Telefon Tavsiyesi Galaxy w mi ? galaxy ace plus mı ? sony xperia neo mu ? Konuya Bakında Bi Yardımcı Olun Arkadaşlar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzhan635

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy w mi ? galaxy ace plus mı ? sony xperia neo mu ? Konuya Bakında Bi Yardımcı Olun Arkadaşlar..
Merhaba Arkadaşlar ben samsung star kullanıcısıyım. Artık android telefona gecmek istiyorum ancak pek fazla bilgiye sahip değilim bütcem ise 700 tl civarında.. Çok kararsız kalmış durumdayım. Sizce hangisi iyi neden?

Samsung Ace Plus Yeni Çıkan ekranı eski ace ye göre biraz daha geniş olan ve işlemcisi 800 den 1000 çıkmış olan bir telefon.. Şık bir tasarımı VAR
Samsung Galaxy w İşlemcisi 1.4 olan ve çözünürlüğü samsung galaxy ace plus dan daha iyi olması ve fazladan 3gsi olan bir telefon
Sony xperia neo tasarımının güzel olması. 8 mp kamerası olması hd kayıt yapması..

BU TELEFONLARDAN HANGISI DAHA SAĞLAM OLUR VE DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLUR ARKADASLAR...

~~Benim Telefonda Aradıklarım~~
Rahat Oyun Oynayabilme
Avea 1 gb internet paketi alıp net gezinme
Fotoğraf çekmesi biraz güzel olması
Telefonun Tasarımının Güzel Olması ve Ekran Genişliği (Önemli)
Ve de Telefonun Sağlam Olması 2-3 yıl kullanmam.. (Önemli)

Görüşlerinizi Bekliyorum Arkadaşlar Fiyat Olarak Bu Telefonlara Yakın Olan BAŞKA BİR TELEFON ÖNERİLERİNİZİ DE SÖYLEYİN..

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
ACE PLUS :1 GHz'lik bir işlemciye, 512 MB RAM'e, 3 GB dahili hafızaya ve 3.65 inçlikdaha büyük bir ekrana sahip. Tasarımsal açıdan daha yuvarlak hatlara sahip olan Galaxy AcePlus, selefindeki mat plastik yerine parlak plastikbir kasaya sahip.

ACE 2 :Samsung'un çift çekirdekli akıllı telefonu Galaxy Ace 2,ST Ericsson'ın 800 MHz hızında çalışan ARM Cortex A9 tabanlı çift çekirdekli işlemcisini ve Mali 400 GPU'sunu kullananAce 2, 768 MB RAM
ile geliyor. Bunun ram daha iyi işlemci daha iyi fakat fiyatını bilmiyorum.

Galaxy W: Tek Çekirdek 1,4 GHzLik Bir İşlemciye Sahip , 3,7 Lik Bir Ekrana Sahip

Seçim Senin :D

Kerim.

Kerim.

Üye
neo nun sarı düşük olsa neo derdim ama sarı yüksek.ace plusın ekran çzn. kötü.yani galaxy w'yi seç derim

oguzhan635

Üye
    Konu Sahibi
ACE PLUS :1 GHz'lik bir işlemciye, 512 MB RAM'e, 3 GB dahili hafızaya ve 3.65 inçlikdaha büyük bir ekrana sahip. Tasarımsal açıdan daha yuvarlak hatlara sahip olan Galaxy AcePlus, selefindeki mat plastik yerine parlak plastikbir kasaya sahip.

ACE 2 :Samsung'un çift çekirdekli akıllı telefonu Galaxy Ace 2,ST Ericsson'ın 800 MHz hızında çalışan ARM Cortex A9 tabanlı çift çekirdekli işlemcisini ve Mali 400 GPU'sunu kullananAce 2, 768 MB RAM
ile geliyor. Bunun ram daha iyi işlemci daha iyi fakat fiyatını bilmiyorum.

Galaxy W: Tek Çekirdek 1,4 GHzLik Bir İşlemciye Sahip , 3,7 Lik Bir Ekrana Sahip

Seçim Senin :D

Telefon Özelliklerini biliyorum da kardeşim bu galaxy w mi? galaxy ace plus sony neo mu hangisi daha dayanıklıdır 2 3 sene kullanılabilir onu merak ediyorum ve hangi telefon sorun cıkarmaz

furkan176

furkan176

Üye
Sony ericsson xperia neo bnce tipi çok güzel ve özellikleride iyi istersen teknosada vardı

oguzhan635

Üye
    Konu Sahibi
Sony ericsson xperia neo bnce tipi çok güzel ve özellikleride iyi istersen teknosada vardı

Güzelde uzun süre kullanılabilir bir telefon mu sizce 800 lira civarında para vericem ne kadar süre kullanırım neoyu

furkan176

furkan176

Üye
Uzun süre gider heralde tek çekirdek burası kötü çift olsa baya giderdi ama bu fiyata normal ama yinede sn bilirsin bide istediğin neo mu neo v mi? pek farkları yok sadece neonun kamera 8 mp ve önemli özelliği ise jelly bean gelmesi iyice araştır istersen bnce güzel telefon kötü yanı sar değeri yüksek

oguzhan635

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy w alacağım arkadaslar onun hakkındaki yorumlarınız neler.. neo 8 megapixellik kalmamıs.. Galaxy w alacağım nasıl bir telefon 740 lira civarına alacagım daha cok fiyatı düşer mi sizce..

