Telefon Tavsiyesi Samsung galaxy w mi ace 2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy w mi ace 2 mi ?
Merhaba Arkadaşlar benim için önemli olan
-internet
-güzel bir arayüz
- aspahlt 7 gibi oyunlar

arkadaşlar ilk andoid telefonumu alacağım ilk olarak orta seviyeden başlamak istedim ve bütçemde kısıtlı bütçeme uygun bu iki telefonu buldum
galaxy w de 1,4 çift çekirdekli işlemci var
ve tasarımı şık

ace 2 de 800 mhz işlemci var ve ramı yüksek

android de ram önemli imiş internetteki oyun testlerinde ace 2 aspahlt 7 yi çok iyi kaldırıyor ama nova3 de çok kasıyor ?

Yorumlarınızı bekliyorum ve lütfen bir telefon önerecekseniz sıfır olacak ve maksimun fiyat 700-800 tl fiyat olacak

- - - Eklendi - - -

cevap verecek yokmu ?

- - - Eklendi - - -

cevap yokmu ?

MaxipmaN

Üye
bildklerini düzelteyim wonderda 1.4 ghz tek çekirdekli işlemci ace2 de işe 800mhz çift çekirdekli işlemci vardır ace2 her yönüyle önde

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
bildklerini düzelteyim wonderda 1.4 ghz tek çekirdekli işlemci ace2 de işe 800mhz çift çekirdekli işlemci vardır ace2 her yönüyle önde

Yorumun için teşekkür ederim samsung galaxy s3 te uygulamalar telefonun hafıza kartına yükleniyormuş bu sorun ace 2 dede varmı ?

Kerim.

Kerim.

Üye
S3mini al

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi

s3 mini yide düşündümde çok pahalı bir telefon yoksa o da çok hoşuma gitti s3 mini yi almam için 800 700 taş patlasa 850 tl veririm s3 mini ye o yüzden biraz daha ucuzlaması gerek

ahmet.hilmi27

ahmet.hilmi27

Üye
kardesim galaxy w guncelleme yok sanirim ama ace2 jelly bean var o yndn ace 2 daha avntjli

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yazın sonlarına doğru s3 mini almaya karar verdim s4 çıkacağı için 800 tl civarına düşermi ve s3 te oyunlar telefon hafızasına atılıyormuş s3 mini de böyle bir sorun vamı
Görüşlerinizi bekliyorum

Kerim.

Kerim.

Üye
Zaten 800lira s3 mini:D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
alsam hiç düşünmeden grisini alırdım ve bu renk te sadece teknosada var ve 999 tl

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar sizce ÇAKMANIN İYİSİ S3 almalımıyım bir aile dostumuz satıyor ve arabistandan geliyormuş sadece 500 tl ve karısıda note 2 nin çakmasını kullanıyor orjinali gibi google play dan oyun indiriyor yaramaz bir oğlu olduğu için oğlu talking tom fln oynuyor telefon internete bile giriyor

Kerim.

Kerim.

Üye
Sen bilirsin.her rengi guzel onun.ace2 alip pisman olacagina baska bi renk s3 mini almak daha mantikli

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar s3 te ve s3 mini de oyunlar sadece telefonun hafızasına atılıyormuş ben de telefona 50 den fazla uygulama yükleyen bir kullanıcıyım bu sorun yeni gelen yazılımlarla gelirmi bide android de yazılım yeni lenirse telefonun performansıda artıyormu ?

fk555897

fk555897

Üye
Ace 2 daha iyi.

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Yorum yapan ve ilgi gösteren herkese teşekkür ederim s2 plus almaya karar verdim önümüzdeki aylarda satışa sunulacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt