Bakın fotoğraf makinesi aldım... modeli: W800i

Sponsorlu Bağlantılar

Ayna ayna söyle bana w800i / k750i'den iyi çekebileni var mı bu dünyada...

• N90 bunun yanında varya, rezalet...

Kullanılan: 0 0.0%
  • Nokia varken SE'ye sümük sürülmez zaten

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    49
f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Bakın fotoğraf makinesi aldım... modeli: W800i

işte bu fotoğraflarda, kapalı alan, açık alan, otofokus, makro, ne ararsanız bulabilirsiniz. tıkladıktan sonra çıkan fotoya tıklarsanız da orjinal boyunda görüyormuşsunuz. yürü be sony be... budur işte... hala "foto çekmek istiyorsan fotoğraf makinesi al" diyen varsa cevap veriyorum... evet aldım, üstelik mp3 çalıp telefon açıyor, msn'e, nete bağlanıyor deliler gibi... her işi yapıyor... ;)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
sana 12 megapiksellik olmypus bir fotoğraf gösterirsem inan bunlara foto bile demezsin

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by FrontmaN@Oct 22 2005, 12:15 PM
sana 12 megapiksellik olmypus bir fotoğraf gösterirsem inan bunlara foto bile demezsin
[post=196635]Quoted post[/post]​

olympus biliyorum da olmypus hiç duymamıştım herhalde iyidir...

lakin konu cebe sığan, 100 küsur gram ağırlığında bir alet olunca, senin bahsetmeye çalıştığın şey kategori dışında kalıyor sanırım ;) hani burası maxicep.com forumu ya... ondan dedim...

FrontmaN

FrontmaN

Üye
maxicep forumlarında dijital fotoğraf makineleri bölümü de var üstelik cepe sığan küçük ve kaliteliş çekimler yapabilen fotoğraf makineleri var örnek

( 5 megapiksel lensi de w 800 den 10 kat daha büyük)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
tabiiki SE w800i / k750i ama bi update edemedim telefonu yaw :kop:

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by FrontmaN@Oct 22 2005, 12:29 PM
maxicep forumlarında dijital fotoğraf makineleri bölümü de var üstelik cepe sığan küçük ve kaliteliş çekimler yapabilen fotoğraf makineleri var örnek( 5 megapiksel lensi de w 800 den 10 kat daha büyük)

O zaman haklıymışsın sen. Cidden pişman olduğum yazdığıma yazacağıma...
Telefonu iade edeyim ben bari. Bilgilendirici detayların için teşekkür ederim, ben bu dünyaya bir kaç gün önce geldim de haberim yok bir çok şeyden. Cahilim işte kusuruma bakma. Neyseki daha ilk mesajdan uyandın kendime çeki düzen verdim.

Lakin bu konuyu digital foto makinesi bölümünde tartışmak yerinde olacaktır. Çünkü bana göre de senin gösterdiğin cebe giren ve lensi 10 kat büyük olan makine, alo diyemiyor, video oynatamıyor, radyosu yok, internete bağlanamıyor... hemde bunu "10 katı" gibi bir ifade ile de dile getiremiyorum çünkü bunları hiç yapamıyor...

Hmm... o zaman sony ericsson forumunda, başlığın içerdiği espiriyi yanlış değerlendirmişler klübüne üyelik paralı mıdır yoksa mail adresi yeter mi bakalım?

Ha dersinki ben çok cebi olan pantalonlar giyerim birine mpx birine nokia, boynumda olmypos, diğer cebimde bilmemne, önümde ipod arkamda bmw... haklısındır...

fakat beni mutlu etmez ki bu... ben hepsinin bir arada olduğu en kaliteli ürünü arıyorum... yoksa gittim bmw aldım süper hızlı diyen adama uzay mekiğine bin sen bi hız neymiş gör demekten öteye gidemiyor senin fikirlerin.

aradaki sınırlandırmayı iyi bilmek lazım. hangi forumdayım, konu ne, bir espiri mi var, anketteki "Nokia varken SE'ye sümük sürülmez zaten..." şıkkı "sümüğü nokia'ya sürerim" anlamına mı geliyor bunları hep hesaplamak lazım gibi...

yoksa konuşur dururuz :) değişen bir şey olmaz

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
KAPAK :kop:

..::Riddick::..

