Bakın fotoğraf makinesi aldım... modeli: W800i

Sponsorlu Bağlantılar

Ayna ayna söyle bana w800i / k750i'den iyi çekebileni var mı bu dünyada...

• N90 bunun yanında varya, rezalet...

Kullanılan: 0 0.0%
  • Nokia varken SE'ye sümük sürülmez zaten

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    49

metintekin

Üye
herkes birbirine laf sokma gayreti içinde bee. Ama bencede fotolar gayet güzel çekilmiş.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by f205+Oct 22 2005, 01:57 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(f205 &#064; Oct 22 2005, 01:57 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DeLmIrA@Oct 22 2005, 01:14 PM
3-4 ay verıorum en fazla ondan sora gorurum ben sızın 750-800 aşkınızı :huhu: zaten millet başladı bile  yok quıckshare yazısı dustu yok w800yaptım mp3 cızırtılı gelıo die :lol2:

arkadaslar telefon bu telefon şuna ilah muamelesi yapmayın,abartmayın plz  :artı:
[post=196676]Quoted post[/post]​

bunu diyen adamın avatarında "n-gage mania" yazması düşündürücü değil mi?
[post=196708]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

benim sadece avatarımda n-gage,le ilgili bişeler var n-gage die onlarca konu acsam anlarımda :rolleyes:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Karga&#39;ya yavrusu Şahin Gibi gelirmiş. herkesin telefonu kendine göre Süper niyemi? Kendi ihtiyacına göre alıyor onun için sataşma yapmayalım. yakında bunlarında modası geçeçek boşuna s.d.k yarıştırmayalım... ama Şu bi gercek Efsaneler ölmez ... 6630 ;)

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
MPx&#39; serisini telefon saymazsak doğru

şunu kabul edin siz rüyadasınız... :oke:
hayırlı olsun arkadaşım.. rüyan bitince MPx&#39;çiler arasına bekleriz... :huhu:

MPX
ve diğer oyuncaklar :oke: :P

lafla peynir gemisi yürümez canlar, koyarsın mpx&#39;in özelliklerini w800i&#39;den iyiyse satar onu alırız. fanatik mi sandın sen bizi?

sen bi koy bakalım fotoları bilmemneleri, ne özelliği varsa anlat dinleyelim...

yoksa ben sana diyim; BEKO&#39;nun cep telefonu hepsine 1000 basar diye, nasıl aksini ispat edeceksin ki bana?

Sanal gündem bu yaptığınız. MPXmiş, N Serisiymiş, Walkmanmiş bunu gelip "yaramız var gocunduğumuz belli oluyor ama ne yapalım" modunda buralara afişe etmektense; "dostlar gelin bi de MPX&#39;in çektiği fotolara bakalım" dersiniz gelir bakarız nedir, düşman ya da taraftar mıyız farklı telefonlara sahibiz diye?

Ha bi not: w800i ve k750i en iyi foto çeken telefon seçildi zaten, ben seçmedim bu seçildi benim kararım değildi bu... hani bundan sonra mpx nedir, astra gsi nedir pek bi anlamı da yok...

Aeon

Üye
6630 daha iyi çekiyo be :lol2: :lol2:

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeLmIrA@Oct 22 2005, 11:30 PM
benim sadece avatarımda n-gage,le ilgili bişeler var n-gage die onlarca konu acsam anlarımda :rolleyes:
[post=197015]Quoted post[/post]​

bu benim w800i ile ilgili açtığım ikinci konu... zaten ne zaman üye olup kaç tane mesaj attığıma bakarsan sorunun yanıtını alacaksın sanıyorum.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
f205 bu w800 .avi film oynatıyormu ?

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by PcM@STéR@Oct 22 2005, 11:38 PM
f205 bu w800 .avi film oynatıyormu ?
[post=197023]Quoted post[/post]​

hmm hiç bakmadım denerim.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by f205+Oct 22 2005, 11:36 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(f205 &#064; Oct 22 2005, 11:36 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DeLmIrA@Oct 22 2005, 11:30 PM
benim sadece avatarımda n-gage,le ilgili bişeler var n-gage die onlarca konu acsam anlarımda  :rolleyes:
[post=197015]Quoted post[/post]​

bu benim w800i ile ilgili açtığım ikinci konu... zaten ne zaman üye olup kaç tane mesaj attığıma bakarsan sorunun yanıtını alacaksın sanıyorum.
[post=197022]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

usta sundurmeyelim konuyu sabaha kadar uzar gider sen su kadar actın ben acmadım cart curt şimdi ;

benim kimsenin telefonuyla,sahibiyle bi dusmanlıgım veya davadaşlıgım falan yok ben sadece dedimki bu nihayetinde bi telefondur 3-5 ay sora millet sıkılacak herkes satacak degistirecek vs esamasi okunmicak ki dedim her elektronik cihaz gibi sorunları başgostermeye başladı bile yani bu acılan konular 750ciler 800culer davasi bir sure sonra boşlukta kalacak ha bu benim şahsı dusuncemdir sen katılırsın katılmazsın orası beni baglamaz yeterince acık sanırım ;;)

