Haber Galaxy S III Android 4.4 güncellemesi KitKatı alır

Sponsorlu Bağlantılar

Kontrol

Kontrol

Üye
archi yi takibe devam beyler adam uğraşıyor harbiden ;)

The Shadow

The Shadow

Üye
bu ne demek peki kardeşim :) dediğin doğru demek istediğini anladım ben zaten
Ben orda şu mesajımda dediklerimi kastetmiştim :)
Hayır gerçek. Kullandığın custom kernelde bunun modülü varsa cihazı şarja taktığında adaptörden geçtikten sonra sana gelen elektriğin cihazın ne kadarını alacağını ayarlayabilirsin. Şu an değerleri tam olarak hatırlamıyorum ama adaptörle şarj ettiğinde cihazın aldığı elektrik usb ile şarj ederken aldığın elektriğin yaklaşık olarak 2 katıydı sanırım varsayılan ayarlarda. S3 için boeffla kernelde ve agnipure da bu ayarları değiştirme mevcut. Eminim ki devil de ve siyah ta da vardır ama benim farkettiklerim şimdilik bunlar :)
Sanırım ufak bir yanlış anlaşılma olmuş :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
mah ne be bi fail de benden :ehe

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Kontrol

Kontrol

Üye
artiz çocuk @The Shadow
çeviri yap bakalım hangi buglar giderilmis :D

Edit: Sadece ekran döndürme kalmış indirip deneyemiyorum da telefon lazım bu gece neyse :D deneyen olursa fikirlerini yazsın :)

The Shadow

The Shadow

Üye
artiz çocuk @The Shadow
çeviri yap bakalım hangi buglar giderilmis :D

Edit: Sadece ekran döndürme kalmış indirip deneyemiyorum da telefon lazım bu gece neyse :D deneyen olursa fikirlerini yazsın :)
:zzz: :gun1: Ben indirdim denerim biraz sonra :sirit:

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Rom kurun bu kadar mı zor :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Rom kurun bu kadar mı zor :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
:(Beyler iOS forumu tam anlamiyla ölü. Gecmenin tek pismanligi artik diskavricileri ezemeyecem. iPhone 5C var ama diskavrinin yerini tutmuyor :D Buralara bol bol parazit yaparim artik :P

• Beğen

MaxipmaN

Üye
:(Beyler iOS forumu tam anlamiyla ölü. Gecmenin tek pismanligi artik diskavricileri ezemeyecem. iPhone 5C var ama diskavrinin yerini tutmuyor :D Buralara bol bol parazit yaparim artik :P
o sıkıntı var evet kapalı sistemin sonucu işte :(

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow
Kontrol

Kontrol

Üye

sensiz çekilmez burası ya harbiden :D peki diskavri ile kiyaslarsan 5c önde mi ?

Kontrol

Kontrol

Üye
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
5S aldim kazigin kralini yedim

• Beğen
Tepkiler: xmustx

Üst Alt