Duyuru Evrensel Windows Platformu (UWP APP) ve Yeni Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Belki şurada, evet tam şurada yayınlanmış bir UWP ProShot uygulaması vardır.

Hocam mağazaya girdim indirmek için ama şu anda kullanılamıyor diye bir uyarı var.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
ben indirdim eski yöntemle. :) uygulama ekranındayken arama barından başka uygulama (indirmemiş olduğunuz ) indir deyip geri diyorum hızla ve iniyor :)

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
furyzer0

furyzer0

Üye
ben indirdim eski yöntemle. :) uygulama ekranındayken arama barından başka uygulama (indirmemiş olduğunuz ) indir deyip geri diyorum hızla ve iniyor :)
Peki açıldı mı?

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
evet açılıyor arkadaşlar. hayırlı olsun.

dücane

dücane

Üye
Bundan bir kac ay önce diger platformlara maxicep uygulamasi ciktiginda, burada bir maxicep evrensel uygulama üzerinde calisildigini söylemistin hocam, ne oldu o uygulama ? @papakudioflu

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle ve furyzer0
Bay H

Bay H

Üye
Yepisyeni, cıvır Office Lens uygulaması.

.BlueTR

.BlueTR

Üye

Mağaza bugu sayesinde 2 haftadır zaten kullanıyordum ben :ehe
Hala instagram hikayelerini bekliyorum..

4MaGuS

4MaGuS

Üye

Redstone yapısına özel bir güncelleme galiba eski yapıda eski versiyon gözüküyor

L920 ile gönderildi

Bay H

Bay H

Üye
3. parti YouTube uygulaması MyTube, aldığı güncelleme ile "uygulama deneyimlerine devam et" özelliğine kavuşan ilk uygulama oldu...

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS ve furyzer0
afwerker

afwerker

Üye
Evet bi süper evrensel uygulama daha :) Aynı anda 5 sekme ve hepsine müdahale edebiliyoruz edge altyapısını kullanıyor ben sevdim :) iyice gelişmesi dileğiyle :)

PC

telefon
dikey ekran

yatay ekran

bu nedir hocam? Bir suredir forumu takip edemiyordum da
Mesela cihazda izlediimiz videoyu o programa komut verdiğimizde diğer bilgisayar telefon vs gibi cihazlarda devam ettiriyor yani sen tıklıyorusn otomatik açıyor pcde :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: papakudioflu ve furyzer0
Bay H

Bay H

Üye
bu nedir hocam? Bir suredir forumu takip edemiyordum da
Videoda da görülebileceği üzere, bu altyapıyı kullanan uygulamalar telefonda veya bilgisayarda yarım bıraktığınız işi diğer cihazlarınızda da devam edebilmenizi sağlıyor.

dücane

dücane

Üye
Cihazlar arasında uygulama paylaşma ve daha sonra indirmek istediğiniz uygulamayı hafızaya alma gibi özellikler içeren Download App Anytime uygulaması.

Detaylı anlatım eklenecek

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ya hocam, maxicep evrensel uygulamasi noldu. Bir ara muhabbeti yapiliyordu, diger sistemlere cikali kac ay oldu, bize yok mu ?

• Beğen
Tepkiler: ddnet
Bay H

Bay H

Üye
ya hocam, maxicep evrensel uygulamasi noldu. Bir ara muhabbeti yapiliyordu, diger sistemlere cikali kac ay oldu, bize yok mu ?
Bu konuyla ilgili bilgi sahibi değilim; üst yönetim ile görüşmeniz daha net bilgi almanızda yardımcı olur.

• Beğen
Tepkiler: dücane
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Maxicep.com evrensel uygulaması için bizim dışımızda gelişen bazı beklentilerimiz var. Bu yüzden kesin olarak şu tarihte olacak diyemiyoruz. Ama olduğunda uygulama büyük ihtimalle tüm platformlarda aynı özellik ve ara yüze sahip olacak.

• Beğen
Tepkiler: dücane ve ceza87
Bay H

Bay H

Üye
Uygulamaya gelen son güncelleme yeni bildirim ayarları eklendi ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yeni gelen uygulama oyun falan yokmu acaba :hmmm

furyzer0

furyzer0

Üye
Oyun içi ingilizce ama adı çince nedense
Rpg sevenler için dungeon hunte rkadar iyi olmasa da ben beğendim. Üstelik uwp.
世界2-风暴帝国(网络版)

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Üst Alt