GalaXperia_V1 (4.1.2-hız-şarz-performans-oyun)

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet.sekmen83

Üye
Eger kardes bu rom kadar güzel olursa hic düsünmem yuklerim
Yalnız hocam benim bir sıkıntı var play marketten hic birsey yükleyemiyorum hata veriyor

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Arkadaslar sahsi fikrim herhangi bir roma tema yukleyip build prop a kendi adinizi yazarak siz de rom paylasabilirsiniz zor degil backup alin ve zip leyin backup romlardan stabillik beklemeyin ama bir kac hafta sonra stabilligi kaybeder bunu neden soyleme ihtiyaci duyduguma gelirsek ben de yaklasik 7 tane backup rom paylastim istek uzerine ama kesinlikle onermiyorum amacim gercekci olmak kimsenin emegine haksizlik etmek degil

• Beğen
Tepkiler: Mücteba, sir mordred ve kosovali41
Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar sahsi fikrim herhangi bir roma tema yukleyip build prop a kendi adinizi yazarak siz de rom paylasabilirsiniz zor degil backup alin ve zip leyin backup romlardan stabillik beklemeyin ama bir kac hafta sonra stabilligi kaybeder bunu neden soyleme ihtiyaci duyduguma gelirsek ben de yaklasik 7 tane backup rom paylastim istek uzerine ama kesinlikle onermiyorum amacim gercekci olmak kimsenin emegine haksizlik etmek degil
merak etme zaten cm11 fınale kavusunca herkes onu kullanıcak :D

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Bi backup rom dahami geliyor dedm @D.A.R.K.O backup rom yapmaktan bikmadin mi yeter insanlarin umutlari ile oynama yok cok fena olacak yok yeni vers su olucak upload edemedim yarin kesin cikar birak artik su backup rom isini guzel bir rom yap ta bende kullanayimAma backup olmasin

• Beğen
Tepkiler: sir mordred
Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
Bi backup rom dahami geliyor dedm @D.A.R.K.O backup rom yapmaktan bikmadin mi yeter insanlarin umutlari ile oynama yok cok fena olacak yok yeni vers su olucak upload edemedim yarin kesin cikar birak artik su backup rom isini guzel bir rom yap ta bende kullanayim
su backuplarin finalini veriyim sonra flashlanabilir cm11ler geliyor
Bi backup rom dahami geliyor dedm @D.A.R.K.O backup rom yapmaktan bikmadin mi yeter insanlarin umutlari ile oynama yok cok fena olacak yok yeni vers su olucak upload edemedim yarin kesin cikar birak artik su backup rom isini guzel bir rom yap ta bende kullanayim
su backuplarin finalini veriyim sonra flashlanabilir cm11ler geliyor

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Backupun finalimi olur ya adi ustunde backup flaslabilir rom dedigini de ben sana solim nasil yapicagini samkat v2 alip icindeki fazlaliklari siliceksin build propa adini yazican ho tahminim dogrumu s hs s5 temali zaten v2 paaaa rom hazir boylemi ;)

• Beğen
Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
Backupun finalimi olur ya adi ustunde backup flaslabilir rom dedigini de ben sana solim nasil yapicagini samkat v2 alip icindeki fazlaliklari siliceksin build propa adini yazican ho tahminim dogrumu s hs s5 temali zaten v2 paaaa rom hazir boylemi ;)
yo saf cm11 ile ;)

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Biraz bahsedermisin ne zaman cikicak ve neler olucak

Bysalih41

Bysalih41

Üye
@sir mordred den musade aldin mi aldiysan ne zaman cikartuyirsun ilk ben yukleyecegim

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Mesela yarin cikarmiKernel ve driver yukleyip yayinlamak 1 dk bile almaz 1 saatte yapilabilir o zaman senin dedigin romHenuz cevap vermedin @D.A.R.K.O

• Beğen
Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
Wonder veda vakti geldi istediğim performansı vermediği için bende GM discovery aldım tavsiye ederim en azından devam güncelleme alan bi cihaz ve s3 mini s4 mini nexus 4 vs kapışacak türden neyse wondere satmıyacağım elimden geldiğince herkese bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalıştım yine yardım istiyen olursa hiç çekinmeden yardım ederim haklarınızı helal edin hayırlı akşamlar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bayfeat
gwonder_13

gwonder_13

Üye
helal olsun hocam sende helal et emeğin çok wonder da

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
gwonder_13

gwonder_13

Üye
tamam hocam beklyorz teşekkrler şmdiden

• Beğen
Tepkiler: Mücteba
drag10

drag10

Üye
Sende helal et hocam

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
Helal olsun

harunkurum34

harunkurum34

Üye
Dun yukledim hiç ayarlama yapmadim hangi ayarlari yapmaliyim program vs hiz sarj performans icin ayrica google playden uygulama indirirken "Sunucudan bilgi alinirken hata oluştu" hatasını ve whats app dan konuşurken sesli mesaj aldıgımda ve gönderdigimde hem karşıdaki kişinin hemde kendi gönderdigim sesli mesajı dinleyemiyorum.

BUDA BENIM DUN ROMU GORUR GORMEZ KURDUGUM EKRAN GORUNTULERI

Son düzenleme:
Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
Dun yukledim hiç ayarlama yapmadim hangi ayarlari yapmaliyim program vs hiz sarj performans icin ayrica google playden uygulama indirirken "Sunucudan bilgi alinirken hata oluştu" hatasını ve whats app dan konuşurken sesli mesaj aldıgımda ve gönderdigimde hem karşıdaki kişinin hemde kendi gönderdigim sesli mesajı dinleyemiyorum.

BUDA BENIM DUN ROMU GORUR GORMEZ KURDUGUM EKRAN GORUNTULERI
O whatsappin sorunu suan herkeste var ayar olarak geliştiti secenekler animasyonlarin hepsini kapat performans/işlemci smartassv2+1500mhz
Geri gel i/o sioPlayden hata almamak için hesaptan çıkış yap tekrar gir yine olursa verileri temizle

Üst Alt