Galaxy S III Android 4.4.2 KitKat güncellemesi almaya başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S III Android 4.4.2 KitKat güncellemesi almaya başladı
Samsung Galaxy S III için Android Kitkat güncellemesi göründü.

Samsung’un daha önce sunduğu amiral gemisi modellerinden bir tanesi olan Galaxy S III, yüksek satış rakamları ile ülkemiz de dahil olmak üzere dünya genelinde yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı. Bu akıllı telefon için son olarak Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi gelirken, büyük merakla KitKat güncellemesi bekleniyordu.

Bazı kaynaklar, Galaxy S III için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi yayınlanacağını işaretederken, bazı kaynaklar da Samsung’un Galaxy S III için Android KitKat güncellemesini sunmayacağı yönündeydi.

Ancak yeni gelen bir bilgi Galaxy S III için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi yayınlandığınıgösteriyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren cep telefonu operatörü Sprint’in sunduğu Galaxy S III için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi yayınlanmaya başlandı.

Güncelleme L710VPUCND8 yapım numarası ile geliyor. Sprint’in sitesine göre 1 Mayıs itibari ile güncelleme sunulmaya başlanmış.

Henüz uluslararası versiyon için güncelleme bilgisi ise mevcut değil.

KayraBey

KayraBey

Üye
Pek inanmadım...

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Bizdeki 4.3 de acaip kasmaya başladı. Uluslararası versiyon için belli değilmiş zaten daha

KayraBey

KayraBey

Üye
s3 aslında güzel telefon. 4.4 ile daha da kullanım zevki verecektir.Ama bu zamzang pislik yapıyor.İnsanları yeni modellere çekmeye çalışıyor.

1.4Ghz cpu, 1gb ram ile uzun süre daha kendi kullandırabilecek bir telefon ama S3 sahipleri telefonlarını kullanmaya devam ederse samsung kime ne satacak :) Çok değil 2 yıl önceki amiral gemisi.Çok çok ideal bir telefon.2bin liraya sattı bir çok insana.Düşe düşe 1.ooo liraya kadar düştü ama yazık bu telefona.Kitkat can katacaktır ama müsade edilirse :p

• Beğen
Tepkiler: The Shadow, MaxipmaN ve Aytaç-01
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Kitkat da gelse kasmaya devam edecek gibi

MaxipmaN

Üye
Insallah gelecek

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Aslinda guzel bi romla nasil olyr?

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Açıkçası ben hala I9300'e kitkat geleceğini sanmıyorum.Büyük ihtimalle Samsung ramin 1 GB olmasından şikayet edecek ve verilmeyecek.Tabi henüz gelmiş resmi bir açıklama yok.Umarım düşündüğüm gibi olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Dede
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Açıkçası ben hala I9300'e kitkat geleceğini sanmıyorum.Büyük ihtimalle Samsung ramin 1 GB olmasından şikayet edecek ve verilmeyecek.Tabi henüz gelmiş resmi bir açıklama yok.Umarım düşündüğüm gibi olmaz.
S3 mu kullaniyosun?

• Beğen
Tepkiler: Joker

Üst Alt