Haber GTA: San Andreas Mağaza'da!

Sponsorlu Bağlantılar

HalfEvil333

Üye
Eve internet bağlatmamıştık bir tek bu oyun vardı ve kardeşimle ben sabah akşam bunu oynardık hiç te sıkılmazdık daha sonra internet geldi geldiği gün bir daha oyunu açan olmadı ama senelerce oynamışlığım var telefondan bilgisayardaki kadar haz verir mi bilmiyorum 15 tl nostalji yapmak için biraz fazla ;)

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Abi şimdi görev yöneticisi geldi takılmaz de mi

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Eve internet bağlatmamıştık bir tek bu oyun vardı ve kardeşimle ben sabah akşam bunu oynardık hiç te sıkılmazdık daha sonra internet geldi geldiği gün bir daha oyunu açan olmadı ama senelerce oynamışlığım var telefondan bilgisayardaki kadar haz verir mi bilmiyorum 15 tl nostalji yapmak için biraz fazla ;)
telefonu unlock edip yukleyebilirsin

texasteam

Üye
Arkadaşlar oyunu 15 tl aldık 13 tl düştü ne bu ya :) 2 tl geri iade ederler mi acaba :))

Gopluumit

Gopluumit

Üye
Hocam yapsammıki sizce ?
Yapın tabi . Win8 kurmuştum sırf bu iş için fakat win8 de hiç mutlu olamadım win7 ye döndüm ve burada forumdaki bilgileri izleyerek win7'de sorunsuz bir şekilde kurdum kullanıyorum. :) Korkmayın hiç bir şey olmaz garantiden çıkıyor diye korkuyorsanız unregister dersiniz hiç bir şey olmamış gibi rahatla kullanırsınız telefonunuzu dert etmeyin.

sinan430

sinan430

Üye
Ya ben mağazada yükledim de oyundan atıyor surekli

sinan430

sinan430

Üye
Ben bunu boşuna mı satın aldım

zx6r

zx6r

Üye
o güncelleme gelene kadar ohooo kafayı yersin..
ios da 2 aydan fazla oldu çıkalı güncelleme de geldi mis gibi

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve skynet

Üst Alt