AtomicWonder-FİNAL-1 (stock oyun romu-stabil-performans- hız-ve şarz :)

Sponsorlu Bağlantılar

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
AtomicWonder-FİNAL-1 (stock oyun romu-stabil-performans- hız-ve şarz :)
AtomicWonder
stock-rom çalışmam umarım beğenırsınız :)
RESİMLER..

v1

v2

v3

FİNAL-1

DEĞİŞİKLİKLER
V-1

STOCK XXMLI ELE ALINDI

GINGER+ KERNEL

V6 SUPERCHARGER

RAM OPTIMIZE EDILDI

fu ll TOUCHWİZ5

V3 SUPERMARYSCRIPT

BEATS AUDIO MUSIC PLAYER (STOCK EDİT)

BUILD.PROP TWEAK

V-2

Ginger+ kernelden stock kernele geçildi

XXLMD ELE ALINDI ama ayarlarda XXLMI gozukuyor

ram yeniden optimize edildi

cpu optimize edildi

brave engine 3 eklendi artık 1080p videolari bile daha rahat izliyeceksiniz

touchwiz launcher kaldirildi yerine adw eklendi ram için

fps orani en yuksek seviyede

sd cart okuma hızı arttırıldi

internet tweat

i/o tweak

butun uygulamalar odexed yapildi

dokuma hassasiyeti arttirildi

bazi sorunlardan dolayi arayuzun bazi yerlerinde stock kullanildi geri kalan fu ll touchwiz5

NOT: (v2deki touchwiz teması manisaLeeden almak zorunda kalındı)

VE ANTUTU PUANI 6396 !!!

V-3

xloud ses kalitesi eklendi

geçişler hızlandırıldı

s5 launchere geçildi

yeni tweaklar ve scriptler eklendi

oyuna girince kendiliginden ram sıfırlanıyor

parlaklık ayarı duzeltildi

en hızlı ve öfkeli hale geldi

FİNAL-1

s5 temadan saf touchwiz5e geçildi

ramden yiyen s5 launcher yerine daha az yiyen touchwiz5 launcher

statusbardaki parlaklık ayarı kaldırıldı 5li statusbara gecildi

bilinen hatalar giderildi

adreno booster yuklendi

hatasiz hale geldi

FİNAL-2 YAKINDA...

Nasıl Yüklenir?[/
CENTER]

(Yüklemek için cwm 6.0.4.5 kullanın. )

1- iNDiRDiĞiNiZ
CLOCKWORKMOD DOSYASINI EXT_SD CARTIN ANA DIZININE ÇIKARTIN
2- Telefon Kapalı Durumda İken Ses Açma + Home + Güç Düğmesine Aynı Anda Basılı Tutarak Recovery Açın.
3- Wipe Data / Factory Reset : Yes
4- Wipe Cache : Yes
5- Advanced / Wipe Dalvik Cache : Yes
6- Mounts And Storage / format system
7- FORMAT DATA
8- FORMAT CACHE
9- BACKUP AND RESTORE/RESTORE FROM EXT_SD CARD
10- REBOOT SYSTEM NOW

KEYFINI ÇIKARIN :)

indir

TEŞEKKURLER

@mürteza16

Statusbar ve framework icin

@JustSmiLee

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mustafanar53, furo122, -Emre ve 4 diğerleri

Buğra

Buğra

Admin
:tşk:

bayfeat

bayfeat

Üye
HERHANGİBİ BİR SORUN VARMI KARDEŞİM ? BİRDE TAŞINABİLİR MODEM YAPABİLİYORMUYUZ ? :)

obaspinar

obaspinar

Üye
Ben 6.0.1.0 cwm ile yuklemek istiyorum ama indirdigim dosya 7z ile bitiyor cwm den gozukmuyo restore yapinca ne yapmaliyimBirde 6.0.4.5 cwm den n mi yoksa odinle mi kuruluyor yardimci olursan sevinirim

tayren

tayren

Üye
Tesekurler

en-sel

en-sel

Üye
Vaaaauuvvvv:eek: şaşirdim doğrusu uzun zamandir stock rom düzenleyen yok diyordum ama varmiş denemek için sabirsizlaniyorum çok teşekkürler :)

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
HERHANGİBİ BİR SORUN VARMI KARDEŞİM ? BİRDE TAŞINABİLİR MODEM YAPABİLİYORMUYUZ ? :)
Herhangi bir sorun yok. Taşınabilir modemi denemedim. :)

