede bir işletim sistemi ve içindeki modülleri yapan firma diğer küçük modülleri stabil olarak kaldıramayacak mı? O oyunları kaldıran cihazlar bu küçük modülleri kaldıramayacak mı?

Ayrıca android 1 ayda 1 yılda patlama yaşamadı. Beta ve 1.x zamanlarını size hatırlatmak bile istemiyorum. Daha yepyeni bir işletim sistemi çoğu alanda sizin savunduğunuz cihazları benim gözümde ezip geçiyorsa laf bile söylenemez.

Ayrıca ikinci mantıksızlık; zaten düşük donanımla bunları yapabiliyor diye tartışıyoruz. Sen kalkıp bu zamanda hala bunu kullanıyor diyorsun.

Donanımlar daha iyi bir sistem içindir. Sistemler donanım için değildir. Benim telefonum bu donanımla, S4 ve elimde şuan bulunan iPhone5 'den daha iyi işlem yapıyorsa, daha hızlı yapıyorsa benim için bu iyidir.

Yoksa 4 çekirdekli işlemci koymuşsun, telefon ağır oyunlarda takılıp donuyor, milletin içinde batarya çıkarttıyor, ben ne yapayım öyle donanımı ;)

• Beğen
Tepkiler: smltrl ve 4MaGuS
enterneoll

enterneoll

Üye
bu durum seni niye bu kadar ilgilendiriyor anlamıyorum. Kendi telefonunda bizim yerimizede oyna işte. Her fırsatta wp'ye laf atmana gerek yok.
ben her platformu takip ediyorum ve belki ileride ( en az 2 yıl sonra) wp bile alabilirim ve burada laf atma yok sadece çok geciktiğini belirtiyorum
Size ne veriyorlar çok merak ediyorum. Ya da yazdıklarınıza siz de inanıyor musunuz?

Biz diyoruz ki stabilite olan çok ağır oyunlar kasmadan oynanıyor. Sen gitmişsin yok tema yok, yok o yok, yok bu yok.

Senin teman, tema renklerin, müzik arayüzlerin yada diğer küçük modüllerin mi daha fazla ram ve işlemci harcar? Yoksa Asphalt, Dungeon Hunter, NOVA, Modern Combat gibi oyunlar mı?
Tabiki saydığım oyunlar. Peki bu oyunları kasmadan oynuyorsan, sence bu stabilitede bir işletim sistemi ve içindeki modülleri yapan firma diğer küçük modülleri stabil olarak kaldıramayacak mı? O oyunları kaldıran cihazlar bu küçük modülleri kaldıramayacak mı?

Ayrıca android 1 ayda 1 yılda patlama yaşamadı. Beta ve 1.x zamanlarını size hatırlatmak bile istemiyorum. Daha yepyeni bir işletim sistemi çoğu alanda sizin savunduğunuz cihazları benim gözümde ezip geçiyorsa laf bile söylenemez.

Ayrıca ikinci mantıksızlık; zaten düşük donanımla bunları yapabiliyor diye tartışıyoruz. Sen kalkıp bu zamanda hala bunu kullanıyor diyorsun.

Donanımlar daha iyi bir sistem içindir. Sistemler donanım için değildir. Benim telefonum bu donanımla, S4 ve elimde şuan bulunan iPhone5 'den daha iyi işlem yapıyorsa, daha hızlı yapıyorsa benim için bu iyidir.

Yoksa 4 çekirdekli işlemci koymuşsun, telefon ağır oyunlarda takılıp donuyor, milletin içinde batarya çıkarttıyor, ben ne yapayım öyle donanımı ;)
iyide wp'deki oyunlar iphone'dan daha iyi çalışmıyor ki. iphone 4 bile hatta 3gs bile diğer iphonelara benzer performans sağlıyor sadece arada grafik farkları var ama hiç bir iphone kasmaz sizde ise bazı oyunlarda port sorunu var çünkü oyunlar her zaman ios'den portlanıyor evet stabil olduğunu savunabilirsin ama iphone ile karşılaştırma

• Beğen
Tepkiler: csll
csll

csll

Üye

sen çok yanlış gelmişsin canım kardeşim ben tema olmamasından yada diğer birşeyden şikayetçiyim demedim diğer yazılarda da söylediğim gibi STABİLLİK İŞLETİM SİSTEMİNİN KİŞİSELLEŞTİRİLMEMESİNDEN GELİYOR BU KADAR SINIRLAMA YAPAN Bİ İŞLETİM SİSTEMİ ZATEN KASMAZ 100 MB RAM KOYSANDA bidaha yazayımmı istersen anlamadan etmeden atarlanıyorsun kardeşim geriye dönüp bu konuda yazdığım diğer yazılarıda oku istersen ayrıca oyunlar kasmasada çoğunu 4\4 luk oynayabildinmi diğer platformdakiler gibi subway surfers 512 MB cihazlara geldimi 1 GB ram var minion rush denen 50 mb oyun arada tekliyor niyeymiş tam oyun optimize değilmiş güncelleme gerekiyormuş işletim sistemi illallah ettirecekse ve ram kısıtlaması koyacaksa 526172 GB ram koysa ne farkeder

Bu arda kusura bakma ama elimdeki cihazda galaxy s4 yada iPhone nin yapabildiklerini yapıyor diyipte o kadar amatorleşmeyeceğim hem lumia 920/1020/625 kullanan biri olarak mağazaya bak o çok önemli uygulamaların altında herkes güncelleme güncelleme diğe bağrıyor puanlama çoğunun 3 yıldızı geçmiyor ;) ha ama doğru menüde gezerken ikiside aynı işi yapıyor pardon

