Haber Galaxy S III Android 4.4 güncellemesi KitKatı alır

Sponsorlu Bağlantılar

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
600$'a aldim o da ayri bi dava :pro2: Devlet cok yuzsuz yakinda telefondan pahali vergi almaya baslar 115 tl nedir abi ya :D

Kontrol

Kontrol

Üye
IOS öyle bişey ya imei açılmıyor malesef :D samsung o yüzden iyi çoğu modeli getir 5 tl ile imei atıyorlar :D 115 tl insafsızlik olmuş artık :D

blackcat67

blackcat67

Üye
ne kadar boş adam varsa xda'da s3 forumunda arter97 ototomatik döndürme sorununu çözdü kendi rom yapmış onda çalışıyor fakat sadece o diğer hiç bişe çalışmıyor ril sensörler vs archinin romunda tek eksikde döndürme aptal adam söylemiyor nasıl yaptığını nasıl bir telefon aldım ben ya geliştiricileride mal telefonda çöp

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Arter cozduyse archi her turlu cozer. Temasek archi arsaw sale epey populer ve bilgili developerlar

The Shadow

The Shadow

Üye
ne kadar boş adam varsa xda'da s3 forumunda arter97 ototomatik döndürme sorununu çözdü kendi rom yapmış onda çalışıyor fakat sadece o diğer hiç bişe çalışmıyor ril sensörler vs archinin romunda tek eksikde döndürme aptal adam söylemiyor nasıl yaptığını nasıl bir telefon aldım ben ya geliştiricileride mal telefonda çöp
O adam katiksiz mal. Bi kernel yapmis archinin portladigi 4.4.2 icin supersu calismiyor hep tekrardan flashlamak lazim :zzz:

No Name Dev

No Name Dev

Üye
:D

blackcat67

blackcat67

Üye
O adam katiksiz mal. Bi kernel yapmis archinin portladigi 4.4.2 icin supersu calismiyor hep tekrardan flashlamak lazim :zzz:

yaptığı rom'u yükledim lan hiç bişe yok bomboş napayım böyle kitkatı o halde 500 mb ram harcıyor birşey yapmış ama fos yani insafsız herif söylede ne değiştiğini archide yapsın çekemiyor tabi koreli hukoçiyamiko :D

• Beğen
TheMadness

TheMadness

Üye
arter97 kore s3 ramdiskini kullanıyor ondan olabilir.

Kontrol

Kontrol

Üye
arter nasıl yaptığını söylese archi nin romu fena olur Lord boeffla tatilde galiba oda gelse kernel için rom fena olcakk

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
arter nasıl yaptığını söylese archi nin romu fena olur Lord boeffla tatilde galiba oda gelse kernel için rom fena olcakk
Tatil mi :ehe O olsa zaten temelli archinin romuna geççem boeffla sound olmadan yaşayamıyorum o yüzden biraz daha bekleyecez mecbur :ehe Asıl o değilde bizim şu devil kernele ne oldu ya final verdi galiba hiç piyasada yok son zamanlarda DerTeufel1980 :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
blackcat67

blackcat67

Üye
note 2 kitkat kaynak kodlarını paylaştı samsung

KayraBey

KayraBey

Üye
Konu neden bu kadar uzadı ki...

Kontrol

Kontrol