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
sana tavsiyem izlemediğin herhengi bir filmi(avi formatında) telefondan izle çünkü artık olayı aşmış telefonlar. yahu dün 2 kişi koyduk telefonu ortaya ışığı kapattık film izledik Zevk&#39;i tatmalıydın :)

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by f205@Oct 22 2005, 11:32 PM

Sanal gündem bu yaptığınız. MPXmiş, N Serisiymiş, Walkmanmiş bunu gelip "yaramız var gocunduğumuz belli oluyor ama ne yapalım" modunda buralara afişe etmektense; "dostlar gelin bi de MPX&#39;in çektiği fotolara bakalım" dersiniz gelir bakarız nedir, düşman ya da taraftar mıyız farklı telefonlara sahibiz diye?

Ha bi not: w800i ve k750i en iyi foto çeken telefon seçildi zaten, ben seçmedim bu seçildi benim kararım değildi bu... hani bundan sonra mpx nedir, astra gsi nedir pek bi anlamı da yok...
[post=197020]Quoted post[/post]​
Dostum gerlim yapmana gerek yok, ayrıca ben hiçbi telefona b.k atmıyorum hatta üst kısımda bakarsan çok iyi resim çektiğini güzel cihaz olduğunuda söyledim. Hatta şunuda söyleyim mpx&#39;in resimleri senin tel den kötü evet...
Sadece MPX in kullanıcısı bellidir ben sana onu söyliyeyim onuda ilerde kullanırsan anlamiş olursun ;;) bunun dışında tekrar söylüyorum güle güle kullan hayırlı olsun....

Not: Herkezin cihazı kendine güzeldir evet. Çünkü herkezin kullanım alanı farklıdır. kimisi Resim çekmeyi sever , kimi mp3 dinlemeyi sever, kimi oyunu sever .... bunun içinde cihazların kişilere hitap eden yanları onlara daha çekici gelir....

Üye
Originally posted by PcM@STéR@Oct 22 2005, 11:42 PM
sana tavsiyem izlemediğin herhengi bir filmi(avi formatında) telefondan izle çünkü artık olayı aşmış telefonlar. yahu dün 2 kişi koyduk telefonu ortaya ışığı kapattık film izledik Zevk&#39;i tatmalıydın :)
[post=197028]Quoted post[/post]​
iyide bunu yapan tonla cihaz var piyasada zati ;) 2 sene öncenin mpx200 de yapiyo merak etme ;;)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Herkes sevdiği telefonu alsınnn... :lol2:

slayer

Üye
lafla peynir gemisi yürümez canlar, koyarsın mpx&#39;in özelliklerini w800i&#39;den iyiyse satar onu alırız. fanatik mi sandın sen bizi?

sen bi koy bakalım fotoları bilmemneleri, ne özelliği varsa anlat dinleyelim...

yoksa ben sana diyim; BEKO&#39;nun cep telefonu hepsine 1000 basar diye, nasıl aksini ispat edeceksin ki bana?

[post=197020]Quoted post[/post]​

neyse seni aramızda istemiyoz. kal rüyanda...

MPx:&#39;leri bilen biliyor
bilmeyen atıyor tutuyor....

--kimse MPx iyi foto çekiyor da demedi....
foto çekeceksen conon, Nikon vb. markalar alırsın...
w800/k750 deil_&#33;&#33;&#33;&#33;

sadece iyi resim çeken bir telefonu "mükemmel" olarak göstermeyiniz...

unutmayın sadece resim_&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

bak: jbenchmark.com

useless84

Üye
gule gule kullan arkadasım ;;)

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ..::Riddick::..@Oct 22 2005, 11:44 PM
Dostum gerlim yapmana gerek yok, ayrıca ben hiçbi telefona b.k atmıyorum hatta üst kısımda bakarsan çok iyi resim çektiğini güzel cihaz olduğunuda söyledim. Hatta şunuda söyleyim mpx&#39;in resimleri senin tel den kötü evet...
Sadece MPX in kullanıcısı bellidir ben sana onu söyliyeyim onuda ilerde kullanırsan anlamiş olursun ;;) bunun dışında tekrar söylüyorum güle güle kullan hayırlı olsun....

