Bakın fotoğraf makinesi aldım... modeli: W800i

Sponsorlu Bağlantılar

Ayna ayna söyle bana w800i / k750i'den iyi çekebileni var mı bu dünyada...

• N90 bunun yanında varya, rezalet...

Kullanılan: 0 0.0%
  • Nokia varken SE'ye sümük sürülmez zaten

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    49
ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
emin ol birçok gayesi var sadece mp3 telefonu değil ;;)

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ibonline@Oct 23 2005, 12:39 AM
arkadaşıma aynen katılıyorum telefon ihityac icin alınır fotograf kalitesi icin sadece telefon değişilmez bence 6630 suan piyasanın en iyilerinden bu benim şahsi kanaatim kim ne derse desin
haa bu arada bakalım avi filmleri nasıl izliycen tabi izleiyebilirsen dandik 3gp ye devam ben artık tele video yüklerken bakıyorum eğer format 3gp ise yüklemiyorum bile
haa bu arada dandik java uygulamalarında devam
berbat javal oyunlarada devam su ara fifa2004 n-gage oynuyorum diğer telefon sahipleri bakınca ah vahh ediyorlar böyle oyun nasıl olurda böyle telde calısırdı diye sualler alıyoru
bilemem anlatabildim mi
fazla değil bıkarsın
sonucta o bir mp3 telefonunu başka gayesi yok
[post=197075]Quoted post[/post]​

fotoğraf kalitesi için telefon ben değişirim, değiştim de bu güne kadar. 3650'den 6600'a oradan 7610'a oradan 6630'a geçmek üzere harekete geçip 6630'un foto çekemediğini görüp vaz geçtim, sonra n90'ın süper foto çekeceğini düşündüm sonra k750 ve w800i ile tanıştım. ve direkt w800i aldım.

6630'da fifa oynuyorsun diye bu onu benim bir telefondan beklentime göre iyi bir telefon yapmıyor... hatta oyun oynamak istiyorsan PSP almalısın bence...

bak şu anda aynı foto çekmek istiyorsan foto makinesi al tribinin versiyonunu yaptım...

w800i ile nokia'da yaptığım her şeyi fazlası ile yapıyorum dolayısı ile 6680 pek mühim bir telefon değil. üstelik geçiş modeli olduğu için nokia'nın en kötü modellerinden biri bence. daha bu gün bir arkadaşımın sıfır aldığı 6680'ini tamir ettim...

şu bir gerçek ki nokia belirli bir rahatlık içerisinde "nasılsa satıyoruz" inancı ile hareket ediyor 1mp kamerayı 1.3 diye 1.6mp kamerayı 2.0mp diye satmaya kalkıyor, çözümsüz hataları olan telefonları piyasaya sürüyor ve geri toplayıp problemleri halletmiyor. diğer yanda öne geçmek isteyen bir SE var ki elinden geleni yapıyor. dolayısı ile n90'dan 500milyon ucuza çok daha iyi küçük bir telefon almış bulunuyorum.

şu fotoğraf kalitesini gördükten sonra da... e söylenecek bişi yok...

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Bana mpx im yetiyor F205 sen git ver 800 ytl ni bi tane telefona ben de babalar gibi hem mpx hem de dijital makine keyfini süreyim.

Keyfim için çok cepli pantalon da giyerim farketmez.Bundan önce kullandığım telefon SE di yani ben SE konusunda tecrübesiz biri değilim.Benim gidip bir telefona hemen hemen bir bilgisayar parası verme gibi bir lüksüm de yok üsteliksizin varsa onu bilmem.İsteyen istediğini yapsın ama önce bazı şeyleri alırken iki kere düşünsün.

abuvice

abuvice

Üye
SE yapmış... onun kalitesi önünde eğileceksiniz..! ey.. nokia fanları...

aTTra

Üye
Sataşma mı görüyorum?

Bu ilk uyarım, bir daha sataşma, kışkırtma vs. şeklinde yazılmış mesajlar görürsem direkt olarak mesajı siler/editlerim. Gerekirse konuyu kapatırım.

Bilgilerinize...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by abuvice@Oct 23 2005, 02:46 AM
SE yapmış... onun kalitesi önünde eğileceksiniz..! ey.. nokia fanları...
[post=197196]Quoted post[/post]​

Nokia fun' ı da değilim Motorola da, sony de .... Kimse kimsenin önünde eğilmez :nono: SE ne Töbe haşa Allah mı ....