Son düzenleme:
erdgnblt

erdgnblt

Üye
sen çok yanlış gelmişsin canım kardeşim ben tema olmamasından yada diğer birşeyden şikayetçiyim demedim diğer yazılarda da söylediğim gibi STABİLLİK İŞLETİM SİSTEMİNİN KİŞİSELLEŞTİRİLMEMESİNDEN GELİYOR BU KADAR SINIRLAMA YAPAN Bİ İŞLETİM SİSTEMİ ZATEN KASMAZ 100 MB RAM KOYSANDA bidaha yazayımmı istersen anlamadan etmeden atarlanıyorsun kardeşim geriye dönüp bu konuda yazdığım diğer yazılarıda oku istersen ayrıca oyunlar kasmasada çoğunu 4\4 luk oynayabildinmi diğer platformdakiler gibi subway surfers 512 MB cihazlara geldimi 1 GB ram var minion rush denen 50 mb oyun arada tekliyor niyeymiş tam oyun optimize değilmiş güncelleme gerekiyormuş işletim sistemi illallah ettirecekse ve ram kısıtlaması koyacaksa 526172 GB ram koysa ne farkeder

Bu arda kusura bakma ama elimdeki cihazda galaxy s4 yada iPhome nin yapabildiklerini yapıyor diyipte o kadar amatorleşmeyeceğim hem lumia 920/1020/625 kullanan biri olarak mağazaya bak o çok önemli uygulamaların altında herkes güncelleme güncelleme diğe bağrıyor puanlama çoğunun 3 yıldızı geçmiyor ;) ha ama doğru menüde gezerken ikiside aynı işi yapıyor pardon
Ben varolan uygulamalardan memnunum. iPhone 'da da herkes süper diye bağırmıyor. Onlarda da o gelsin bu gelsin, böyle hata var diye bağırıyodu. iOS 7 ne hatalarla çıktı millet telefon kullanamadı. Whatsappın güncelleme vermesi çok büyüttüğünüz iOS'a 1 ay sürdü....
S4 çevremde çok kullanan var nedense bir forumdakiler memnun, dışardakiler hep kasmadan şikayetçi. Ha uygulama var doğru haklısınızda işlemeyen uygulamayı ne yapim ben.
Ben varolan uygulamalardan memnunum. iPhone 'da da herkes süper diye bağırmıyor. Onlarda da o gelsin bu gelsin, böyle hata var diye bağırıyodu. iOS 7 ne hatalarla çıktı millet telefon kullanamadı. Whatsappın güncelleme vermesi çok büyüttüğünüz iOS'a 1 ay sürdü.... Yani ben aynı zamanda şirket hattı oldğu halde iPhone 5 kullanıyorum. Mecbur olmasam kullanmam. Sadece hava var bişey yok.
S4 çevremde çok kullanan var nedense bir forumdakiler memnun, dışardakiler hep kasmadan şikayetçi. Ha uygulama var doğru haklısınızda işlemeyen uygulamayı ne yapim ben.

Rainesto

Rainesto

Üye
ya arkadaşlar çok uygulama için aldıysanız boşa almışınız istemeyen bana verebilir :D

Rainesto

Rainesto

Üye
sende 620 yokmuydu 920 mimi aldın :D.
evet bugün aldım :D 620 yi babama verdim genede dursun :D goldda indirimdeki son üründü :D 12 ay taksitle 1028,25 TL tlye aldım :oley

edit : fiyatı yanlış yazmışın kdvyi eklemeyi unutmuşum :D

Tmobile

Tmobile

Üye
evet bugün aldım :D 620 yi babama verdim genede dursun :D goldda indirimdeki son üründü :D 12 ay taksitle 1028,25 TL tlye aldım :oley

edit : fiyatı yanlış yazmışın kdvyi eklemeyi unutmuşum :D
Ahhhh Ahhh 520 Yi Almadan Önce Bilseydim :D

csll

csll

Üye
Ben varolan uygulamalardan memnunum. iPhone 'da da herkes süper diye bağırmıyor. Onlarda da o gelsin bu gelsin, böyle hata var diye bağırıyodu. iOS 7 ne hatalarla çıktı millet telefon kullanamadı. Whatsappın güncelleme vermesi çok büyüttüğünüz iOS'a 1 ay sürdü....

Tamam haklısın ios7 de sorunluydu ancak şikayetleri göz önüne alıp en kısa zamanda düzelttiler sayfalarca anlatmak istediğm konu bu her mesajımda yazıyorum illa biri ters çıkıyor bizim şikayetlerimizi Windows Phone ne kadar dikkate alıyor alsa bile düzeltmeyi kaç yıl sonra güncelleme ile ancak hallediyor bi güncelleme gelecek diyorlar yakın zamanda 1 sene olunca ancak geliyor bak şurda kaç hafta oldu gta geldimi 1 haftaya geliyodu nerde tınlamıyolar aga bizi biraz şu adamları savunacağımıza hakıkımızı arayalım ama yok biz sanki babamızın şirketi ya ölümüne savunuruz... Çok yavaş gelişiyor malesef Windows Phone ama inşallah 8.1 güncellemesi ile hepimizi şaşırtır Windows Phone İNŞALLAH!!!

Son düzenleme:
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
malesef oyunun çıkış tarihi yapımcı firma tarafından "çok Yakında" olarak değiştirildi. Dolayısıyla konu gereğinden fazla uzamadan :locked2:

• Beğen
Tepkiler: csll