Not: Herkezin cihazı kendine güzeldir evet. Çünkü herkezin kullanım alanı farklıdır. kimisi Resim çekmeyi sever , kimi mp3 dinlemeyi sever, kimi oyunu sever .... bunun içinde cihazların kişilere hitap eden yanları onlara daha çekici gelir....
[post=197029]Quoted post[/post]​

yok yav gayet iyiyim ben :) elbetteki 6110 için ne taklalar attığımı 7110 için nereleri gezdiğimi bilirim. elbetteki w800i de geçecek gidecek. Ama beni kalitesi ve fiyatı ile şaşırtmış bir telefondur kendisi. MPX&#39;de yanılmıyorsam arkadaşımda vardı tasarımına hayran kalmıştım, 3d ses ve epey güzel yanıp sönen ışıklar vardı yanında. bir uçak oyunu vardı içinde, 1.3 mpx kamerası vardı (yanılıyor olabilirim) sesi epey kuvvetliydi... sevmiştim...

hatta şimdi apple&#39;in itunes&#39;ı olan MPX çıkıyor yanılmıyorsam

yanlış anlaşılmak istemem, ben bilgi paylaşmak, bilgi almak için takılıyorum bu siteye arada konuyu saptıranlar çıkınca bana da geliyorlar haliyle :)

slayer

Üye
N&#39;serisiyle aynı kefeye koyuyor... her türlü hakaret edilebilir ama bu kadarda deil :DD

f205

f205

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by slayer@Oct 22 2005, 11:49 PM
neyse seni aramızda istemiyoz. kal rüyanda...

MPx:&#39;leri bilen biliyor
bilmeyen atıyor tutuyor....

--kimse MPx iyi foto çekiyor da demedi....
foto çekeceksen conon, Nikon vb. markalar alırsın...
w800/k750 deil_&#33;&#33;&#33;&#33;

sadece iyi resim çeken bir telefonu "mükemmel" olarak göstermeyiniz...

unutmayın sadece resim_&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

bak: jbenchmark.com
[post=197038]Quoted post[/post]​

Resim değil Fotoğraf ;)

Anlaşamadığımız konu şu; cep telefonları içinde en iyi fotoğraf çeken aletten bahsediyoruz o da bu gün itibari ile... yarın daha iyisi çıkacak... yani bunu evirip çevirip "git fotoğraf makinesi al" muhabbetine getirmek, telefon istiyorsan git türkcell&#39;i satın al demek gibi bir şey...

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by PcM@STéR+Oct 22 2005, 11:31 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(PcM@STéR &#064; Oct 22 2005, 11:31 PM)</div><div class='quotemain'>Karga&#39;ya yavrusu Şahin Gibi gelirmiş. herkesin telefonu kendine göre Süper niyemi? Kendi ihtiyacına göre alıyor onun için sataşma yapmayalım. yakında bunlarında modası geçeçek boşuna s.d.k yarıştırmayalım... ama Şu bi gercek Efsaneler ölmez ... 6630 ;)
[post=197018]Quoted post[/post]​
[/b]

Originally posted by f205@Oct 22 2005, 11:39 PM
<!--QuoteBegin-PcM@STéR
@Oct 22 2005, 11:38 PM
f205    bu w800  .avi film oynatıyormu ?
[post=197023]Quoted post[/post]​

hmm hiç bakmadım denerim.
[post=197024]Quoted post[/post]​
[/quote]

arkadaşıma aynen katılıyorum telefon ihityac icin alınır fotograf kalitesi icin sadece telefon değişilmez bence 6630 suan piyasanın en iyilerinden bu benim şahsi kanaatim kim ne derse desin
haa bu arada bakalım avi filmleri nasıl izliycen tabi izleiyebilirsen dandik 3gp ye devam ben artık tele video yüklerken bakıyorum eğer format 3gp ise yüklemiyorum bile
haa bu arada dandik java uygulamalarında devam
berbat javal oyunlarada devam su ara fifa2004 n-gage oynuyorum diğer telefon sahipleri bakınca ah vahh ediyorlar böyle oyun nasıl olurda böyle telde calısırdı diye sualler alıyoru
bilemem anlatabildim mi
fazla değil bıkarsın
sonucta o bir mp3 telefonunu başka gayesi yok

Üst Alt