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by FrontmaN@Oct 23 2005, 01:57 AM
Bana mpx im yetiyor F205 sen git ver 800 ytl ni bi tane telefona ben de babalar gibi hem mpx hem de dijital makine keyfini süreyim.

Keyfim için çok cepli pantalon da giyerim farketmez.Bundan önce kullandığım telefon SE di yani ben SE konusunda tecrübesiz biri değilim.Benim gidip bir telefona hemen hemen bir bilgisayar parası verme gibi bir lüksüm de yok üsteliksizin varsa onu bilmem.İsteyen istediğini yapsın ama önce bazı şeyleri alırken iki kere düşünsün.
[post=197167]Quoted post[/post]​
mpx fiyatı ne kadarki bildiğim kadarıyla mpx220 ile w800 fiyatları hemen hemen aynı

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by ..::Riddick::..+Oct 23 2005, 12:03 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(..::Riddick::.. &#064; Oct 23 2005, 12:03 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-abuvice@Oct 23 2005, 02:46 AM
SE yapmış...  onun kalitesi önünde eğileceksiniz..&#33; ey.. nokia fanları...
[post=197196]Quoted post[/post]​

Nokia fun&#39; ı da değilim Motorola da, sony de .... Kimse kimsenin önünde eğilmez :nono: SE ne Töbe haşa Allah mı ....
[post=197343]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ilah yaptınız şu telefonları abartmayın dedik dondu dolastı bambaşka yerlere geldi bende tekrarlama gereği hissettim :box: telefon o kulllandıklarınız altı ustu telefonnnnnnnnnnnnn :vur:

ibonline

ibonline

Üye
zaman akıp geciyor dur demek olmaz
bakalım zaman ne gösterecek
hayırlı olsun ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayırlı olsun , bu bir gerçek ki en iyi fotoğraf çeken telefona sahipsin , bu artık herkesçe bilinen bir durum.

Tekrar hayırlı olsun.

free

free

Üye
telefonum k700i
fakat f205 %200 haklı

mpx220 en iyi işletim sistemli telefondur,ama onun dışında her yönden w800i önde

6630-6680-6681 vb hepsinde ise işletim sistemi uyduruk symbian dışında artısı yok zaten,symbianın yaptığı 3-5 işe yarar şey var

n serisini hiç söylemeyin fiyat 1300-1500ytl
n70............tam vasat
n90...........videosu dışında fos,titreşim-no radyo no
n91...........zavallı utanmadan cebitte 250 milyonluk kulaklıkla dinletmişler,ses çok güzel çıkmış&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;led flaş...no ne zaman ne şekil çıkacağı belirsiz radyodan mp3 kayıt yapmaya ne gerek indir mp3leri dinle

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
tHe ßeSt Of Sony EricssOn k750i.../ w800i....
;;)

slayer

Üye
Originally posted by free@Oct 23 2005, 12:28 PM
mpx220 en iyi işletim sistemli telefondur,ama onun dışında her yönden w800i önde
[post=197368]Quoted post[/post]​
nasıl her yönden öne geçiriyorsun....
yada işletim sistemi derken; içine aldığım özellikleri yazarmışın....

bu arada fotoyla resim aynı şey deilmiş
neler öğreniyoruz... :eksi:

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Oct 23 2005, 12:28 PM
Hayırlı olsun , bu bir gerçek ki en iyi fotoğraf çeken telefona sahipsin , bu artık herkesçe bilinen bir durum.

Tekrar hayırlı olsun.
[post=197367]Quoted post[/post]​

teşekkür ederim :) bir iki foto daha çektim bu gün onları da ekliyeyim.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bende k750&#39;yi sattım satıcam ... w800&#39;i aldım alıcam ;;) az kaldı

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun gözüm..

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Herkes kendi kafasına göre takılsın .Ben telefonumla mutluyum f205 de mutlu o zaman sorun yok.

ibonline

ibonline

Üye
cok iyi cekmiş plakanın altındaki reklamı bile okudum levent otomotiv a.ş 0212 286 38 90 bu arada reklamınıda yaptık :PP :P reklam geliri ile yeni server alırız :DD

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by ibonline@Oct 24 2005, 01:10 AM
cok iyi cekmiş plakanın altındaki reklamı bile okudum levent otomotiv a.ş 0212 286 38 90 bu arada reklamınıda yaptık :PP :P reklam geliri ile yeni server alırız :DD
[post=197866]Quoted post[/post]​

:D

Üst Alt