Ben 6.0.1.0 cwm ile yuklemek istiyorum ama indirdigim dosya 7z ile bitiyor cwm den gozukmuyo restore yapinca ne yapmaliyimBirde 6.0.4.5 cwm den n mi yoksa odinle mi kuruluyor yardimci olursan sevinirim
7z'yi sdcard'ın ana dizinine çıkar gözükür. :oke:

Rica ederim. :)

Vaaaauuvvvv:eek: şaşirdim doğrusu uzun zamandir stock rom düzenleyen yok diyordum ama varmiş denemek için sabirsizlaniyorum çok teşekkürler :)
Dene ve sonucu bildir. :oke: Rica ederim. :)

doganhu

doganhu

Üye
Deneyen arkadaslar performans/sarj nasıl.

bayfeat

bayfeat

Üye
Performansı ve şarjı gayet iyi. Deneyip sonucu bizlerle paylaş. :)
deneyemedim kardeş nedeni arşiwde wirüs var eset 7 var orjinal craklı değil truva olaraak arşiwde virüs bulup iptal ediyor indirmeyi..

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
bayfeat

bayfeat

Üye
D:\Hakan Cep uygulamaları\Romlar\AtomicWonder-v1 (stock oyun romu-stabil-performans-hız-ve şarz )\clockworkmod\clockworkmod\backup\2014-02-23.11.34.29_AtomicWonder-V1\system.ext4.tar.a = TAR = system/app/com.cooee.launcherS3_HD2.V1.0.10.6680.130112.apk = ZIP = classes.dex - Android/Agent.CX truva atı türevi

D:\Hakan Cep uygulamaları\Romlar\AtomicWonder-v1 (stock oyun romu-stabil-performans-hız-ve şarz )\clockworkmod\clockworkmod\backup\2014-02-23.11.34.29_AtomicWonder-V1\data.ext4.tar.a = TAR = data/app/com.cooee.launcherS3-1.apk = ZIP = classes.dex - Android/Agent.CX truva atı türevi

kardeş virüs olarak görünen doyalar

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
D:\Hakan Cep uygulamaları\Romlar\AtomicWonder-v1 (stock oyun romu-stabil-performans-hız-ve şarz )\clockworkmod\clockworkmod\backup\2014-02-23.11.34.29_AtomicWonder-V1\system.ext4.tar.a = TAR = system/app/com.cooee.launcherS3_HD2.V1.0.10.6680.130112.apk = ZIP = classes.dex - Android/Agent.CX truva atı türevi

D:\Hakan Cep uygulamaları\Romlar\AtomicWonder-v1 (stock oyun romu-stabil-performans-hız-ve şarz )\clockworkmod\clockworkmod\backup\2014-02-23.11.34.29_AtomicWonder-V1\data.ext4.tar.a = TAR = data/app/com.cooee.launcherS3-1.apk = ZIP = classes.dex - Android/Agent.CX truva atı türevi

kardeş virüs olarak görünen doyalar
Kardeşim o dosyalar romda kullandığım launcherdir. Launcher editlendiği için virus programları launcheri virus olarak görüyor ama launcherde ve romda virus yok. :)

• Beğen
Tepkiler: tayren ve bayfeat
bayfeat

bayfeat

Üye
Kardeşim o dosyalar romda kullandığım launcherdir. Launcher editlendiği için virus programları launcheri virus olarak görüyor ama launcherde ve romda virus yok. :)
aynen hem olsada kurcam kardeş :D hoşuma gitti :D

tayren

tayren

Üye
birazdan kuracam umarım güzeldir manisalee rom kullandım 5-6 ay gibi ve bu daha hoş görünüyor emek için teşekürler :)

ha ha okey kardeşim paylaşım super:)

Son düzenleme:
cadde19

cadde19

Üye
Arkadaşım birsey soracağım ben yükledim iyi hoş güzel de acılış ekranı yani tuş kilidi ekranınfa ki sekil i farkında olmadan kendi kilid seklini girdim acıldı sonradan ferkettim ya aynı tus kilidini kullanıyoruz yada rom da problem var ;)Birde simdi farkettim durum cubuğundaki parklaklık ayarı en sona getirince veya başa cekince tepki vermiyor parlaklıgı düsürüp yükseltmiyor

Üst Alt