Samsung Galaxy Wonder vs Samsung Galaxy Ace II vs iPhone 3GS

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Wonder vs Samsung Galaxy Ace II vs iPhone 3GS
arkadaşlar kardeşime bir tane akıllı telefon almayı düşünüyoruz,kendisi şuanda 12 yaşında olduğu için ona en fazla 3GS alırız demiştim fakat kendisi ben 3GS'yi ne yapıyım orada wonder dururken demişti ve wonder'da karar kılmıştık ardından ace II piyasaya çıkmıştı ve bende kardeşime Ace II'yi önermiştim teknik olarak bence Ace II daha üstün fakat dün bir telefoncuya girdik ace II'nin en son oluru ne diye adam elimde ace II yok daha gelmedi wonder alsanıza wonder daha iyi dedi bende nasıl daha iyi dedim 800 küsür MB rami var ve çift çekirdek işlemcisi var vede s2 ile aynı gpu'yu kullanıyor dedim oda bana dediki wonder'ın işlemcisi 1.4 yanlız ace 2'nin işlemcisi 0.8 GHZ dedi o yüzden wonder daha hızlıdır dedi ben tabi ilkte inanmadım ama yinede bir konu açmak istedim sizce hangisi gerçekten daha iyi ?

birde arkadaşlar ben kardeşime 3GS'yi de önerdim ama o eski teknoloji oyunlarda falan kasar dedi o yüzden istemedi 3GS'nin ne kadar performans verdiğini açıklarsanız çok sevinirim :oke:

ace 2 vs 3gs :

ace 2 vs wonder :

wonder vs 3GS :

fiyatı önemli değil bu 3 telefonun içinde hangisi en iyisi bizim için önemli olan o :oke:

Banlı Üye

Banlı Üye

Üye
bu konuyu ben açacaktım fakat abim benim yerime açmış :)

rustemteksoy

rustemteksoy

Üye
Kardeşim Sende Alemsin İphone 3GS ne ki ya Çocuk Haklı Wonder Daha İyi Ace2den 3GSDEN Wonder Al derim :)

esokmen

esokmen

Üye
Kardeşim bir arkadaşım var kendisinde Wonder var Abisinde SII telefonları abisi aldı sürpriz. Sonra baktı Wonder'a SII den farkı yok neredeyse. Boşuna para verdi diye üzülüyor. Bende var diye demiyorum Wonder _ On numara :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
bu konuyu ben açacaktım fakat abim benim yerime açmış :)

açtım işte,dün akşamdan beri sana aç aç diyordum açmadın ben açtım o yüzden :oke: :)

- - - Eklendi - - -

Kardeşim bir arkadaşım var kendisinde Wonder var Abisinde SII telefonları abisi aldı sürpriz. Sonra baktı Wonder'a SII den farkı yok neredeyse. Boşuna para verdi diye üzülüyor. Bende var diye demiyorum Wonder _ On numara :)

s2'den nasıl farkı yok ya anlamadım ? s2'deki donanım yeter tamam arayüz olarak aynılar kabul ediyorum :oke:

esokmen

esokmen

Üye

açtım işte,dün akşamdan beri sana aç aç diyordum açmadın ben açtım o yüzden :oke: :)

- - - Eklendi - - -

s2'den nasıl farkı yok ya anlamadım ? s2'deki donanım yeter tamam arayüz olarak aynılar kabul ediyorum :oke:

Arkadaşın dediğini söyülüyorum kardeşim. Tercih sizin. Bırak kardeşin karar versin :)

PremiumWork

PremiumWork

Üye
3GS yeter yav farklı bir deneyim olur ama illede androd isterse galax w :oke:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
3GS yeter yav farklı bir deneyim olur ama illede androd isterse galax w :oke:

farklı bir deneyim olur derken neyi kastetmek istedin ? :ehe çocuğun şimdiye kadar tek kullandığı telefon babamın geçen sene hacdan getirdiği çakmanında çakması (o hani televizyonda öve öve bitiremedikleri 150 TL lik iphone'lar varya ondan işte) bir çin malı telefon :ehe

- - - Eklendi - - -

3GS hangi oyunlarda kasar ?

- - - Eklendi - - -

Arkadaşın dediğini söyülüyorum kardeşim. Tercih sizin. Bırak kardeşin karar versin :)

o telefondan anlamıyor ona kalsa o gidip gio alacaktı :( ben dedim onlar hiçbir işe yaramıyor diye öylelikle vazgeçti zaten :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Wonderin işlemcisi aslında 1ghz.OC yapılarak 1.4 ghz yapmışlar.ace2 ise çift çekirdek 800mhzOC li değil.ayrıca wonder adreno 205 kullanırken ace2 mali400 gpu sunu kullanıyor.gps,ekran,tasarım olarak ace2 daha iyi.ben bu yüzden ace2yi seçerdim.ama ace2nin nova3 te falan kastığını görünce bu telefondan soğudum ama yine de ace2yi seçerdim.yani sıralamam şöyle:ace2>wonder>3gs
ayrıca s2 ile wonderin farkı yok diyen arkadaşa bi şey demiyorum

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Wonder tavsiye ederim ;) :)

AndroidOne

AndroidOne

Üye
ace2

badmus

badmus

Üye
Wonderin işlemcisi aslında 1ghz.OC yapılarak 1.4 ghz yapmışlar.ace2 ise çift çekirdek 800mhzOC li değil.ayrıca wonder adreno 205 kullanırken ace2 mali400 gpu sunu kullanıyor.gps,ekran,tasarım olarak ace2 daha iyi.ben bu yüzden ace2yi seçerdim.ama ace2nin nova3 te falan kastığını görünce bu telefondan soğudum ama yine de ace2yi seçerdim.yani sıralamam şöyle:ace2>wonder>3gs
ayrıca s2 ile wonderin farkı yok diyen arkadaşa bi şey demiyorum

Yanlış Biliyorsun Kardeşim Wonderin İşlemcisi OC'suz 1.4 Ghz

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Yanlış Biliyorsun Kardeşim Wonderin İşlemcisi OC'suz 1.4 Ghz
Hayır doğru biliyor bunu bir yerden öğrenmene gerek bile yok işlemciden anlarsın zaten.Bunu o kadar çok tartıştım ki biri de aynı şekilde OC değil demişti :D

Kerim.

Kerim.

Üye

Hayır doğru biliyor bunu bir yerden öğrenmene gerek bile yok işlemciden anlarsın zaten.Bunu o kadar çok tartıştım ki biri de aynı şekilde OC değil demişti :D

Kesin wonderi vardır ondan diyodur:D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
1.4 fabrika çıkışlı OC li wonder bunu bilmiyen mi var yahu :ehe acaba ace 2'nin işlemcisi 1.2 ye oc'lanır mı ? işlemcide s2 ile aynı fakat 800 mhz diye biliyordum

ya benim korkum şu wonder'da 1.4 işlemci varken ace 2 nin çift çekirdek 800 mhz olması yüzünden wonder'ın daha hızlı olması gpu olarak ace2 alır zaten tartışmaya gerek yok :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
1.4 fabrika çıkışlı OC li wonder bunu bilmiyen mi var yahu :ehe acaba ace 2'nin işlemcisi 1.2 ye oc'lanır mı ? işlemcide s2 ile aynı fakat 800 mhz diye biliyordum

ya benim korkum şu wonder'da 1.4 işlemci varken ace 2 nin çift çekirdek 800 mhz olması yüzünden wonder'ın daha hızlı olması gpu olarak ace2 alır zaten tartışmaya gerek yok :)

İslemcisi aynı degil yahu s2 exynos kullanıyor :D

Üst Alt