Üye
Valla ben sony'i telefon olarak sevmiyorum ama bu w800i gördügüm en güzel fotoğraf çeken telefon, nokia n90'ın resimleri bile yanında çamur gibi kalıyor... ;;) iyi günlerde kullan

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
3-4 ay verıorum en fazla ondan sora gorurum ben sızın 750-800 aşkınızı :huhu: zaten millet başladı bile yok quıckshare yazısı dustu yok w800yaptım mp3 cızırtılı gelıo die :lol2:

arkadaslar telefon bu telefon şuna ilah muamelesi yapmayın,abartmayın plz :artı:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
foto filan umrumda deil ama
harika bi mp3 calar
bi tanede en istiyorum

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
artık cızırtıda yok ekolayzır ayarlarındanmış en iyi ses veren ve en iyi camerası olan tel daha ne isteyeyim ki..¿ görende hayran kalıyo zaten ;;)

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeLmIrA@Oct 22 2005, 01:14 PM
3-4 ay verıorum en fazla ondan sora gorurum ben sızın 750-800 aşkınızı :huhu: zaten millet başladı bile yok quıckshare yazısı dustu yok w800yaptım mp3 cızırtılı gelıo die :lol2:

arkadaslar telefon bu telefon şuna ilah muamelesi yapmayın,abartmayın plz :artı:
[post=196676]Quoted post[/post]​

bunu diyen adamın avatarında "n-gage mania" yazması düşündürücü değil mi?

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by BebekLesHi@Oct 22 2005, 01:16 PM
artık cızırtıda yok ekolayzır ayarlarındanmış en iyi ses veren ve en iyi camerası olan tel daha ne isteyeyim ki..¿ görende hayran kalıyo zaten ;;)
[post=196683]Quoted post[/post]​

ipod kadar iyi... dahası ne ola ki zaten...?

aTTra

Üye
Nokia fanatiği arkadaşlarımız ve, SE sevmeyen arkadaşlarımız, yavaş yavaş geliyorlar.

Biraz rahat olalım arkadaşlar, piyasada en iyi telefonu yapan Nokia değildir, Samsung, SE, Motorola vs. var. ;)

free

free

Üye
12 mple kıyaslanıyorsa kötü olması bile onun iyi olduğunun kanıtıdır
3 mplik dijitalle kıyaslarsak çok yakın

aTTra

Üye

Arkadaşımız burada " Karşılaştırma yapmıyor " sadece telefonun ne kadar net fotoğraf çektiğini ve bir telefon için mükemmel kalitenin olmasını anlatmaya çalışıyor, ama anlayana.. :hoho:

serqahn

Üye
Originally posted by f205+Oct 22 2005, 02:00 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(f205 &#064; Oct 22 2005, 02:00 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-BebekLesHi@Oct 22 2005, 01:16 PM
[post=196683]Quoted post[/post]​

ipod kadar iyi... dahası ne ola ki zaten...?
[post=196710]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:artı: hocam millete baya kapak yapmışsın. yazdığın yorumlar gerçekten güzel ve mantıklı. özellikle olmypus(????) şahsa werdiin yorum gerçekten süperdi. bu forumun senin gibilere ihtiyacı war. ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten şuanda piyasada eskisi gibi alınacak tel pek yok..

Bi w800 k750 ikilisi var.. :ehe:

slayer

Üye
Originally posted by DeLmIrA+Oct 22 2005, 01:14 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DeLmIrA &#064; Oct 22 2005, 01:14 PM)</div><div class='quotemain'>3-4 ay verıorum en fazla ondan sora gorurum ben sızın 750-800 aşkınızı :huhu: zaten millet başladı bile yok quıckshare yazısı dustu yok w800yaptım mp3 cızırtılı gelıo die :lol2:

[/b]

:bravo:

<!--QuoteBegin-van_hoijdonk
@Oct 22 2005, 06:58 PM
[post=196887]Quoted post[/post]​
[/quote]
MPx&#39; serisini telefon saymazsak doğru

şunu kabul edin siz rüyadasınız... :oke:

--------------

hayırlı olsun arkadaşım.. rüyan bitince MPx&#39;çiler arasına bekleriz... :huhu:

Üye
Originally posted by slayer+Oct 22 2005, 10:50 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(slayer &#064; Oct 22 2005, 10:50 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by DeLmIrA@Oct 22 2005, 01:14 PM
3-4 ay verıorum en fazla ondan sora gorurum ben sızın 750-800 aşkınızı :huhu: zaten millet başladı bile  yok quıckshare yazısı dustu yok w800yaptım mp3 cızırtılı gelıo die :lol2:

arkadaslar telefon bu telefon şuna ilah muamelesi yapmayın,abartmayın plz  :artı:
:bravo:

<!--QuoteBegin-van_hoijdonk
@Oct 22 2005, 06:58 PM
[post=196887]Quoted post[/post]​
MPx&#39; serisini telefon saymazsak doğru

şunu kabul edin siz rüyadasınız... :oke:

--------------

hayırlı olsun arkadaşım.. rüyan bitince MPx&#39;çiler arasına bekleriz... :huhu:
[post=197004]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

MPX
ve diğer oyuncaklar :oke: :P

Üst Alt