Haber Galaxy S III Android 4.4 güncellemesi KitKatı alır

Sponsorlu Bağlantılar

blackcat67

blackcat67

Üye
Temasek cm11 kurcam yeter yaw :D bıktım samsungun yazılımından hep aynı hiç hızlandırma yok politika cihazını içine et bırak bune kardeşim cihazdaki donanım hakkını vermiyor cihazın 1 gb ram telefonun neyine yetmiyecek optimizasyon sıfır

Kontrol

Kontrol

Üye
Düzenlenmiştir...

The Shadow

The Shadow

Üye
Temasek cm11 kurcam yeter yaw :D bıktım samsungun yazılımından hep aynı hiç hızlandırma yok politika cihazını içine et bırak bune kardeşim cihazdaki donanım hakkını vermiyor cihazın 1 gb ram telefonun neyine yetmiyecek optimizasyon sıfır
Bence archiport v5 mukemmel olmus alinan base degismis NE1 olmus ve goruntu kalitesi artmis hatada yok. Tabii adamlarin politikasi da degismis artik oldugu gibi portluyorlar bloatwareler eklenmis :zzz: Yine de cm nin yerini tutmaz :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
Bir telefon güncellemesi hakkında kitap yazacak kadar cümle kurduk iyi mi :D samsung her yönden israf ya :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
TheMadness

TheMadness

Üye
Bence archiport v5 mukemmel olmus alinan base degismis NE1 olmus ve goruntu kalitesi artmis hatada yok. Tabii adamlarin politikasi da degismis artik oldugu gibi portluyorlar bloatwareler eklenmis :zzz: Yine de cm nin yerini tutmaz :ehe
CM de Omni'nin yerini tutmaz artık bence :D

blackcat67

blackcat67

Üye
Biraz önce arkadaşın note2 telefonuna kitkatı kurduk değişen hiç birşey yok hani yalan atılırda bu kadar büyük yalan atılmaz kimse burda güncelleme konusunda birşey yazmasın baskı uygulayacağız samsunga mesaj atın diyorum takan yok he beklersiniz böyle onlarda size çeşitli bahaneler sunar önemli olan taleptir talep yoksa güncellemede yok samsung bu günlere s3 sayesinde geldi ram kullanımı tam aksine kitkatta azalmışken samsung yalan atıp ram yetmiyor diyor inanmıyorum ram gayette yetiyor 4.3 gibi android sürümünü kaldıran kitkatta hiç tökezlemez

codblackops2

codblackops2

Üye
Biraz önce arkadaşın note2 telefonuna kitkatı kurduk değişen hiç birşey yok hani yalan atılırda bu kadar büyük yalan atılmaz kimse burda güncelleme konusunda birşey yazmasın baskı uygulayacağız samsunga mesaj atın diyorum takan yok he beklersiniz böyle onlarda size çeşitli bahaneler sunar önemli olan taleptir talep yoksa güncellemede yok samsung bu günlere s3 sayesinde geldi ram kullanımı tam aksine kitkatta azalmışken samsung yalan atıp ram yetmiyor diyor inanmıyorum ram gayette yetiyor 4.3 gibi android sürümünü kaldıran kitkatta hiç tökezlemez
Aynen gozle gorulur azalma var ram kullaniminda

hasaneness

hasaneness

Üye
@blackcat67 sen hangi telefonu alsan böyle oluyor :(

blackcat67

blackcat67

Üye
@blackcat67 sen hangi telefonu alsan böyle oluyor :(
hiç sorma ya samsung sanki beni takip ediyor :) S5 Modu müthiş birşey ilk sayfasına gidin iki part var indirip sırayla kurun sadece otomatik döndürme çalışmıyor çokta önemli değil bence ikinci sürümde çözer ama müthiş birşey

üzerine şu kerneli kurun grafik hataları gidiyor süper süper

not kernel grafik hatalarını çözüyor isterseniz preview 5 te deniyebilirsiniz yada kullandığınız kitkat romunda deneyebilirsiniz :D

Rom :

• Beğen
Tepkiler: hasaneness ve The Shadow

ciwano0114

Üye
3x4 klavyesi varmı? Bildiğiniz gibi 4.3 sürümün de o eksiklik vardı

blackcat67

blackcat67

Üye
3x4 klavyesi varmı? Bildiğiniz gibi 4.3 sürümün de o eksiklik vardı

bana soruyorsan attığım romda s5 klavyesi var fakat sorunlu ya durduk yere reset atıyor sonraki sürümü bekliyorum şimdilik preview 5 kullanıyorum archinin tek çalışmayan kamera agni kernel kullanıyorumSamsung canlı sohbete soruyorum yeni güncelleme gelecekmi 4.4.2 ve daha sonrası s3 için planlanmıyor ya belki 4.4.4 daha stabil olcak lanet olası google 18 ay politikasını kınıyorm :D

Kontrol

Kontrol

Üye
P5 sürümünde kamera sorunu mu var ?

Kontrol

Kontrol

Üye
daha kurmadim gece denerim de hani varsa bilelim bende suan çok aşırı ısınma var 4.3 neden acaba :D

Üst Alt