Galaxy S4 i9500 [ROM] [5.0.2] Aurora N4/S6 Port 5 v8.2 [XPOSED SUPPORT] [25/05/2015]

Sponsorlu Bağlantılar

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
    Konu Sahibi
[ROM] [5.0.2] Aurora N4/S6 Port 5 v8.2 [XPOSED SUPPORT] [25/05/2015]

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

VİDEO

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DOWNLOAD ROM

Mega:

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Recovery Menü Yükleme :
Philz Touch Mevcut Sürüm: 6.48.4 – Dokunmatik olarak kullanabilirsiniz.

İlk defa CWM yükleyecekseniz aşagaıdaki linkden indirebilirsiniz arşiv dosyasının içindeki .tar.md5 uzantılı dosyayı Odin programı ile yükleyebilirsiniz.

Philz Touch INDIR
RAR ;
ZİP ;

Başlıca Özellikleri :

- Daha Hızlı ve stabil
- /Deodexed / Köklü / Busybox / Deknoxed Zipaligned
- Stock kernel, init.d ve pil tweak
- Çoklu Dil ve indirilebilir klavye dilleri
- Aroma Yükleyici

ROM Özellikleri

- NOTE4 marş nakli + kilit ekranı (destekler kilit ekran hava) merkezleri
- NOTE4 Kişi arama (küçük pencere destek aramaları) +
- NOTE4 SMS nakli (mükemmel destek bilgi kayan)
- NOTE4 kamera nakli (4K video, müthiş bir şekilde çalışmıyor)
- NOTE4 albüm + resim editörü nakli
- NOTE4 takvim nakli
- NOTE4 e-posta taşıma
- NOTE4 müzik çalar + video oynatıcı (destekler AAC donanım çözüm)
- NOTE4 sözlükler, anında çeviri, hesap makinesi, Belgelerim, vb.
- NOTE4 saat
- NOTE4 ayarları, ses Asistanı, giriş yöntemleri
- NOTE4 tarayıcı
- NOTE4 yan düğmeler
- NOTE4 hava durumu eklentisi
- NOTE4 duvar kağıdı
- NOTE4 sürüm Snot:
Kaydedicinin - NOTE4 sürümü, Sağlığı
- Mükemmel NOTE4 çoklu pencere desteği küçük bir kayan pencere (pop-up uzun return tuşuna basın Kenar Çubuğu)
- Yeni araç kutusu, FC Mükemmel olmadan
- Yeni ultra Güç Tasarruf modu ve acil durum modu

YUKLEME TALIMATI

1) Telefona rom dosyasını indirin telefon hafızası yada sd kartta atın ve
"Ses Açma + Ana Menü + Güç" tuşlarına basarak "Recovery Mode" açın.
2) Açılan ekranda sırasıyla
"wipe data/factory reset" ve "wipe cache partition" işlemlerini uygulayın.
Menüde gezinmek için "ses açma/kısma" tuşlarını, seçim yapmak için ise "güç" tuşunu kullanın. Sonra rom yükleyip Son olarak "reboot system now" seçin.
ilk açılışta 5-10 dakika kadar sürüyor acele etmeyin, adımları doğru izlerseniz başarıya ulaşırsınız...

S4 I9500 ICINDIR KENDİM DENEDİM GAYET GÜZEL HERHANGİ SORUN YOKTUR OLURSA TUM SIKINTILAR SIZE AİTDIR...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Eline sağlık güzel roma benziyor ram durumu nasıl kasma vs durumu varmı ?

• Beğen
Tepkiler: >Lips Of AngeL<
>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık güzel roma benziyor ram durumu nasıl kasma vs durumu varmı ?

teşekkür ederim yo yo şuan kendi telefonuma da yükledim gayet iyi stabil ve de hızlı xposed de gayet iyi çalısıyor :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
joker.lg

joker.lg

Üye
8.5 cıktı deneyen var mı ??

joker.lg

joker.lg

Üye
Yok sen denedin mi ? Ama ben bakarım bugün yüklerim yani :)
denedım ama tam degil yani 8.2 den daha iyi bazı ozellikleri bozuk gibiydi 8.2 nin ama bunun da aramasında bir sıkıntı var sanki ? denedin mi sende

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
    Konu Sahibi
denedım ama tam degil yani 8.2 den daha iyi bazı ozellikleri bozuk gibiydi 8.2 nin ama bunun da aramasında bir sıkıntı var sanki ? denedin mi sende

Aynen bende denedim bende mesela xposed yoktu 8.5 de tekrar geri döndüm 8.2 ye dediğin gibi arama kısmına girince ayarlar bölümüne orada bir sıkıntı olduğunu farkettim dedim acaba yanlış birşey mi yaptık dedim hani atladigimiz bir yer mı oldu yo dedim neyse başdanışmanı kurdum gene aynı oldu neyse farketmez kullanıyoruz işte şu rom ı biraz daha iyileştirene kadar en azından inanıyorum ben buna :)

joker.lg

joker.lg

Üye
Aynen bende denedim bende mesela xposed yoktu 8.5 de tekrar geri döndüm 8.2 ye dediğin gibi arama kısmına girince ayarlar bölümüne orada bir sıkıntı olduğunu farkettim dedim acaba yanlış birşey mi yaptık dedim hani atladigimiz bir yer mı oldu yo dedim neyse başdanışmanı kurdum gene aynı oldu neyse farketmez kullanıyoruz işte şu rom ı biraz daha iyileştirene kadar en azından inanıyorum ben buna :)
bana soracak olursan 7.5 daha iyi 8.2 ve 8.5 ten tek sıkıntısı bende 15 dkdan sonra whatsapp mesaj almıyor