Galaxy w ideal bir telefon mu ? 1400 işlemci ekran kalitesi fln.. dayanıklımı uzun süre kullanılır mı

- - - Eklendi - - -

Bugun almayı düşünüyorum arkadaşlar.. neo mu galaxy w mi

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
Galaxy W

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
Galaxy w alırsan parana yazık edersin kardeşim , ondakı 1.4 ghz kağıt üzerinde. Yani 1 ghz lik telefonu fabrikada OC lamışlar ve 1.4 yapmışlar. Halbuki neo da 1 ghz var ve onu 2 ghz ye OC layan çok gördüm ,ama OC lamayı tavsiye etmem o ayrı iş.
Neo al derim ama Neo kalmadı galiba artık. Onun yerine Neo V al daha iyidir fiyat farkıda yok Şimdiyekadar kastığı bir oyun görülmemiştir. Sadece kamerası 5 mp ama 3D ve HD çekimi var ve Jelly Bean güncellemeside alacak işte o zaman telefon uçacak :D

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
En iyisi 603 ama bilen yok :D

oguzhan635

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy w alırsan parana yazık edersin kardeşim , ondakı 1.4 ghz kağıt üzerinde. Yani 1 ghz lik telefonu fabrikada OC lamışlar ve 1.4 yapmışlar. Halbuki neo da 1 ghz var ve onu 2 ghz ye OC layan çok gördüm ,ama OC lamayı tavsiye etmem o ayrı iş.
Neo al derim ama Neo kalmadı galiba artık. Onun yerine Neo V al daha iyidir fiyat farkıda yok Şimdiyekadar kastığı bir oyun görülmemiştir. Sadece kamerası 5 mp ama 3D ve HD çekimi var ve Jelly Bean güncellemeside alacak işte o zaman telefon uçacak :D

Neo v de iyi arasında 40 50 lira var sadece ama kardeş sar değeri 2 kat yüksek bugün alıcam telefonu cok kararsız kaldım Türkiyede bide artık sony fazla satan yer kalmadı.. Samsungda arıza çıksın adamlar 2 3 gunde veriyolar kvk ile yapıp bu açıdan düşünüyorum ve telefon uzun süreli kullanıcam

- - - Eklendi - - -

Kendin kullandıgın için beğene bilirsin kardeşim tabi dogrudur ama ben android kullanmak istiyorum uygalama zenginliği var nokia alırsamda 603 e kadar c6-01 ler fln var

- - - Eklendi - - -

Kendin kullandıgın için beğene bilirsin kardeşim tabi dogrudur ama ben android kullanmak istiyorum uygalama zenginliği var nokia alırsamda 603 e kadar c6-01 ler fln var

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
Sar konusunuda açıklamaktan bıktım ya :D
O sar değeri kulakta görüşme yaparken kaydedilen en yuksek değer , saatlerce telefon gorusmesı yapıcak halin yok heralde ?
Birde nasıl satılmıyor ya , Bursadaki her avm de bulursun ve sony in destek ekibini küçümseme , adamlar jelly bean cıkarıyo samsung daha wondere ics yi koyamadı.

oguzhan635

Üye
    Konu Sahibi
Sar konusunuda açıklamaktan bıktım ya :D
O sar değeri kulakta görüşme yaparken kaydedilen en yuksek değer , saatlerce telefon gorusmesı yapıcak halin yok heralde ?
Birde nasıl satılmıyor ya , Bursadaki her avm de bulursun ve sony in destek ekibini küçümseme , adamlar jelly bean cıkarıyo samsung daha wondere ics yi koyamadı.

Evimin bir kaç km ötesinde samsungun kvk merkezı var bir sıkıntı olursa 2 gunde yapıp verıyorlar.. Hep samsung kullandım haklısın avmlerde cok var teknosada flnda var ama normal telefoncularda fazla goremedım... Ben cok kararsızım kardeşim ve telefon hakkında pek bilgin yok jelly bean nedir onu bile bilmem :) ben nette gezicem müzik dinlicem oyun oynicam öyle :)

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
Jelly Bean en son çıkan android sürümüdür Neo v tam senlik diye düşünüyorum. Karar senin.

oguzhan635

Üye
    Konu Sahibi
Jelly Bean en son çıkan android sürümüdür Neo v tam senlik diye düşünüyorum. Karar senin.
Valla birazdan almaya gidicemde çok kararsızım ne yapsam bilemiyorum kardeşim galaxy w de kötü bir telefon değil ki kardes o kadar üstünlük olarak biraz daha iyi diyolar.. yoksa galaxy w kötü mü sence

lgkg300

lgkg300

Üye
Güzelde uzun süre kullanılabilir bir telefon mu sizce 800 lira civarında para vericem ne kadar süre kullanırım neoyu

Neo V kullanıcısı olarak düşünmeden bu cihazı al derim.
temiz kullanırsan, telefona iyi bakarsan uzun süre kullanırsın.
ekranı 3,7'
kamerası 5mp
HD video çekimi var tek kelimeyle muhteşem
oyunlarda sıkıntı vermiyor
512mb ram
1ghz işlemcisi var

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
Galaxy wonder alırsan telefondan cok kolay bıkarsın ve biran once elinden çıkması için uğraşırsın.

oguzhan635

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy wonder alırsan telefondan cok kolay bıkarsın ve biran once elinden çıkması için uğraşırsın.

Neden ki kardeş kötü bir telefon mu ?

- - - Eklendi - - -

Neo V kullanıcısı olarak düşünmeden bu cihazı al derim.
temiz kullanırsan, telefona iyi bakarsan uzun süre kullanırsın.
ekranı 3,7'
kamerası 5mp
HD video çekimi var tek kelimeyle muhteşem
oyunlarda sıkıntı vermiyor
512mb ram
1ghz işlemcisi var

Kardeş herkes ayrı bir şey söylüyor çok kararsız kaldım ne yapsam bilemedim herkes kendı kullandıgı telefonu övüyor dogal olarak ama ben karar veremedım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...