GLadiatOR_FİNAL-cm9+yoon kernel OYUN ROMU (s5 temalı rom)

Sponsorlu Bağlantılar

+Furkan

+Furkan

Üye
Arkadaşlar bu asphalt 8 sevdanız nedir ? Kullandığınız telefon galaxy w tek çekirdek 1.4ghz işlemcili 512mb ram desede 350 civarı kullanılabilir ramlı bi telefon bu tarz büyük oyunları zaten açmak için sd swap gibi yada oc gibi ek işlemler gerekicek ve telefonu yıpratıcaksınız açsa bile akıcıda olmayacak arasırada olsa laglar vb olucaktır siz zaten telefonun yapabileceğinin çok çok üstünü yapmaya çalışıyorsunuz üstüne bide yok görsellik olsun yok geçişlerde kasmasın diyorsunuz. Yani windows2000de gta5 denemesi yapıyorsunuz yapmayın yazık günah ya.
İyi akşamlar.

Haklısın tabii bize asphalt gta sa gibi oyunlar haram bu telefonla :)

Tek istegim gecislerde ve coklu gorevde kasmasın oyunu bosver oyun olmasada olur :)

• Beğen
Tepkiler: Ultraslan8

lavasoft95

Üye
sen gladiatormu kullanıyosun kardeşimv2 linkini isteyenler atabiliirimtabi DARK_HooD kkardeşim isterse
Ben düzenlemeler yaptım Gwonder romunda onu kullanıyorum.
aynen kardeşim seninle aynı fikrdeyim hem performans hem şarj bnm için :)
link atabiliyomusun :)
Hem sarj hem performans demişsin kardeşim de ikisi bir arada bulunmuyor maalesef. Birinden feragat etmek gerek ha şöyle olur dediğim gibi kendi düzenlediğim Gwonder romunda ortalama bir sarj ve ortalamanın bir tık üstünde performans elde ettim nadir takılmalarla real racing 3 oynadım.
Haklısın tabii bize asphalt gta sa gibi oyunlar haram bu telefonla :)

Tek istegim gecislerde ve coklu gorevde kasmasın oyunu bosver oyun olmasada olur :)
Haram değil @sir mordred hocam eğer +400 ramlı kerneli yayınlarsa o zaman bi miktar daha büyük oyunlar oynarız ama şuan için telefonu zorlamaya gerek yok.

Wolf389

Wolf389

Üye
Arkadaşlar bu asphalt 8 sevdanız nedir ? Kullandığınız telefon galaxy w tek çekirdek 1.4ghz işlemcili 512mb ram desede 350 civarı kullanılabilir ramlı bi telefon bu tarz büyük oyunları zaten açmak için sd swap gibi yada oc gibi ek işlemler gerekicek ve telefonu yıpratıcaksınız açsa bile akıcıda olmayacak arasırada olsa laglar vb olucaktır siz zaten telefonun yapabileceğinin çok çok üstünü yapmaya çalışıyorsunuz üstüne bide yok görsellik olsun yok geçişlerde kasmasın diyorsunuz. Yani windows2000de gta5 denemesi yapıyorsunuz yapmayın yazık günah ya.
İyi akşamlar.
Yok sen beni yanlis anladin asphalt 8 oyununu felan sevdigimden degil aslinda hic oyunda oynamam sadece actigini bileyim o bana yeter
Ben düzenlemeler yaptım Gwonder romunda onu kullanıyorum.
Hem sarj hem performans demişsin kardeşim de ikisi bir arada bulunmuyor maalesef. Birinden feragat etmek gerek ha şöyle olur dediğim gibi kendi düzenlediğim Gwonder romunda ortalama bir sarj ve ortalamanın bir tık üstünde performans elde ettim nadir takılmalarla real racing 3 oynadım.
Haram değil @sir mordred hocam eğer +400 ramlı kerneli yayınlarsa o zaman bi miktar daha büyük oyunlar oynarız ama şuan için telefonu zorlamaya gerek yok.
Ben gta sa ve modern combat 4 oyununu gladiator ve gwonder romunda cok rahat kasmadan oynuyorum

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
Wonder veda vakti geldi istediğim performansı vermediği için bende GM discovery aldım tavsiye ederim en azından devam güncelleme alan bi cihaz ve s3 mini s4 mini nexus 4 vs kapışacak türden neyse wondere satmıyacağım elimden geldiğince herkese bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalıştım yine yardım istiyen olursa hiç çekinmeden yardım ederim haklarınızı helal edin hayırlı akşamlar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lavasoft95

lavasoft95

Üye
Wonder veda vakti geldi istediğim performansı vermediği için bende Xperia sp aldım tavsiye ederim en azından devam güncelleme alan bi cihaz ve s3 s4 mini nexus 4 vs kapışacak türden neyse wondere satmıyacağım elimden geldiğince herkese bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalıştım yine yardım istiyen olursa hiç çekinmeden yardım ederim haklarınızı helal edin hayırlı akşamlar
Hakkım varsa helal olsun kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: Mücteba
VianDroid

VianDroid

Üye
internetim olmasına rağmen google play store de baglantı yok diyor nasıl düzeltebiliriz?

T.serdar

Üye
Bugun denicem :)

s0lembum

Üye
%5-6 olunca indirme basarisiZ diyor

T.serdar

Üye
Biraz once indirdim hicbir sıkıntı yok

Üst Alt