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
    Konu Sahibi
bana soracak olursan 7.5 daha iyi 8.2 ve 8.5 ten tek sıkıntısı bende 15 dkdan sonra whatsapp mesaj almıyor

anladım ben 7.5 kullanmadım o nasıl işlevsel olarak hani donma kasma vs. gibi

joker.lg

joker.lg

Üye
anladım ben 7.5 kullanmadım o nasıl işlevsel olarak hani donma kasma vs. gibi
bence en iyisi en stabili 7.5
işte sadece şu whatsapp mesajlarını ne yapacam anlamadım 15 dk sonra netin olmasına ragmen mesajların gelmıyor
donmuyor kasmasıda şçyle oluyor bende 10 tane uygulamayı acıp arka planda bırakınca gorev yoneticisine gec giriyor 2 sn falan sadece bu bunun dısında en iyisi simdiye kadarki
bu arada aroma secimlerim söyle = s6 tema . sesin azalarak yukselmesi , sfindersiz bildirim paneli . sutudyo e mail. stock batttery n4 thouchwiz n4 camera s6 music s4 menu key stock emoji s6 sound enformatik mi ne kernel (viper desteksiz) bunlar

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
    Konu Sahibi
bence en iyisi en stabili 7.5
işte sadece şu whatsapp mesajlarını ne yapacam anlamadım 15 dk sonra netin olmasına ragmen mesajların gelmıyor
donmuyor kasmasıda şçyle oluyor bende 10 tane uygulamayı acıp arka planda bırakınca gorev yoneticisine gec giriyor 2 sn falan sadece bu bunun dısında en iyisi simdiye kadarki
bu arada aroma secimlerim söyle = s6 tema . sesin azalarak yukselmesi , sfindersiz bildirim paneli . sutudyo e mail. stock batttery n4 thouchwiz n4 camera s6 music s4 menu key stock emoji s6 sound enformatik mi ne kernel (viper desteksiz) bunlar

anladım ya ben baktım ama 7.0 vardı göremedim linkini paylasabilirmisin bana rom un olmadı denemek lazım

joker.lg

joker.lg

Üye
Arkadaşlar bu rom iyimi ben Galaxy S4 i9500 - [ROM] [5.0.2] Aurora S6 Port Beta 2 [05/06/2015] - MaxiCep bu konudaki romu yükledim fena değil ama sizce hangi rom daha iyidir
ben ona da baktım ya s4 kullanıyon tuşları aynı kalmalı bence sadece goruntu falan degişmeli ama bunda n4 gibi yapmaya calısıyorlar
Tamam kardeşim benim bekliyorum nasıl bu kullandığın rom

Tamam kardeşim benim bekliyorum nasıl bu kullandığın rom
ya 7.5 iyi valla sarjı da iyi gidiyor bence ama sadece tek sıkıntısı işte whatsapp mesajjları anlamadım nedn öyle oluyor bu arada wifi iyi degil megaya yüklüyordum 1.5 gb dosya 1.49 da durdu sonra wifi gitti (yan tarafımızdaki cafeden ödünç kullanıyom :D ) baştan başladı yükleme bende gece yükleyecem artık :(

ege099

ege099

Üye
güzel bir rom ama tek bi sıkıntısı olabilir bende oldu da ama bu rom degil tabi ki bak bakalım sende de var mı rehber e girdigin zaman ayarlar sekmesine tıkla bakalım hata verecek mi ?
Hayır hata vermiyor kardeşim fakat bu romda kilit ekranı açılırken bi kasma oluşuyor o hoş değil

joker.lg

joker.lg

Üye
>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
    Konu Sahibi
buyur sonunda yüklenmiş bir adres buldum benim wifi yüklemedi bir türlü

Eyvallah joker kardeşim teşekkür ederim :)
Hayır hata vermiyor kardeşim fakat bu romda kilit ekranı açılırken bi kasma oluşuyor o hoş değil

Bende öyle bir sorun yok yani yaşamadım sadece rehber e girerken kişi listesi demiyorum bak dikkat et arama yerine girdiğin zaman ayarlar sekmesine tıkladığında zaman hata veriyor ki ben aynı şekli bir daha yeniden kurdum temiz bir şekilde rom u yine verdi ama sende olmayışı ilginç
buyur sonunda yüklenmiş bir adres buldum benim wifi yüklemedi bir türlü

dostum bu rom u kurucam ben bu akşam nasıl bir sorun dimi hani donm kasma vs gibi gibi takılmalar felan

joker.lg

joker.lg

Üye
Eyvallah joker kardeşim teşekkür ederim :)

Bende öyle bir sorun yok yani yaşamadım sadece rehber e girerken kişi listesi demiyorum bak dikkat et arama yerine girdiğin zaman ayarlar sekmesine tıkladığında zaman hata veriyor ki ben aynı şekli bir daha yeniden kurdum temiz bir şekilde rom u yine verdi ama sende olmayışı ilginç

dostum bu rom u kurucam ben bu akşam nasıl bir sorun dimi hani donm kasma vs gibi gibi takılmalar felan
bak ardeşim hiçbir soruununu görmedim ben sadece whatsappa mesaj gelmıyordu işte ama simdi 8.5 çıkmiş ben onu yükledim fakat bedne hata verdi sonra gittim cince bir yazılım yuledım orjinal sonra rootladım ve 7.5 i yükledim baktım 8.5 in hatasını veriyor gittim 8.5 i yükledüim simdi fıstık gibi çalısıyor :) hiçbir problemim yok sonunda :)
hatta direk 8,5 i yükleyebilirmişşin orda modem vermişler onu flashlayınca iş tmmlanıyor :D sımdı 8.5 ile mutluyum :D

Üst Alt