Galaxy S3 i9300 Galaxy S6 Experience ROM V5 - S6 Rom For S3 [GT-I9300][4.4.4][OTA]

Sponsorlu Bağlantılar

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S6 Experience ROM V5 - S6 Rom For S3 [GT-I9300][4.4.4][OTA]

Galaxy S3'ün farklı romlar ve modlardan toplayarak yaptığım s6 romudur.

ROM'un Özellikleri :
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

ROM Yükleme :
- Backup and Restore kısmından her ihtimale karşın nandroid yedek alın.
- İnstall Zip From Sdcard kısmından hafıza kartındaki ROM'u seçin.
- İşlemin bitmesini bekleyin.
- Telefonu yeniden başlatın.

ROM İndir :
-GALAXY S6 EXPERİENCE V5 ANDROİDFİLEHOST :
- GALAXY S6 EXPERİENCE V5 MEGA :

Önemli AYARLAR !!!
Bu yapacağınız ayarlar ile telefon daha çok lollipop görünümüne kavuşacaktır ve hızlanacaktır. Tavsiye edilir!

KAMERA BAŞARISIZ HATASI İÇİN :

SOUNDALİVE DURDURULDU HATASI İÇİN : Ayarlar>Ses>Müzik Efektleri kısmından MusicFX seçin.

S6 KAMERA VİDEO FOTOĞRAF ÇEKMEME HATASI : Yukarıdaki hatayı düzelttikten sonra ön kamera hatalı fotoğraf çekecektir. Çözüm için ön kameraya geçin ve ayarlar kısmından resim boyutunu 1.6M 1440x1080 seçin. Kamera arka ve ön kamerayla video çekmemektedir. Eğer sorunsuz kamera istiyorsanız aşağıdaki stock kamerayı flashlayabilirsiniz.

Stock Sorunsuz Kamera :

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Blue023, xxgsliemrexx, snapdroid ve 4 diğerleri

SHS

SHS

Üye
Teşekkürler

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Yukleyen arkadaslar ota hatasini duzeltip bir kere rom guncellemesini kontrol ederse sevinirim :)

bozkurtlu85

Üye
Base rom nedir?

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
Hatalar nedir? günlük kullanıma uygunmu?

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Sadece soundalive durduruldu hatasi var. Onun icin de ayarlar>ses>muzik efektleri kismindan musicfx secebilirsiniz

ezezel

ezezel

Üye
Eline sağlık dostum indiriyorum şu an...

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
İlk izlenimlerim, birkaç kez durduruldu hatası aldım. Kamera başarısız diyor. Genel olarak iyi gibi. Zaman ne göstericek bakalım. :)

mqeen

mqeen

Üye
Kamera çalışmıyormu ? tam olarak aldığın durduruldu hataları neler.? :) Bu arada yunusemre indiriyorum romu bakalım izlenimlerimi yazarım teşşekürler kardeşim.

GreaTH

GreaTH

Üye
Teşekkürler Indirip Denicem :10numara:

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Kamera hatasi cozumunu saat 4 gibi konuya eklerim ayrica soundalive durduruldu hatasi alanlar ayarlar>ses>muzik efektleri kismindan musicfx seceilirler.

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
Biraz fazla şarj tüketiyo. Herşey çok güzel. Bide kamera çözüldümu tamamdır. Radyoyu çalıştıramadım bu arada. Yeni sorun, duvar kağıdı seçince galeriden yanlar siyah oluyo duvar kağıdının.

Son düzenleme:
ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Rom yükledim Samsung Galaxy s3 yazısı geliyor ondan sonrası yok simsiyah ekran hiçbir tepki vermiyor telefon

yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
Biraz fazla şarj tüketiyo. Herşey çok güzel. Bide kamera çözüldümu tamamdır. Radyoyu çalıştıramadım bu arada. Yeni sorun, duvar kağıdı seçince galeriden yanlar siyah oluyo duvar kağıdının.
Radyo 4.4.4 romlarda calismiyor. Ayrica bende duvarkagidinda hicbir sorun yok.Ve batarya diger romlarla ayni tuketiyor. Batarya kalibre etmrnizde fayda var.

Son düzenleme:
yunusemre168

yunusemre168

Üye
    Konu Sahibi
ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
6.0.3.1 Cwm ile yükledim sen neyle yükledin

yunusemre168

yunusemre168

Üye